خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان سرطان کلیه - درمان زگیل تناسلی در کرج - درمان اختلال نعوظ - تزریق ژل آلت در کرج - تزریق بوتاکس آلت در کرج
درمان سرطان کلیه

ما در این مقاله به مبحث درمان سرطان کلیه می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

سرطان کلیه چیست؟

کلیه ها بخشی از سیستم ادراری هستند. کلیه ها خون را فیلتر می کنند تا آب اضافی و مواد زائد را از بین ببرند. سپس اینها را به ادرار تبدیل می کنند.

هر ساله بیش از 12500 نفر در بریتانیا به سرطان کلیه مبتلا می شوند. سرطان کلیه معمولاً فقط یک کلیه را تحت تأثیر قرار می دهد. وجود سرطان در هر دو کلیه بسیار غیرمعمول است.

انواع مختلفی از سرطان کلیه وجود دارد. حدود 8 مورد از 10 سرطان کلیه (80%) سرطان سلول کلیه (RCC) هستند. آنها از قشر کلیه شروع می شوند. سرطان کلیه همچنین می تواند در حالب و لگن کلیه شروع شود اما این نادر است.

این اطلاعات در مورد سرطان سلول کلیه است. ما اطلاعات جداگانه ای در مورد سرطان حالب و لگن کلیه داریم .

گاهی اوقات سرطان کلیه می تواند به غدد لنفاوی  نزدیک کلیه گسترش یابد. غدد لنفاوی بخشی از سیستم لنفاوی هستند. سیستم لنفاوی از ما در برابر عفونت و بیماری محافظت می کند.

درمان سرطان کلیه - درمان زگیل تناسلی در کرج - درمان اختلال نعوظ - تزریق ژل آلت در کرج - تزریق بوتاکس آلت در کرج

بیشتر بخوانید: سیستوسکوپی فلکسیبل چیست؟

انواع سرطان کلیه

انواع مختلفی از سرطان کلیه وجود دارد. حدود 8 مورد از هر 10 سرطان کلیه (80٪) سرطان سلول کلیه (RCC) هستند. آنها از قشر کلیه شروع می شوند.

انواع مختلفی از RCC وجود دارد. شایع ترین نوع سرطان کلیوی سلول شفاف است.

انواع کمتر رایج عبارتند از:

  • سرطان سلول پاپیلاری کلیه
  • سرطان سلول کلیوی کروموفوب

سرطان کلیه نیز می تواند در لگن کلیه شروع شود. این معمولا نوعی سرطان به نام سرطان ادراری یا کارسینوم سلول انتقالی است. ما اطلاعات جداگانه ای در مورد درمان سرطان در لگن کلیه داریم .

نوع نادر دیگری از سرطان کلیه سرطان مجرای جمع کننده (CDC) نام دارد. این سرطان دارای ویژگی های RCC و سرطان ادراری است.

انواع مختلفی از RCC وجود دارد. شایع ترین نوع سرطان کلیوی سلول شفاف است.

علائم سرطان کلیه

سرطان کلیه همیشه علائمی ایجاد نمی کند. مشاهده ی خون در ادرار رایج ترین نشانه می باشد.

علل سرطان کلیه

علل سرطان کلیه ناشناخته است. اما موارد خاصی وجود دارد که می تواند بر شانس ابتلا به سرطان کلیه تأثیر بگذارد. به این عوامل خطر می گویند.

داشتن یک عامل خطر به این معنی نیست که قطعاً به سرطان کلیه مبتلا خواهید شد. و اگر هیچ فاکتور خطری نداشته باشید، همچنان ممکن است به سرطان کلیه مبتلا شوید.

تشخیص سرطان کلیه

گاهی اوقات پزشکان به دلیل دیگری، زمانی که شما در حال انجام اسکن هستید، سرطان کلیه احتمالی را مشاهده می کنند. ممکن است علائمی نداشته باشید.

اگر علائمی دارید، معمولاً با مراجعه به پزشک خود شروع می کنید. آنها شما را معاینه می کنند و ترتیبی می دهند که چند آزمایش انجام دهید. آنها ممکن است ادرار (ادرار) شما را آزمایش کنند. آنها همچنین ممکن است آزمایش خون را  برای بررسی موارد زیر انجام دهند:

  • سلامت عمومی شما
  • تعداد سلول های خون شما (شمارش کامل خون)

اگر پزشک عمومی مطمئن نیست که مشکل چیست، یا فکر می‌کند علائم شما ممکن است ناشی از سرطان کلیه باشد، معمولاً شما را به بیمارستان معرفی می‌کنند تا به پزشک متخصص مراجعه کنید. به این دکتر اورولوژیست می گویند.

اگر در ادرار شما خون وجود دارد، ممکن است به یک کلینیک تخصصی ارجاع داده شوید. این کلینیک هماچوری نامیده می شود. این کلینیک ها اغلب می توانند آزمایشات را در همان روز انجام دهند.

اگر نتایج آزمایش یا علائم نشان می دهد که ممکن است سرطان کلیه داشته باشید، باید در عرض 2 هفته توسط متخصص معاینه شوید.

گاهی اوقات آزمایش های سرطان کلیه، کیست کلیه را نشان می دهد. اینها توده های پر از مایع هستند. آنها رایج و معمولا بی ضرر هستند. پزشک شما ممکن است نیاز به انجام آزمایشات بیشتر برای بررسی این موضوع داشته باشد. اکثر کیست ها نیازی به درمان یا پیگیری ندارند. اما گاهی اوقات پزشک شما ممکن است اسکن یا درمان بعدی را به شما توصیه کند.

بیشتر بخوانید: سرطان کلیه 

در بیمارستان

متخصص اورولوژی یا پرستار متخصص از شما در مورد علائم و سلامت عمومی شما سوال خواهد کرد. آنها همچنین شما را معاینه می کنند و برخی از آزمایشات زیر را ترتیب می دهند:

بیشتر بخوانید: هماچوری 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو