خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان بیماری های اورولوژی در کرج - وازکتومی سرپایی در کرج - درمان سرطان پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی ترمیمی تناسلی
درمان بیماری های اورولوژی در کرج

ما در این مقاله به مبحث درمان بیماری های اورولوژی در کرج می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

درمان بیماری های اورولوژی در کرج

مشکلات رایج اورولوژی مردان چیست؟ اورولوژی یک شاخه پزشکی و دکترا است که شرایط و بیماری‌های مرتبط با دستگاه ادراری را که مردان و زنان تجربه می‌کنند، بررسی می‌کند.

سیستم دستگاه ادراری بدن برای تنظیم و مدیریت دفع ادرار کار می کند. در مردان، اندام های تناسلی نیز بخشی از این امر هستند.

اورولوژی به اندام هایی مانند مثانه، حالب، مجرای ادرار، کلیه و سایر اندام های تولید مثل داخل بدن مربوط می شود. مردان و زنان هر دو ممکن است به دلیل افزایش سن، آسیب، مشکلات ژنتیکی یا حتی نقایص مادرزادی، مشکلات یا بیماری های ارولوژی را تجربه کنند.

بیماری های اورولوژی سیستم مجاری ادراری و اندام های بدن مرتبط با آن را تحت تاثیر قرار می دهد. این شرایط بسته به سن، آسیب یا مدت زمانی که این شرایط ادامه داشته است، می تواند حاد یا مزمن باشد.

در زیر برخی از شایع‌ترین مشکلات و بیماری‌های اورولوژی که مردان در دوره‌ای از زندگی خود تجربه می‌کنند و اغلب منجر به یک سبک زندگی آزاردهنده و ناسالم می‌شود که باعث استرس و از دست دادن تمرکز می‌شود، آورده شده است.

درمان بیماری های اورولوژی در کرج - وازکتومی سرپایی در کرج - درمان سرطان پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی ترمیمی تناسلی

بیشتر بخوانید: درمان بیماری های اورولوژی 

6 مشکل رایج اورولوژی که مردان با آن روبرو هستند

برخی از مسائل مربوط به دستگاه ادراری علائم جزئی ایجاد می کنند که تأثیر قابل توجهی بر سبک زندگی مردان ندارد.

در مقابل، برخی از بیماری های اورولوژی تمایل به ایجاد درد بیشتر و ایجاد اثرات دیگری بر اندام های تناسلی و ادراری مردانه دارند. اگر این شرایط برای مدت طولانی درمان نشود، می تواند منجر به بیماری های جدی شود.

1. BPH

مخفف هیپرپلازی خوش‌خیم پروستات یا هیپرتروفی خوش‌خیم پروستات ، بیماری BPH شایع‌ترین بیماری برای مردان مسن است. به دلیل افزایش سن، غده پروستات ممکن است شروع به بزرگ شدن کند.

شایع ترین سن برای این بیماری حدود 50 سال در مردان است. محققان دلایل روشنی برای اینکه چرا این وضعیت در مردان رخ می دهد پیدا نکرده اند. علائم BPH عبارتند از:

 • پری در مثانه
 • مشکل در شروع یا توقف ادرار
 • اصرار به ادرار کردن ناگهانی
 • زور زدن در هنگام ادرار
 • چکیدن در انتهای ادرار

این علائم به این دلیل رخ می‌دهند که بزرگ شدن پروستات مجرای ادرار را ضعیف می‌کند و باعث جریان ضعیف‌تر ادرار می‌شود.

2. اختلال نعوظ

اختلال نعوظ باعث می شود مردان برای حفظ نعوظ با مشکل مواجه شوند. بیشتر در مردان مسن شایع است، می تواند مردان جوان را نیز تحت تأثیر قرار دهد.

این ممکن است به دلیل استرس و خستگی در سبک زندگی یا به سادگی پیری باشد. علائم این بیماری دردناک نیستند اما می توانند باعث خجالت، تحقیر، استرس و حتی تضعیف رابطه شما شوند.

بیشتر بخوانید: مرکز اورولوژی در کرج 

3. پروستاتیت

این بیماری اورولوژی شامل التهاب و تحریک در غدد پروستات است . این منجر به مشکل در ادرار می شود که اغلب با درد، تب، درد در ناحیه شکم یا لگن و عفونت های دستگاه ادراری (UTIs) مرتبط است. بسیاری از مشکلات اورولوژی در مردان بر پروستات تأثیر می گذارد.

با این وجود، هنگام تشخیص آنچه ممکن است تجربه کنید، ممکن است تصورات نادرستی وجود داشته باشد. بنابراین، جستجوی مراقبت های حرفه ای و پزشکی ممکن است به خوبی کمک کند.

4. UTIs

عفونت دستگاه ادراری ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. ابتلا به التهاب پروستات یا التهاب پروستات برخی از دلایل شایع هستند. برعکس، مشهود است که وجود باکتری در دستگاه ادراری باعث عفونت ادراری می شود. برخی از علائم رایج UTI عبارتند از:

 • درد در قسمت پایین شکم
 • مشکل در ادرار کردن
 • ادرار کدر
 • سوزش هنگام ادرار کردن

مشاوره با پزشک متخصص اورولوژی بهترین راه برای مقابله با چنین شرایطی است.

بیشتر بخوانید: هیپرپلازی خوش‌ خیم پروستات

5. ناباروری و کمبود تستوسترون

کمبود تستوسترون ممکن است به دلیل تعداد کم اسپرم در مردان رخ دهد. ممکن است برای برخی از مردان ژنتیکی باشد. علل ناباروری ممکن است غیرطبیعی بودن اسپرم، اسپرم ضعیف، تعداد کم اسپرم یا ناتوانی اسپرم در شنا باشد.

با این وجود، می تواند مشکلات مختلفی را برای زوج هایی که به دنبال باردار شدن هستند ایجاد کند. این ممکن است به دلیل استرس شدید یا از دست دادن تمرکز باشد، اما می تواند منجر به کمبود میل جنسی شود.

6. سرطان پروستات

این دومین علت بزرگ مرگ و میر در مردان به دلیل سرطان است. این با BPH متفاوت است. با این حال، بزرگ شدن پروستات رخ می دهد.

علت اصلی که پزشکان تشخیص دادند، تولید سلول های غیر طبیعی در غدد پروستات است. اینها می توانند تومورهایی را تشکیل دهند که در صورت عدم درمان منجر به سرطان می شوند.

درمان زودهنگام یکی از بهترین گزینه ها برای درمان سرطان پروستات است. تشخیص زودهنگام به شما امکان می دهد اقدامات سریعی را برای کاهش تومورها و تحت کنترل نگه داشتن آنها انجام دهید.

معاینات منظم ممکن است لازم باشد. با این حال، برخی از علائم سرطان پروستات عبارتند از:

 • منی حاوی خون
 • ادرار حاوی خون
 • اختلال در نعوظ
 • ناباروری در هنگام تلاش برای باردار شدن تجربه شده است
 • کاهش وزن
 • ادرار ضعیف
 • درد در قسمت پایین شکم و استخوان ها

درمان بیماری های اورولوژی در کرج - وازکتومی سرپایی در کرج - درمان سرطان پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی ترمیمی تناسلی

نتیجه گیری: با یک متخصص اورولوژیست مجرب مشورت کنید

درمان ها و داروهای مختلفی برای مقابله با بیماری ها و شرایط اورولوژی در مردان وجود دارد. موارد بیشتری در دست توسعه هستند و نیاز به آزمایش بیشتری دارند.

با این وجود، بهترین اقدامات پیشگیرانه است که به معنای خودآگاهی است. گزارش چنین علائمی و شروع داروها و درمان‌ها می‌تواند به شما در جلوگیری از ضرر و ناراحتی در کنار سایر مشکلات کمک کند.

بیشتر بخوانید: نعوظ دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو