خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان با صندلی مگنت تراپی
درمان با صندلی مگنت تراپی

ما در این مقاله به مبحث درمان با صندلی مگنت تراپی می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

درمان با صندلی مگنت تراپی

اجزای کف لگن به واسطه عضله ها و بافت های آن کنار یکدیگر نگهداری می گردند، اگر این اندام دچار تضعیف عضلانی گردد امکان دارد مشکل ها و بیماری های زیادی برای زنان ایجاد گردد که در این میان بی اختیاری ادرار و افتاده شدن رحم و مثانه شایع تر می باشد.

بهترین اقدام چک کردن دوره ای اجزای کف لگن به واسطه فلوشیپ کف لگن می باشد و در ادامه هم شخص می بایست درمان های موردنیاز در این خصوص را شروع و تا بهبودی کامل صبر داشته باشد.

دقت کنید که حائز اهمیت ترین عضو جهت سلامت دستگاه تناسلی زنان کف لگن می باشد که در صورت توجه نکردن به آن امکان دراد صدمه هایی به بدن و سلامت عمومی شخص وارد گردد.

در ادامه به شما شیوه هایی برای تقویت عضله های کف لگن ارائه می کنیم. همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: درمان بیماری های اورولوژی 

اجزای کف لگن چه کاری به انجام می رسانند؟

عضله های کف لگن مسئول نگهداری کردن اجزای داخل آن می باشند، قسمت هایی مثل مثانه ، رحم و … در آن قرار گرفته، این عضله ها با عضیه های شکم و عمق کمر و دیافراگم همراه می باشد و با آن ها فعالیت می نماید تا ستون فقرات شما با ثبات قرار گرفته و پشتیبانی گردد.

عضله های کف لگن کمک می نمایند که کنترل فشار درون شکم موجود باشد و فشارهایی که در فعالیت های گوناگون به بدن وارد می گردد را تعدیل می نماید.

این تعادل همیشه برقرار می باشد و در همه ی زمان ها انقباض های ماهیچه ها فعال می باشند مخصوصا موقعی که ورزش می نمائید و یا امور دیگری را به انجام می رسانید.

به صورت کلی عضله های کف لگن زنان ، از مثانه، روده و رحم آن ها مراقبت می نماید و آنها همینطور به کنترل مثانه و روده کمک کرده و نقش مهمی در حس و عملکرد جنسی داشته اند.

عضله های کف لگن خیلی مهم می باشند و از افتادگی رحم و از افتادگی مثانه هم پیشگیری می نمایند. اگر صدمه ای به این قسمت وارد گردد امکان دراد شخص دچار بی اختیاری ادرار گردد.

وجود اختلال در کارکرد کف لگن سبب ایجاد بی اختیاری ادرار و مدفوع خواهد گردید. که شما در این مورد احتیاج دارید که با یک فلوشیپ کف لگن درمان بی اختیاری ادرار و درمان بی اختیاری مدفوع را در نظر داشته باشید.

 صدمه های این بخش همینطور به روابط جنسی تان هم آسیب وارد می نماید و امکان دراد در طی رابطه جنسی هم حس درد یا بیرون زدگی داشته باشید.

کف لگن در حقیقت گروهی از عضله ها می باشد که در بستر و پایین لگن (پایین تنه) شما مشاهده می گردد.

در صورتی که تصور نمائیم لگن محل زندگی اندام‌هایی مثل مثانه، رحم (یا پروستات در مردان) و راست‌روده می باشد، عضله های کف لگن پایه و اساس این خانه می باشند.

چه عواملی سبب اختلال عملکرد کف لگن می گردند؟

علل کامل اختلال عملکرد لگن همچنان ناشناخته می باشد. ولی بعضی از عوامل شناخته گردیده عبارت‌اند از:

 • آسیب های ضربه‌ای در محل لگن (مثل تصادف رانندگی)
 • بارداری
 • استفاده بیشتر از اندازه از عضله های لگن (مثل رفتن بیش از حد به دستشویی یا فشار بیش از حد آمدن به لگن) که در انتها سبب ضعف هماهنگی عضله ها می گردد.
 • جراحی لگن.
 • داشتن اضافه ‌وزن
 • بالا رفتن سن

بیشتر بخوانید: مرکز اورولوژی در کرج 

آیا بارداری سبب اختلال در عملکرد لگن می گردد؟

بارداری یکی از علل عمده اختلال عملکرد کف لگن می باشد. اغلب زنان بعد از زایمان دچار اختلال در عملکرد لگن می گردند. عضله ها و بافت‌های کف لگن شما امکان دارد در دوره ی بارداری کشیده گردد، مخصوصا در صورتی که زایمانتان طولانی یا سخت باشد.

اختلال عملکرد کف لگن چه احساسی دارد؟

نشانه های متعددی امکان دراد علامت وجود اختلال در کارکرد کف لگن باشد. در صورتی که هر یک از این نشانه ها را دارید، می بایست به پزشک خودتان اطلاع بدهید:

 • بیشتر احتیاج به استفاده از دستشویی دارید و یا امکان دراد حس نمائید که می بایست ادرار یا مدفوع خودتان را به اجبار دفع نمائید، یا امکان دارد این رویه چندین بار متوقف و آغاز گردد
 • یبوست، یا فشار خستگی در زان حرکت های روده هم ازاین‌دست مشکلات می باشد، تصور می گردد که تا نیمی از اشخاصی که به یبوست طولانی‌مدت مبتلا می گردند، اختلال عملکرد کف لگن هم دارند
 • فشار زیاد آوردن برای دفع مدفوع، یا مجبور به تغییر شرایط در توالت یا استفاده کردن از دست جهت انجام این کار
 • نشت کردن مدفوع یا ادرار (بی‌اختیاری)
 • ادرار همراه با درد
 • حس درد در کمرتان بدون هیچ علتی
 • حس درد مداوم در محل لگن، اندام‌ تناسلی یا راست‌روده

بیشتر بخوانید: هیپرپلازی خوش‌ خیم پروستات

درمان عضله های کف لگن با صندلی مگنت تراپی چه می باشد ؟

یکی از درمان های متناسب برای این بیماری می باشد . این صندلی که امواج الکترو مغناطیس را به بخش های گوناگون لگن وارد می کند سبب می گردد که ماهیچه های کف لگن به درستی انقباض های خود را داشته باشند.

این انقباض ها در درجه های گوناگونی ایجاد می گردد و در انتها سبب تقویت و بازسازی ماهیچه های صدمه دیده ناحیه کف لگن می شود.

در انتها اجزای کف لگن که بر اثر افتادگی و شل گشتن عضله ها دچار صدمه شده بودند تحت درمان قرار خواهند گرفت. این شیوه خیلی مفید و تاثیرگذار می باشد و به عنوان تکنیکی جهت درمان بی اختیاری ادرار و بی اختیاری مدفوع نیز در نظر گرفته خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نعوظ دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اینستاگرام: دکتر ناصر بخت

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 


 • صندلی مگنت تراپی در کرج
 • مگنت تراپی در کرج
 • درمان بی اختیاری ادرار در کرج
 • درمان بی اختیاری ادرار

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو