خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان نعوظ دردناک - درمان ناباروری در کرج - درمان سرطان پروستات در کرج - درمان ناتوانی جنسی - وازکتومی سرپایی در کرج
درمان نعوظ دردناک

ما در این مقاله به مبحث درمان نعوظ دردناک می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

Contents

دلیل درد در هنگام نعوظ

رایج ترین دلایل درد در زمان نعوظ عبارتند از:

درد در زمان نعوظ بر اثر عارضه ی داروها

درد در زمان نعوظ به علت جریان خون کم یکی از عارضه های جانبی داروهای خاص و موادمخدر مثل ماری جوانا، اکستازی، کوکائین، متامفتامین یا کریستال میباشد.

متداول ترین داروهایی که امکان دارد سبب نعوظ دردناک نشات گرفته از جریان کم خون گردند عبارتند از:

– داروهای ضد انعقاد یا رقیق کننده ی خون مثل هپارین و وارفارین

– داروهایی که جهت مدیریت اختلال بیش فعالی یا کم توجهی تجویز می گردند مانند متیل فنیدات

– داروهایی که جهت درمان بیماری های روانی مانند افسردگی و اسکیزوفرنی تجویز می گردند.

– داروهای ضد فشار خون زیاد

– داروهای تزریقی جهت درمان ناتوانی جنسی مثل پروستاگلاندین ای و پاپاورین

– داروهای شامل هورمون های آزاد کننده گنادوتروپین، تاموکسیفن، تستوسترون

درمان نعوظ دردناک - درمان ناباروری در کرج - درمان سرطان پروستات در کرج - درمان ناتوانی جنسی - وازکتومی سرپایی در کرج

بیشتر بخوانید: تنگی مجرای ادرار

درد د زمان نعوظ به علت جراحت و ضربه

ضربه دیدن یا آسیب دیدن آلت تناسلی یا ناحیه لگن قادر است سبب نعوظ دردناک غیرایسکمیک گردد.

برای مثال حادثه های جدی از قبیل تصادف با لوازم نقلیه یا صدمه های جزئی مثل نیش و گزش حشره ها. حادثه هایی که سبب بروز نعوظ دردناک و درد در آلت تناسلی می گردند احتیاج به مراجعه ی سریع به پزشک دارند.

درد در زمان نعوظ به علت مشکل های خونی

کم خونی داسی شکل یک بیماری ارثی پرخطر می باشد که در آن گلبول های قرمز خون شکل غیر عادی می یابند و در رگ های خونی گیر کرده که قادر است سبب نعوظ دردناک گردد.

سایر اختلالات خونی از جمله سرطان خون لوسمی و مولتیپل میلوما ، لخته شدن  خون و تالاسمی هم میتواند دربرخی موارد باعث نعوظ دردناک شود.

درد در زمان نعوظ به علت بیماری اورتریت

اورتریت بیماری التهابی یا عفونت مجاری ادراری می باشد که امکان دارد تنها سبب التهاب مجاری ادراری پس از آلت تا مثانه می باشند شود یا این که تمام ساختار دستگاه ادراری را درگیر عفونت نماید.

دلیل این بیماری قادر است باکتری ها و ویروس های انتقال دهنده ی بیماری های مقاربتی یا باکتری اشرشیا کلای باشد که در مدفوع موجود است.

رایج ترین نشانه ی این بیماری حس سوزش در زمان ادرار نمودن و ترشحات ابر مانند می باشد. با این که بیشتر خانم ها به این عفونت مبتلا می گردند اما در موردهایی که مجرای ادراری مردان درگیر این عفونت گردد به همراه نعوظ دردناک می باشد.

درد در زمان نعوظ بر اثر عفونت ادراری

عفونت دستگاه ادراری قادر است کلیه ها، مثانه و مجرای ادراری را درگیر نماید. عفونت ادراری به طور معمول به علت باکتری های موجود در مدفوع به وجود می آید و علامت های آن می تواند درد و سوزش در زمان دفع ادرار، تیره شدن و غیرشفاف بودن ادرار، حس احتیاج فوری به دفع ادرار، تکرر ادرار، مشاهده ی خون در ادرار، کنترل نشدن مثانه و درد در پایین شکم و درد در زمان نعوظ باشد.

اگر عفونت به قسمت بالایی دستگاه ادراری برسد قادر است سبب بروز تب و لرز، حس تهوع، استفراغ و درد پهلو گردد.

بیشتر بخوانید: ادرار دردناک 

درد زیر شکم در زمان نعوظ

درد زیر شکم در زمان نعوظ قادر است به علت عفونت مجرای ادراری، عفونت انتقال یافته در رابطه جنسی یا ملتهب شدن پروستات باشد.

عفونت مجرای ادراری به طور معمول با تجویر آنتی بیوتیک درمان می گردد.

بعضی از عفونت های جنسی از قبیل سوزاک و کلامیدیا قادر است سبب درد لگن یا درد زیر شکم در زمان نعوظ گردد که قادر است به همراه خارج شدن ترشحات از درون آلت تناسلی باشد.

درد پروستات در زمان نعوظ

انزال دردناک یا درد پروستات در زمان نعوظ به علت التهاب پروستات یا پروستاتیت به وجود می آید. این بیماری به علت عفونت باکتریایی در پروستات ایجاد می شود.

باکتری از راه میزراه به غده پروستات می رسد و با پیشرفت بیماری سبب ایجاد درد در لگن، کشاله ی ران، پایین کمر، آلت تناسلی و بیضه ها می گردد.

شیوه ی تشخیص دلیل نعوظ دردناک

یافتن دلیل نعوظ دردناک، شیوه ی درمانی را برای پزشک مشخص می نماید.

اول پزشک درمورد داروهای مصرفی و سابقه ی پزشکی بیمار سوالاتی کرده و به صورت فیزیکی بیمار را معاینه خواهد کرد.

آزمایشات خون و ادرار جهت بررسی عفونت یا اختلال های خونی یا مصرف کردن داروهای روانگردان انجام می گیرد.

آزمایش گاز خون از بافت آلت تناسلی جهت تجزیه و تحلیل بالا یا پایین بودن جریان خون درون آلت تناسلی

سونوگرافی داپلر رنگی جهت دیدن جریان خون در آلت تناسلی و دور آن

ام آر آی آلت تناسلی که خیلی کم مورد استفاده قرار می گیرد و جهت تشخیص بافت مرده یا صدمه دیده در آلت تناسلی، وجود تومور یا لخته خون می باشد.

بیشتر بخوانید: سیستیت بینابینی 

درمان خانگی و سریع درد در زمان نعوظ (نعوظ دردناک)

در بعضی موارد استفاده از بسته ی یخ بر روی آلت تناسلی و ناحیه ی پرینه که میان بیضه ها و مقعد قرار گرفته، ورزش زیاد مانند بالا و پایین رفتن از پله ها به تمام شدن نعوظ کمک می نماید اما پس از آن حتما برای یافت دلیل و جلوگیری از صدمه ی دائمی و بلند مدت می بایست به پزشک مراجعه نمائید.

پزشک قادر است تشخیص بدهد که دلیل نعوظ دردناک شما ایسکمیک می باشد یا غیر ایسکمیک.

درمان نعوظ دردناک ایسکمیک

درمان کردن نعوظ دردناک ایسکمیک با تخلیه ی خون از آلت تناسلی و استفاده کردن از داروهای ویژه برای دور نمودن جریان خون از آلت تناسلی انجام می گیرد.

پزشک قادر است با استفاده کردن از سرنگ، خون اضافه ی آلت را خارج نماید.

داروهایی برای تنگ نمودن سرخرگ ها تجویز می گردد تا سیاهرگ ها باز گردیده و خون از آلت خروج یابد.

درمان نعوظ دردناک غیر ایسکمیک

درمان این ایراد در بیشتر موارد احتیاجی به مداخله مستقیم نداشته و میتوان با فشار و قرار دادن یخ این مشکل را رفع نمود.

جراحی

به طور معمول این شیوه کاربردی نخواهد داشت مگر این که شیوه هیا قبلی جواب ندهد که در این حالت با عمل جراحی مسیر جریان خون را طوری تغییر خواهند داد که خون قادر باشد به شکل عادی درون آلت تناسلی حرکت کند.

درمان نعوظ دردناک - درمان ناباروری در کرج - درمان سرطان پروستات در کرج - درمان ناتوانی جنسی - وازکتومی سرپایی در کرج

بیشتر بخوانید: ادرار دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو