خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

فیلرهای آلت تناسلی  - درمان زگیل تناسلی در کرج - درمان اختلال نعوظ - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی در مردان
فیلرهای آلت تناسلی 

ما در این مقاله به مبحث فیلرهای آلت تناسلی می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

Contents

فیلرهای آلت تناسلی

پرکننده‌های آلت تناسلی که با نام Magic Shot™ نیز شناخته می‌شوند، یک روش زیبایی غیرجراحی هستند که برای افزایش دور یا ضخامت آلت تناسلی طراحی شده‌اند.

این درمان همچنین می تواند به بهبود انزال زودرس کمک کند. این روش بزرگ کردن آلت تناسلی شامل تزریق فیلر پوستی مورد تایید FDA، مانند اسید هیالورونیک، به بافت نرم زیر پوست ساقه آلت تناسلی است.

فیلرهای آلت تناسلی  - درمان زگیل تناسلی در کرج - درمان اختلال نعوظ - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی در مردان

مزایای درمان پرکننده آلت تناسلی

Magic Shot™ طیف وسیعی از مزایای بالقوه را ارائه می دهد که آنها را به گزینه ای جذاب برای مردانی تبدیل می کند که به دنبال افزایش سلامت جنسی و اعتماد به نفس خود هستند. در اینجا بعضی از مزیت های اصلی بیان شده است:

روش غیر جراحی

بر خلاف سایر روش‌های افزایش آلت تناسلی که شامل جراحی می‌شود، پرکننده‌های آلت تناسلی غیر تهاجمی هستند و به طور قابل توجهی خطر عوارض را کاهش می‌دهند و این روش را به گزینه ای مطمئن‌تر تبدیل می‌کنند.

سریع و راحت

Magic Shot™ یک روش نسبتا سریع است که اغلب در عرض یک ساعت تکمیل می شود. ماهیت “پرواز به داخل، پرواز خارج” این درمان به این معنی است که می توان آن را به طور انعطاف پذیر و با کمترین اختلال در روال بیمار برنامه ریزی کرد.

حداقل زمان خاموشی

دوره نقاهت فیلرهای آلت تناسلی معمولاً کوتاه است و به مردان این امکان را می‌دهد تا مدت کوتاهی پس از عمل به فعالیت‌های عادی خود بازگردند.

بهبود PE

تزریق فیلر پوستی در سر آلت تناسلی می تواند به بهبود انزال زودرس کمک کند.

زیبایی شناسی بهبود یافته

هدف اصلی فیلرهای آلت تناسلی افزایش دور آلت تناسلی و افزایش ظاهر آن است. این بهبود زیبایی شناختی می تواند عزت نفس و اعتماد به نفس بدن را افزایش دهد.

موقت و برگشت پذیر

نتایج Magic Shot™ دائمی نیست، که می تواند به نفع کسانی باشد که در مورد تغییر مطمئن نیستند. پرکننده های پوستی در نهایت به طور طبیعی در بدن حل می شوند و در صورت تمایل می توان این روش را معکوس کرد.

بیشتر بخوانید: درمان کمبود اسپرم 

افزایش رضایت جنسی

در حالی که در درجه اول یک درمان زیبایی شناختی است، برخی از مردان و شرکایشان به دلیل افزایش دور، رضایت جنسی را افزایش می دهند.

روش پرکننده آلت تناسلی بزرگ کردن آلت بدون جراحی

Magic Shot™، یک روش غیر جراحی است که برای افزایش اندازه آلت تناسلی طراحی شده است. در این روش از پرکننده‌های اسید هیالورونیک، یک ماده طبیعی که توسط بدن تولید می‌شود، استفاده می‌شود و از افزایش ایمن و مؤثر اطمینان حاصل می‌کند.

محل های تزریق

در طول روش Magic Shot™ دو محل تزریق اولیه مورد هدف قرار می گیرند، شفت و سر (یا گلن) آلت تناسلی.

ساقه آلت تناسلی

به بدنه اصلی آلت تناسلی اشاره دارد. پرکننده پوستی به طرز ماهرانه ای به شفت تزریق می شود و دور کلی آلت تناسلی آن را افزایش می دهد. این روش می تواند ظاهر را بهبود بخشد و به طور بالقوه رضایت جنسی را برای مرد و شریک زندگی او بهبود بخشد.

سر (غده)

این قسمت گرد در انتهای آلت تناسلی است.در این قسمت فیلر پوستی می تواند برای افزایش اندازه تزریق شود. علاوه بر بهبود زیبایی شناختی، بزرگ شدن چشم می تواند به کاهش حساسیت کمک کند و به نفع مردانی باشد که دچار انزال زودرس می شوند.

بیشتر بخوانید: پیچ خوردگی یا چرخش بیضه 

چه نتایجی باید انتظار داشته باشید؟

Magic Shot™، نوید نتایج ملموس را در افزایش دور آلت تناسلی می دهد. با این حال، توجه به این نکته مهم است که میزان این پیشرفت‌ها می‌تواند بر اساس عوامل متعددی متفاوت باشد، از جمله میزان استفاده از فیلر در طول عمل.

ضخیم تر شدن

یکی از اصول اساسی Magic Shot™ این است که می توان انتظار داشت که حجم کلی آلت تناسلی تقریباً 20٪ افزایش یابد که منجر به ضخیم تر شدن آلت شل و نعوظ می شود.

افزایش طول

علاوه بر این، در حالی که این روش در درجه اول بر افزایش دور متمرکز است، به دلیل وزن اضافی حجم اضافه، افزایش طول آلت تناسلی شل را افزایش می دهد.

“انقباض” کمتر

یکی دیگر از مزایای Magic Shot™ این است که افراد ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض دمای سرد، انقباض کمتری را تجربه کنند، که به افزایش اعتماد به نفس و راحتی در موقعیت‌های مختلف کمک می‌کند.

فیلرهای آلت تناسلی  - درمان زگیل تناسلی در کرج - درمان اختلال نعوظ - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی در مردان

ساختار تشریحی

پزشک ساختار تشریحی منحصر به فرد بیمار را هنگام تصمیم گیری در مورد تعداد پرکننده های مورد استفاده در نظر می گیرد. هدف همیشه دستیابی به بهترین نتیجه ممکن و در عین حال اولویت دادن به سلامت و ایمنی بیمار است.

بیشتر بخوانید: درمان عدم نزول بیضه ها

نتایج

نتایج Magic Shot™ معمولاً بلافاصله پس از عمل قابل مشاهده است، زیرا پرکننده اسید هیالورونیک افزایش فوری حجم را فراهم می کند. با این حال، نتیجه نهایی ممکن است پس از فرآیند بهبودی، که معمولاً چند روز پس از عمل طول می کشد، آشکارتر شود.

مدت زمان

اثرات Magic Shot™ بسته به عوامل فردی مانند فعالیت جنسی یا متابولیسم که بر تجزیه فیلر اسید هیالورونیک در بدن تأثیر می گذارد، می تواند بین شش ماه تا چهار سال باقی بماند.

علاوه بر این، تولید کلاژن طبیعی که توسط پرکننده تحریک می‌شود، می‌تواند به نتایج طولانی‌تر کمک کند و از افزایش پایدار در طول زمان اطمینان حاصل کند.

مراقبت پس از درمان و نتیجه طولانی مدت

با پیروی از روش Magic Shot™، بیماران می توانند انتظار یک رژیم مراقبتی نسبتاً ساده پس از درمان را داشته باشند تا اثربخشی درمان را به حداکثر برساند و بهبودی سریع را تضمین کند.

پس از عمل، پزشک به بیماران توصیه می کند که تقریباً 48 ساعت از فعالیت جنسی خودداری کنند. این مکث کوتاه باعث می شود تا فیلر تزریق شده ته نشین شود و ناحیه تحت درمان بهبود یابد.

در چند روز اول پس از عمل، ممکن است مقداری تورم یا کبودی جزئی مشاهده شود که طبیعی است و باید به طور طبیعی فروکش کند.

همچنین به بیماران توصیه می شود در دو هفته اول روزانه چندین بار ناحیه تحت درمان را به آرامی ماساژ دهند که به توزیع یکنواخت فیلر کمک می کند و ظاهر صاف و طبیعی را تضمین می کند.

بیشتر بخوانید: نعوظ دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو