خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان اختلال نعوظ با شاک ویو
درمان اختلال نعوظ با شاک ویو

ما در این مقاله به مبحث درمان اختلال نعوظ با شاک ویو می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

درمان اختلال نعوظ با شاک ویو

Shock Wave Alt یک روش درمانی بسیار جدید برای درمان اختلال نعوظ است. سال ها است که شوک ویو تراپی در زمینه های مختلف پزشکی از جمله ارتوپدی، اورولوژی و پوست استفاده می شود.

در حال حاضر امیدهای جدیدی برای درمان اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی در مردان با فناوری Shock Wave Alt ایجاد شده است. اساساً درمان اختلال نعوظ قبل از معرفی شوک ویو آلت یا مبتنی بر داروهای گیاهی یا داروهایی مانند ویاگرا بود یا بر اساس جراحی های تهاجمی با عوارض فراوان.

هر یک از درمان های قبل از شوک ویو آلت عوارض جانبی خود را داشت. به عنوان مثال، درمان با ویاگرا موقتی است و درمان جراحی عوارض جانبی ناخواسته زیادی دارد. در حالی که درمان با نعوظ با موج شوک یک درمان دائمی و بدون عارضه است.

بیشتر بخوانید: درمان بیماری پروستاتیت در کرج

اگر اختلال نعوظ دارید، آلت تناسلی شما سفت نمی شود یا سفتی آلت تناسلی شما خیلی سریع از بین می رود، اگر دارو برای شما موثر نبود، اگر استفاده از جاروبرقی باعث شل شدن آلت تناسلی در حین رابطه جنسی می شود، اگر به دنبال این هستید که راهی برای درمان دائمی اختلال نعوظ، این مقاله برای شماست. 

Shockwave چیست؟

شوک به معنای شوک و موج به معنای موج است. موج ضربه ای یک موج انرژی کوتاه و شدید است که سریعتر از صدا حرکت می کند. این امواج نیروی مکانیکی وارد بافت های بدن می کنند.

این کار باعث درمان اختلالات مختلف می شود. این روش روند بهبود را تسریع می کند و بافت های آسیب دیده را بازیابی می کند، رگ های خونی آسیب دیده بازسازی می شوند. شاک ویو جدیدترین تکنولوژی برای درمان ناتوانی جنسی است.

شاک ویو تراپی چه نوع درمانی است؟

شاک ویو یک روش درمانی غیر تهاجمی است که از امواج کم انرژی برای بازیابی مناطق آسیب دیده استفاده می کند. این امواج مقدار مشخصی انرژی را به بافت های بدن منتقل می کنند.

شاک ویو بافت های آسیب دیده و سلول های جدید را بازسازی می کند، درد را تسکین می دهد، گردش خون را افزایش می دهد و عروق جدید ایجاد می کند. امواج ضربه ای با ایجاد ماده P و تحریک بیش از حد حسگرهای درد، درد را تا حدودی کاهش می دهند. بدن خود بافت های صدمه دیده را ترمیم می کند.

بیشتر بخوانید: انواع درمان اختلال نعوظ

آیا شوک درمانی برای مردان علم جدیدی است؟

همه ما با موج انفجار آشنا هستیم. در انفجارها امواج صوتی تولید می شود و اگر سرعت این امواج از سرعت صوت بیشتر باشد انرژی ایجاد می کند. این انرژی به قدری قدرتمند است که می تواند به بافت های بدن نفوذ کرده و آن را از بین ببرد. دانشمندان از این خاصیت امواج برای استفاده در صنعت و پزشکی استفاده کردند. در حال حاضر خیلی از صنایع از قدرت تخریب این امواج به کار می برند.

شاک ویو در واقع یک انفجار الکتریکی کنترل شده برای هدایت انرژی امواج به بدن است. در سال 1980 اولین سنگ شکن با این فناوری عرضه شد. قبل از آن تنها راه درمان سنگ کلیه جراحی بود.

به عبارت دیگر، تنها راه درمان سنگ کلیه، استفاده از چاقوی جراحی و انجام یک عمل جراحی بزرگ برای برداشتن سنگ بود. می توان تصور کرد که بیماران مبتلا به کلیه های سنگ ساز و غیرقابل جابجایی با چه مشکلی مواجه بودند. تکنولوژی شاک ویو به راحتی به بافت نفوذ کرده و سنگ را از داخل متلاشی می کند.

فناوری امواج شوک چگونه به سختی آلت تناسلی کمک می کند؟

در نتیجه تماس بین قطب مثبت و منفی، جرقه انفجاری تولید می شود که امواج حاصل از حرکت الکترون ها را ایجاد می کند. تخلیه انرژی در یک میلیونیم ثانیه انجام می شود و باعث ایجاد امواج می شود.

انرژی حاصل از این امواج باعث ایجاد ناپایداری در مولکول ها می شود. شدت انفجار و انرژی حاصل از آن عامل تعیین کننده برای میزان نفوذ به بافت ها است. انرژی بیشتری برای انتقال انرژی به استخوان نسبت به انتقال انرژی به بافت آلت تناسلی نیاز دارد.

در داخل بافت، این انرژی ابتدا یک فشار مثبت و یک فشار منفی پشت آن ایجاد می کند. این اختلاف فشار روی سلول ها اثر کششی دارد. فشار کششی اثر بسیار مخربی روی بافت ها دارد.

بیشتر بخوانید: انواع روش های درمان اختلال نعوظ

بنابراین، موج ضربه ای که در آن این اثر کششی کمتر است برای درمان ایده آل است. با توجه به بافت هدف، انواع دستگاه های شوک ویو به بازار عرضه شده است که در بحث کاربردهای شاک ویو به آنها می پردازیم.

شوک ویو تراپی در چه مواردی استفاده می شود؟

قدیمی ترین رشته پزشکی که از امواج شوک استفاده کرده است اورولوژی است. استفاده از امواج شوک در درمان سنگ کلیه و مجاری ادراری به صورت روزانه اتفاق می افتد.

در زمینه ارتوپدی و بیماری های استخوان و عضله استفاده از شاک ویو تراپی جدید است. از دستگاه های شاک ویو در اختلالات درد نیز استفاده می شود. دردهای تاندون و مفاصل. در کلینیک های پوست برای از بین بردن سلولیت، زخم ها و التیام سوختگی استفاده می شود.

یکی از کاربردهای شوک ویو در بیماران دیابتی، ترمیم زخم های دست یا پا است. سایر بیماری ها مانند: انواع آرتروز، کمردرد، زانو درد مزمن، التهاب مفاصل، بدشکلی مفصل، تاندونیت، آسیب های ورزشی، آرنج درد، پا درد و غیره.

در سکس تراپی علاوه بر تقویت نعوظ با شوک ویو، بیماری پیرونی و درد مزمن لگن نیز توسط این دستگاه قابل درمان است.

نعوظ بهتر با شاک ویو

با افزایش سن وریدهای بدن به دلیل تجمع چربی یا کاهش خاصیت ارتجاعی کیفیت خود را از دست می دهند. کاهش کیفیت رگ های بدن منجر به کاهش خون رسانی می شود. کمبود خون در قلب حمله قلبی، در مغز سکته مغزی و سایر اندام ها منجر به اختلال در عملکرد می شود.

اختلال در جریان خون در آلت تناسلی مردانه باعث کمبود خون می شود. که در نهایت منجر به عدم نعوظ می شود و امکان ورود آلت به واژن زن وجود نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: عفونت ادراری

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اینستاگرام: دکتر ناصر بخت

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 


  • اختلال نعوظ در کرج
  • درمان بی اختیاری ادرار در کرج
  • اورولوژی در کرج
  • دستگاه صندلی مگنت تراپی

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو