خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

راه های درمان اختلال نعوظ - درمان زگیل تناسلی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان ناباروری در کرج - جراحی زیبایی مردان در کرج
راه های درمان اختلال نعوظ

ما در این مقاله به مبحث راه های درمان اختلال نعوظ می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

روش های درمان اختلال نعوظ در آقایان

رابطه های جنسی یکی از مهمترین ارکان زندگی زناشویی است، ناتوانی و اختلال در برقراری رابطه های جنسی یکی از رایج ترین مشکلات میان زوجین می باشد که در صورت عدم ریشه یابی و درمان، قادر است پایه‌ های زندگی را سست کند.

اهمیت این موضوع موقعی مشخص می گردد که بدانیم، یکی از پنج دلیل اصلی طلاق در کشور ما اختلالات جنسی می باشد.

برای همین در این مقاله درمورد اختلال نعوظ به عنوان یکی از دلایل اصلی مشکلات جنسی صحبت خواهیم نمود، و راهکارهای درمانی آن را به شما ارائه می کنیم.

بیشتر بخوانید: علائم، علل و درمان عفونت دستگاه ادراری (UTI)

ناتوانی جنسی چیست؟

هر موقع در مردان توانایی ایجاد نعوظ یا حفظ آن برای آغاز و ادامه رابطه جنسی دچار اختلال شود، ناتوانی جنسی مطرح می باشد.

ناتوانی جنسی برای بیشتر مردان پیامدهای اضطرابی، کم شدن اعتماد به نفس و افسردگی به همراه دارد و افزون بر عدم لذت جنسی، کیفیت رابطه های میان زوجین را هم شدیدا تحت تأثیر قرار می‌ دهد.

راه های درمان اختلال نعوظ - درمان زگیل تناسلی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان ناباروری در کرج - جراحی زیبایی مردان در کرج

حالت نعوظ یا ارکشن

به بزرگ شدن و سفتی آلت تناسلی در آقایان نعوظ یا ارکشن (erection) اطلاق می گردد.

در نعوظ بافت‌ های اسفنجی در آلت مردانه پر از خون شده و این اندام سفت خواهد شد تا برقراری رابطه جنسی میسر شود.

برای این که نعوظ آلت تناسلی به وجود بیاید، می بایست بخش های گوناگون بدن با همدیگر هماهنگ شوند.

برای ایجاد نعوظ و حفظ آن، هماهنگی میان روان، مغز و دستگاه اعصاب مرکزی و محیطی، هورمون‌ های خونی، عروق خونی شامل شریان و ورید برای وارد شدن خون به درون آلت و عدم خارج شدن آن از این بافت ضروری میباشد.

هنگامی که همه ی این دستگاه‌ ها با یکدیگر کار کنند دو جسم غاری بزرگ شبیه اسفنج موجود در درون آلت از خون پر شده و بزرگی و سفتی آلت به وجود می آید و نعوظ با موفقیت انجام می گیرد.

در طول مدت نعوظ و روابط جنسی تا موقع خروج مایع منی و انزال، دریچه‌ های وریدی بسته می باشند بر همین اساس نعوظ تداوم پیدا می کند.

بعد از انزال دریچه‌ های وریدی باز گردیده و با خارج شدن خون از آلت تناسلی نعوظ تمام می شود و آلت تناسلی به حالت اولیه بازمی‌ گردد.

لازم به ذکر می باشد که در اشخاص به صورت طبیعی چندین دفعه به هنگام خواب و در صبحگاه نعوظ رخ دهد که به آن نعوظ صبحگاهی یا NPT گفته می شود.

بیشتر بخوانید: مراقبت های مرکز اورولوژی در کرج 

نعوظ صبحگاهی

بیشتر مردان جوان در طی خواب شب به فاصله هر چند ساعت یک دفعه و به شکل غیر ارادی دچار نعوظ یا ارکشن می گردند که وجود این ارکشن‌ ها علامت میزان کافی هورمون‌ های جنسی می باشد.

دلیل اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی

دلایل اختلال نعوظ و ناتوانی های جنسی عبارتند از:

 1. علت های روحی روانی
 2. دلایل عروقی و شریانی
 3. اختلال های هورمونی
 4. اختلال های عصبی
 5. داروها

1- علت های روحی روانی:

علت های روحی روانی: بعضی اوقات مشکلات با منشاء روحی و روانی یا عاطفی قادر هستند مرد را دچار ناتوانی جنسی و اختلال نعوظ کنند.

استرس و اضطراب به هر علتی مثل ترس از عدم توانایی برقرار کردن رابطه جنسی، ترس از امکان باردار شدن شریک جنسی، هراس از رضایت نداشتن شریک جنسی، حس گناه، سابقه زود انزالی‌ های مکرر، تمایل به همجنس گرایی، انحراف های جنسی و بسیاری از علل روانی دیگر، می‌ تواند توانایی جنسی فرد را کم کند.

بیشتر بخوانید: درمان اختلال نعوظ در مردان

2- دلایل عروقی و شریانی:

 نقش شریان‌ های آلت در پمپاژ خون و ایجاد نعوظ اهمیت زیادی دارد؛ متاسفانه بعضی از بیماری‌ ها مثل دیابت، بیماری‌ های قلبی عروقی، فشار خون زیاد و … می‌ توانند پمپاژ خون را دچار مشکل کنند و شخص را دچار ناتوانی جنسی کنند.

بالا رفتن سن، چاقی، مصرف بیشتر از حد الکل، کشیدن سیگار، عمل جراحی پروستات ، ضربه و تروما به لگن، عمل جراحی لگن، اشعه درمانی لگن و شیمی درمانی هم از مواردی می باشند که می‌  توانند اختلالات در شریان‌ ها ایجاد کنند و نعوظ را با مشکل روبرو نمایند.

راه های درمان اختلال نعوظ - درمان زگیل تناسلی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان ناباروری در کرج - جراحی زیبایی مردان در کرج

3- اختلال هورمونی:

کم بودن هورمون تستوسترون، هورمون های هیپوفیز یا تیروئید و زیاد شدن پرولاکتین هم از مواردی می باشند که می‌ توانند ناتوانی جنسی ایجاد کنند.

4- اختلال عصب:

 قطع نخاع و درجه هایی از صدمه نخاعی هم از دلایل ناتوانی جنسی به حساب می آید.

5- داروها:

بعضی از داروها مثل داروهای ضد فشار خون، داروهای مخدر مثل متادون و داروهای دیگری مانند کتوکونازول، اسپیرونولاکتون، الکل، سایمتیدین، ضد افسردگی‌ و … از قبیل داروهایی می باشند که درجات خفیف تا شدید اختلال نعوظ را در بیماران به وجود می آورند.

بیشتر بخوانید: وازکتومی چگونه انجام می شود؟

درمان اختلالات نعوظ و ناتوانی جنسی

اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی از مشکلاتی می باشد که می‌تواند درمان شود.

مواردی که در زیر به آنها اشاره می کنیم، می‌توانند به برطرف کردن این عارضه کمک نمایند و حتی آن را به صورت قطعی درمان کنند. این عوامل عبارتند از:

 • اصلاح سبک زندگی
 • مصرف کردن داروها
 • روان درمانی
 • واکیوم
 • تزریق دارو درون آلت
 • پروتز

تغییر سبک زندگی یا life style در بهبود اغلب بیماری‌ ها، مشکلات و عوارض قادر است دخیل باشد.

یکی از این مشکلات، ناتوانی جنسی می باشد. مواردی از سبک زندگی مثل تغذیه، تعدیل وزن، تحرک بدنی و ورزش، استفاده نکردن از الکل، سیگار و مواد مخدر، خواب خوب و با کیفیت، پرهیز از روبرویی با آلودگی‌ ها و سموم، میتوانند به درمان اختلالات نعوظ و ناتوانی جنسی کمک نمایند.

اغلب برای درمان اختلالات جنسی، تحت نظر یک روان درمانگر بودن از اصول اولیه می باشد. ضمن اینکه اغلب مشکلات جنسی صرفاً با مداخلات سکس تراپیست رفع می گردند.

بعضی از داروها مثل سیلدنافیل و تادالافیل، سبب افزایش گردش خون آلت تناسلی میگردند.

استفاده کردن از این داروها به طور روزانه یا دو ساعت پیش از نزدیکی، می‌ تواند توانایی جنسی را زیاد کند. این داروها به شکل خوراکی بوده اما از درمان‌ های تزریقی درون آلت تناسلی هم می‌ توان استفاده نمود.

پیشنهاد می‌ شود از مصرف خودسرانه این قبیل داروها خودداری گردد و حتماً تحت نظر و تجویز پزشک مصرف گردند.

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج</p>

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو