خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان بیماری های اورولوژی - درمان عفونت تناسلی و ادراری در کرج - جراحی ترمیمی تناسلی در کرج - درمان بیماری های جنسی در کرج
درمان بیماری های اورولوژی

ما در این مقاله به مبحث درمان بیماری های اورولوژی می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

درمان بیماری های اورولوژی

بیماری های اورولوژی طیف وسیعی از شرایط را در بر می گیرد که بر دستگاه ادراری و دستگاه تناسلی مردان تأثیر می گذارد. بیماری های رایج اورولوژی شامل عفونت های دستگاه ادراری (UTIs)، سنگ کلیه، بزرگ شدن پروستات (BPH) و سرطان پروستات است.

کارشناسان متخصص در درمان جراحی اورولوژی در مرکز اورولوژی جهانشهر پیشنهاد می‌کنند که تشخیص زودهنگام، درمان به موقع و اصلاح سبک زندگی نقش مهمی در مدیریت این شرایط و حفظ سلامت بهینه اورولوژی دارد.

در این وبلاگ، برخی از شایع‌ترین بیماری‌های اورولوژیک را توضیح داده‌ایم تا به افراد کمک کنیم علائم را در اولین فرصت تشخیص دهند و به دنبال مداخله پزشکی به موقع باشند.

بیشتر بخوانید: تشخیص و درمان عفونت های ادراری 

1. عفونت های دستگاه ادراری (UTIs)

عفونت دستگاه ادراری (UTIs) یکی از شایع ترین بیماری های اورولوژیک است که میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار داده است. عفونت ناشی از تهاجم و تکثیر باکتری در دستگاه ادراری است که باعث علائمی مانند تکرر ادرار، احساس سوزش و ادرار کدر می شود.

زنان به دلیل کوتاهتر بودن مجرای ادراری با خطر بیشتری روبرو هستند که دسترسی آسان باکتری ها به مثانه را تسهیل می کند. در حالی که آنتی بیوتیک ها به طور معمول عفونت های ادراری را برطرف می کنند، موارد عود کننده نیاز به ارزیابی گسترده تری دارند.

به گفته متخصصان جراحی اورولوژی در کرج، UTI قابل پیشگیری است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که هیدراته بمانید، از استفاده از محصولات خشن خودداری کنید و بهداشت توالت را رعایت کنید.

2. سنگ کلیه

سنگ های کلیه توده های جامدی هستند که از مواد معدنی و نمک هایی که در کلیه ها متبلور می شوند تشکیل می شوند. در حالی که سنگ‌های کوچک‌تر به‌طور نامحسوس همراه با ادرار دفع می‌شوند، سنگ‌های بزرگ‌تر می‌توانند در مجاری ادراری گیر کنند و باعث درد و ناراحتی شدید شوند.

علائم شایع شامل درد ناگهانی و شدید در پشت یا پهلو، خون در ادرار و حالت تهوع است. نوشیدن آب زیاد و اتخاذ یک رژیم غذایی سالم می تواند به جلوگیری از تشکیل سنگ کلیه کمک کند.

در برخی موارد، مداخله پزشکی ممکن است برای شکستن یا برداشتن سنگ های بزرگتر مورد نیاز باشد. می‌توانید بهترین مرکز جراحی اورولوژی را در کرج پیدا کنید، جایی که می‌توانید بهترین گزینه‌های درمانی برای سنگ کلیه را کشف کنید.

درمان بیماری های اورولوژی - درمان عفونت تناسلی و ادراری در کرج - جراحی ترمیمی تناسلی در کرج - درمان بیماری های جنسی در کرج

بیشتر بخوانید:پروستاتیت

3. هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH)

هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) یک بزرگ شدن غیر سرطانی غده پروستات است که بیشتر در مردان مسن دیده می شود. این عارضه می تواند باعث مشکل در ادرار کردن، سفرهای مکرر به حمام، جریان ضعیف ادرار و احساس تخلیه ناقص مثانه شود.

داروها و تغییر شیوه زندگی اغلب به عنوان درمان اولیه توصیه می شود، در حالی که گزینه های جراحی ممکن است برای موارد شدیدتر در نظر گرفته شود.

4. بی اختیاری ادرار

بی اختیاری ادرار وضعیتی است که در آن فرد کنترل مثانه خود را از دست می دهد و منجر به نشت غیر ارادی ادرار می شود. این عارضه تقریباً یک سوم از جمعیت مردان بالای 50 سال را تحت تأثیر قرار می دهد.

می تواند ناشی از عوامل مختلفی مانند سن، بارداری، چاقی یا اختلالات عصبی باشد. بسته به علت زمینه ای، درمان ها از تمرینات کف لگن و تغییرات رفتاری گرفته تا داروها و روش های جراحی را شامل می شود.

بیشتر بخوانید: هیپرپلازی خوش‌ خیم پروستات

5. سرطان پروستات

سرطان پروستات یکی از شایع ترین سرطان ها در بین مردان است. مطالعات نشان می دهد که تقریباً از هر 8 مرد، 1 نفر در طول زندگی خود به این بیماری مبتلا می شوند.

تشخیص زودهنگام برای درمان موفقیت آمیز بسیار مهم است. آزمایش های غربالگری منظم مانند آزمایش آنتی ژن اختصاصی پروستات (PSA) می تواند به شناسایی علائم اولیه سرطان پروستات کمک کند و مدیریت این بیماری را آسان تر کند.

گزینه های درمانی سرطان پروستات شامل جراحی، پرتودرمانی، هورمون درمانی و نظارت فعال برای موارد خاص است.

6. سرطان مثانه

سرطان مثانه در بافت‌های مثانه ایجاد می‌شود و می‌تواند علائمی مانند خون در ادرار، تکرر ادرار و درد در هنگام ادرار ایجاد کند. خطر ابتلای مرد به این عارضه حدود 1 در 28 است، در حالی که در مورد زنان، حدود 1 در 91 است، که به وضوح نشان می دهد که سرطان مثانه بیشتر بر جمعیت مردان تأثیر می گذارد.

سیگار کشیدن و قرار گرفتن در معرض برخی مواد شیمیایی از عوامل خطر شناخته شده برای سرطان مثانه هستند. بسته به مرحله و شدت سرطان، گزینه های درمانی ممکن است شامل جراحی، شیمی درمانی، ایمونوتراپی و پرتودرمانی باشد.

آشنایی با شایع‌ترین بیماری‌های اورولوژی برای همگان برای ارائه مراقبت‌های به موقع و مؤثر به بیماران ضروری است. به گفته متخصصان متخصص در درمان بیماری‌های اورولوژی، تشخیص زودهنگام و درمان مناسب می‌تواند پیش‌آگاهی بسیاری از بیماری‌های اورولوژیک را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

بیماران باید در مورد اهمیت معاینات منظم، عادات سبک زندگی سالم و مراجعه به پزشک در صورت تجربه علائم ارولوژیکی آموزش ببینند.

درمان بیماری های اورولوژی - درمان عفونت تناسلی و ادراری در کرج - جراحی ترمیمی تناسلی در کرج - درمان بیماری های جنسی در کرج

بیشتر بخوانید: ادرار دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو