خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی در مردان دیابتی
درمان ناتوانی جنسی در مردان دیابتی

ما در این مقاله به مبحث درمان ناتوانی جنسی در مردان دیابتی می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

درمان ناتوانی جنسی در مردان دیابتی

دیابت معمولاً با اختلال نعوظ در مردان همراه است. اختلال نعوظ در بیماران دیابتی به دلیل پیشرفت بیماری یا عوارض استفاده از داروهای مورد استفاده برای دیابت ایجاد می شود.

مردان مبتلا به دیابت و ناتوانی جنسی باید ویاگرا یا هر داروی دیگری را برای درمان اختلال نعوظ به عنوان یک درمان دائمی در نظر بگیرند. آنها فکر می کنند به محض استفاده از یک نسخه از این دارو، مشکل برای همیشه حل می شود. اما حقیقت کاملا متفاوت است.

بیشتر بخوانید: عفونت مجاری ادراری

چگونه نعوظ دیابتی ها بهتر می شود؟

درمان ناتوانی جنسی در مردان دیابتی و بهبود روابط زناشویی در بیماران دیابتی دشوارتر از سایر افراد است و در بسیاری از موارد نیاز است که فرد به کلینیک جنسی یا یک متخصص جنسی مراجعه کند.

امروزه تعداد مردان مراجعه کننده برای نعوظ موج شوک در دیابت نوع 2 بیش از گذشته افزایش یافته است و زوجین به اهمیت درمان اختلالات زناشویی و بهبود روابط زناشویی پی برده اند.

بیشتر بخوانید: درمان عفونت ادراری در کرج

درمان اختلال نعوظ در بیماران دیابتی

در بیمار دیابتی که اختلال نعوظ که یکی از عوارض جنسی دیابت است، دارد، تجویز فوری ویاگرا [سیلدنافیل] یا سیالیس [تادالافیل] کافی نیست و باید بررسی های بیشتری انجام شود.

جورج فرانکوید اید، متخصص اورولوژی در نیویورک، در نشست سالانه انجمن آموزش دیابت آمریکا گفت: «شناسایی بیمارانی که با داروهای اختلال نعوظ درمان نشده اند بسیار مهم است. اگر بیماران مراقبت نکنند، اختلال نعوظ می تواند پیشرفت کند. از دیابت آنها.»

دیابت و اختلال نعوظ

در مصاحبه با برخی از متخصصان پزشکی در مورد دیابت و ناتوانی جنسی مردان مرتبط با آن، عوامل زیر مطرح شد:

  • قند خون اثرات «مخرب» بر آلت تناسلی مردان دارد و حتی ممکن است نعوظ آن را کاهش دهد.
  • قند خون کنترل نشده در دراز مدت می تواند مشکلات نعوظ را در بیماران دیابتی دائمی کند.
  • در حالی که درمان نعوظ دیابتی در مردان مبتلا به دیابت اغلب با شکست مواجه می شود، گزینه های دیگری نیز وجود دارد. و ایمپلنت آلت تناسلی و درمان اختلال نعوظ با موج شوک ممکن است به طور قابل توجهی به درمان دیابت کمک کند.

شیوع دیابت و ناتوانی جنسی چقدر است؟

شاید شما را متحیر کرده باشد که این مشکل چقدر پیچیده است؟

تخمین زده می شود که حدود 50 تا 75 درصد از مردان مبتلا به دیابت درجاتی از ناتوانی جنسی را تجربه می کنند که در مردان دیابتی سه برابر بیشتر از مردان غیر دیابتی است.

دیابت بر روی بافت ماهیچه ای داخل آلت مردانه اثر انقباضی دارد. تمام شریان‌های کوچکی که به ماهیچه‌های آلت تناسلی خون می‌دهند می‌توانند در دیابت بسته شوند.

در واقع، برخی از بیماران دیابتی که از اختلال نعوظ شکایت دارند، احساس می‌ کنند که سفتی آلت تناسلیشان به مرور زمان در طول مقاربت کاهش یافته است.

بیشتر بخوانید: روش تزریق ژل به آلت تناسلی

آسیب دیابت با این عروق کوچک متوقف نمی شود. شما واقعاً دو موقعیت موازی دارید: برای تغذیه عضله آلت تناسلی به جریان خون نیاز دارید و همچنین به یک شریان اختصاصی برای خون رسانی سریع در زمانی که مردی برانگیخته می شود و می خواهد رابطه جنسی داشته باشد، نیاز دارید. این افراد می گویند: “من می توانم نعوظ نسبی داشته باشم، اما نمی توانم آن را حفظ کنم.”

درمان اختلال نعوظ در مردان دیابتی

اغلب ما باید بلافاصله این مردان را به متخصص قلب ارجاع دهیم. وی بیان کرد: بخش قابل توجهی از مردان مبتلا به دیابت که به تازگی تشخیص داده شده اند ممکن است در 2 یا 3 سال آینده به بیماری های قلبی عروقی مبتلا شوند.

بیشتر بخوانید: انواع سرطان بیضه

یکی از کارهایی که ما انجام می دهیم این است که توصیه می کنیم به متخصص قلب مراجعه کنید و از نظر سلامت قلب و عروق بررسی شوید زیرا ابتلا به بیماری قلبی می تواند باعث انسداد عروق و در نتیجه تشدید علائم ناتوانی جنسی شود.

همچنین این بیماران را تشویق می کند که دیابت خود را درمان کنند تا از ابتلا به دیابت و ناتوانی جنسی مادام العمر جلوگیری کنند.

متخصصان گفته اند: باید دیابت خود را کنترل کنند و مطمئن شوند که اختلال نعوظ پیشرفت نمی کند و در نتیجه تثبیت می شود و اگر بعد از اولین تشخیص بیمار دیابت کنترل شود، نعوظ برمی گردد.

اما اگر سال‌ هاست که بیمار از دیابت رنج می‌ برد و ناگهان تصمیم می‌ گیرد زمان خود را کنترل کند، نمی‌ توانند از آسیبی که قبلاً وارد شده است جلوگیری کنند. “

در مورد درمان، بیماران مبتلا به درمان ناتوانی جنسی در مردان دیابتی ناشی از آن توصیه می شود با داروهایی مانند سیلدنافیل و ویاگرا شروع کنند. اما یافته های تحقیقات نشان می دهد که این دارو در نیمی از مردان مبتلا به دیابت نوع 2 شکست خورده است.

دستگاه های تزریق اتوماتیک و وکیوم

“تزریقات” بدون درد هستند و می توانند به خوبی کار کنند، اما اکثر مردان از نیاز به تزریق قبل از فعالیت جنسی بیزارند و دستگاه های خلاء موجود به ندرت موثر هستند.

ایمپلنت های آلت تناسلی و شاک ویو

از سوی دیگر، ایمپلنت آلت تناسلی در بسیاری از موارد می تواند با موفقیت اختلال نعوظ را در بیماران دیابتی درمان کند. مردان با فشار دادن پمپی که داخل کیسه بیضه قرار می گیرد، نعوظ ایجاد می کنند. سپس مایع از مخزن ایمپلنت به سیلندر وارد شده در آلت تناسلی می‌رود. یا به درمان با شوک ویو پاسخ دادند.

مردان اغلب از کاشت آلت تناسلی راضی هستند زیرا می توانند به طور خود به خود و بدون برنامه ریزی قبلی (همانطور که با دارو لازم است) رابطه جنسی داشته باشند. کارشناسان می گویند اکثر مردان با این روش احساس درمان می کنند.

بیشتر بخوانید: مراحل سرطان پروستات

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اینستاگرام: دکتر ناصر بخت

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 


  • شاک ویو نعوظ در کرج
  • اورولوژی در کرج
  • اختلال نعوظ در کرج
  • شاک ویو نعوظ

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو