خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

انواع درمان اختلال نعوظ
انواع درمان اختلال نعوظ

ما در این مقاله به مبحث انواع درمان اختلال نعوظ می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

انواع درمان اختلال نعوظ

علل بالقوه بسیاری وجود دارد که یک مرد دچار اختلال نعوظ گردد و به طور تقریبی غیرممکن می باشد که شیوه ای را بهترین راه جهت درمان اختلال نعوظ بدانیم.
درمان برای یک فرد امکان دارد مشابه درمان برای فرد دیگر نباشد، به علت اینکه عوامل اختلال نعوظ تفاوت دارند. برای درمان اختلال نعوظ گزینه های مختلفی موجود است که امکان دارد از مشاوره روانشناختی تا تغییر دادن روش زندگی، داروها و شیوه های دیگر در نظر بگیرند.
چیزی که اهمیت دارد این می باشد که در خاطر داشته باشید که هنگامی که اختلال نعوظ یک عارضه از یک بیماری مزمن مثل فشار خون بالا یا دیابت می باشد، تاثیرگذارترین شیوه ی درمان، تمرکز بر روی درمان بیماری مزمن می باشد.
در ادامه این مطلب به شیوه های درمان اختلال نعوظ مفصل می پردازیم.

تغییر دادن روش زندگی برای انواع درمان اختلال نعوظ

انواع درمان اختلال نعوظ و انتخاب روش زندگی به اختلال نعوظ ربط دارند. در برخی موارد، این یک چیز خوب می باشد، چون عادت ها قادر هستند شکسته شوند و انتخاب ها مجددا بررسی گردند.

افزون بر این، اغلب عوامل سبک زندگی که به مشکل های جنسی کمک می نمایند، موجود هستند که بر سلامت و رفاه عمومی ذهنی و فیزیکی اثر دارند. بر همین اساس، روبرویی با اين عوامل قادر است سبب بهبود اختلال نعوظ گردد.

در اینجا بعضی از تغییرات روش زندگی موجود است که قادر می باشد اثر قابل توجهی بر اختلال نعوظ بگذارد:

بیشتر بخوانید: درمان بیماری های اورولوژی 

مصرف سیگار ممنوع

سیگار کشیدن باعث اختلال در گردش خون می گردد به گونه ای که قادر است جریان خون به آلت تناسلی را دچار ایراد نماید و بر توانایی دست یافتن یا حفظ نعوظ اثر داشته باشد.

در صورتی که تلاش نمودید که در گذشته سیگار را ترک نمائید و هنوز نتوانسته اید، بدانید میزان بسیاری از داروها و کمک های مشاوره ای موجود است که شما را در این روند کمک خواهند نمود.

قطع مصرف الکل

جهت بدست آوردن سلامتی سعی نمائید تا نوشیدن الکل را کنار گذاشته و در نظر بگیرید که شیوه های گوناگونی برای این کار موجود است.

افزایش میزان ورزش

فعالیت بدنی مرتب گردش خون را زیاد می کند و خطر بیماری قلبی، دیابت و چاقی را کم می کند که این قادر است بر کارکرد جنسی اثر داشته باشد. تحقیقات نشان داده که آقایان میانسالی که بیشتر ورزش می نمایند، حدودا ۷۰ درصد کمتر ممکن است نسبت به بقیه به اختلال نعوظ دچار شوند.

کم کردن وزن اضافی

با بالا رفتن وزن و تبدیل تستوسترون به استروژن، چربی بیشتر از اندازه ی بدن قادر است نقش حائز اهمیتی در اختلال نعوظ داشته باشد. با توجه به یک مطالعه، یک سوم از آقایان چاق با اختلال نعوظ ، بعد از شرکت در یک برنامه کم کردن وزن دو ساله، کارکرد جنسی خودشان را به دست آورده اند.

مواظبت از دندان ها

بیماری لثه قادر است سبب التهاب لثه گردد که قادر است باعث اختلال نعوظ شود. تحقیقات نشان می دهد که درمان بیماری لثه قادر است اختلال نعوظ را درمان نماید.

در یک مطالعه در سال ۲۰۱۷، آقایان مبتلا به بیماری لثه که درمان آن را دریافت نمودند، بعد از سه ماه، کارکرد نعوظ را به صورت قابل توجهی بهبود دادند.

بیشتر بخوانید: هماچوری 

درمان هورمونی

تحقیق ها نشان داده است که آقایان میانسالی که دچار اختلال نعوظ و کم شدن میل جنسی می باشند، ممکن است دارای کمبود تستوسترون باشند.

محصولات تستوسترون می بایست تحت هدایت پزشک استفاده شود، چون نظارت بر سطح تستوسترون اهمیت زیادی دارد.

در صورتی که مقدار آن بیشتر از اندازه بالا باشد، تولید تستوسترون بدن کم می شود.

مشکل های هورمونی به ندرت دلیل اختلال نعوظ می باشند، هرچند درمان جایگزینی هورمون جهت بالا رفتن سطح تستوسترون قادر است به بعضی از مردان کمک نماید.

پیش از اینکه تستوسترون مصرف نمائید، پزشک شما را آزمایش خواهد نمود تا مطمئن شوید که شما حقیقتا دارای کمبود تستوسترون می باشید.

مشاوره

در صورتی که در معرض اختلال نعوظ به علت یک مسئله روانشناختی می باشید و شما و شریک زندگیتان در ارتباطتان با مشکل هایی روبرو می باشید و یا در شرایطی مثل افسردگی دچار می باشید احتیاج دارید تا مشورت نمائید.

به طور مثال در جلسه ها با یک درمانگر آموزش دیده، قادر هستید تکنیک هایی جهت کم شدن اضطراب و استرس که امکان دارد در ارتباط جنسی روبرو شوید یاد بگیرید.

زوج هایی که مشاوره می نمایند تا مشکل های روابط خود را رفع نمایند، امکان دارد یک کلید برای تقویت زندگی جنسی آنها وجود داشته باشد.

پمپ ها و ایمپلنت های آلت تناسلی

در صورتی که داروها عمل ننمایند، استفاده کردن از یک دستگاه مکانیکی و پروتزهای آلت تناسلی تحت عنوان آخرین گرینه، امکان دارد ارزش امتحان نمودن را داشته باشد.

پمپ خلاء آلت تناسلی

اولین گزینه پمپ خلاء می باشد. یک لوله پلاستیکی که بر روی آلت تناسلی قرار داده می شود.

زمانی که هوا از لوله تخلیه می گردد، فشار به وجود می آید که سبب می گردد خون به آلت تناسلی وارد گردد. بعد یک حلقه به صورت موقت در پایه آلت تناسلی قرار داده می شود تا مانع از خارج گردیدن بیشتر از اندازه ی سریع خون گردد.

بیشتر بخوانید: درمان ناباروری مردان در کرج 

ایمپلنت آلت تناسلی

ایمپلنت یا پروتز آلت تناسلی یک گزینه دیگر می باشد.

دو نوع ایمپلنت موجود است:

  • ایمپلنت نیمه سخت آلت تناسلی: آلت تناسلی مرد را همواره در حالت نعوظ نگه خواهد داشت، هرچند وقعی که شما رابطه جنسی نداشته باشید قادر هستید آن را پایین آورید.
  • ایمپلنت دستی آلت تناسلی: شامل یک پمپ می باشد که در اسکروتوم یا کیسه بیضه وارد می گردد و قادر است به جهت ایجاد نعوظ در آلت تناسلی استفاده گردد.

بیشتر بخوانید: نعوظ دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اینستاگرام: دکتر ناصر بخت

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 


  • درمان اختلال نعوظ در کرج
  • درمان اختلال نعوظ
  • اورولوژی در کرج
  • مرکز اورورلوژی در کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو