خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان اختلال نعوظ در مردان - درمان عفونت تناسلی - درمان عفونت ادراری - وازکتومی سرپایی در کرج - شاک ویو پروستات - شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹
درمان اختلال نعوظ در مردان

ما در این مقاله به مبحث درمان اختلال نعوظ در مردان می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

روش های درمان اختلال نعوظ در مردان

علت های بالقوه زیادی وجود دارد که یک مرد دچار اختلال نعوظ گردیده و تقریبا غیرممکن می باشد که شیوه ای را بهترین راه برای درمان اختلال نعوظ دانست. درمان برای یک فرد امکان دارد مشابه درمان برای فرد دیگر نباشد، به علت اینکه عوامل اختلال نعوظ متفاوت می باشند. برای درمان اختلال نعوظ گزینه های مختلفی وجود دارد که امکان دارد از مشاوره روانشناختی تا تغییرات روش زندگی، داروها و شیوه های دیگر در نظر گرفته شود.

مهم این می باشد که در خاطر داشته باشید که زمانی که اختلال نعوظ یک عارضه از یک بیماری مزمن مثل فشار خون بالا یا دیابت می باشد، موثر ترین شیوه درمان، تمرکز بر روی درمان بیماری مزمن می باشد.

در ادامه این مقاله به شیوه های درمان اختلال نعوظ مفصل خواهیم پرداخت.

درمان اختلال نعوظ در مردان - درمان عفونت تناسلی - درمان عفونت ادراری - وازکتومی سرپایی در کرج - شاک ویو پروستات - شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

بیشتر بخوانید: مراقبت های مرکز اورولوژی در کرج 

تغییرات در روش زندگی

انواع عادات شخصی و انتخاب روش زندگی با اختلال نعوظ مرتبط شده است. در برخی موارد، این یک چیز خوب می باشد، چون عادت ها می توانند شکسته شوند و انتخاب ها مجددا بررسی شوند. افزون بر این، بسیاری از عوامل سبک زندگی که به اشکالات جنسی کمک می نمایند، وجود دارند که بر سلامت و رفاه عمومی ذهنی و فیزیکی موثر می باشند. بر همین اساس، مقابله با اين عوامل مي تواند باعث بهبود اختلالات نعوظ گردد.

در اینجا بعضی از تغییرات روش زندگی وجود دارد که می تواند اثر قابل توجهی بر اختلال نعوظ داشته باشد:

سیگار نکشید

سیگار کشیدن باعث اختلال در گردش خون می گردد به گونه ای که می تواند جریان خون به آلت تناسلی را دچار ایراد نماید و بر توانایی دستیابی یا حفظ نعوظ اثر داشته باشد. در صورتی که تلاش کردید که در گذشته سیگار را ترک نمائید و هنوز قادر به این مهم نبوده اید، بدانید میزان زیادی از داروها و کمک های مشاوره ای وجود دارد که به شما در این روند کمک خواهند نمود.

بیشتر بخوانید: جراحی واریکوسل 

مصرف الکل را کنار بگذارید

جهت بدست آوردن سلامتی تلاش نمائید تا نوشیدن الکل را کنار بگذارید و در نظر بگیرید که شیوه های گوناگونی برای این کار وجود دارد.

بیشتر ورزش انجام دهید

فعالیت بدنی مرتب گردش خون را زیاد می کند و خطر بیماری قلبی، دیابت و چاقی را کم می کند که این میتواند بر عملکرد جنسی اثر داشته باشد. تحقیقات نشان می دهد که مردان میانسالی که ورزش بیشتری دارند، حدود ۷۰ درصد کمتر از دیگران امکان ابتلا به اختلال نعوظ را خواهند داشت.

بیشتر بخوانید: تفاوت بین شاک ویو تراپی و پالس ویو تراپی برای درمان ED چیست؟

کم کردن وزن اضافی

با زیاد شدن وزن و تبدیل تستوسترون به استروژن، چربی بیشتر از حد بدن می تواند نقش مهمی در اختلال نعوظ ایفا کند. بر اساس یک مطالعه، یک سوم از مردهای چاق با اختلال نعوظ ، بعد از شرکت در یک برنامه کاهش وزن دو ساله، کارکرد جنسی خودشان را به دست آورده اند.

مواظب دندان هایتان باشید

بیماری لثه می تواند باعث التهاب لثه شود که می تواند باعث اختلال نعوظ گردد. تحقیقات نشان داده است که درمان بیماری لثه می تواند اختلال نعوظ را هم درمان نماید. در یک مطالعه در سال ۲۰۱۷، مردهای مبتلا به بیماری لثه که درمان آن را دریافت نمودند، بعد از سه ماه، کارکرد نعوظ را به صورت قابل توجهی بهبود بخشیدند.

درمان اختلال نعوظ در مردان - درمان عفونت تناسلی - درمان عفونت ادراری - وازکتومی سرپایی در کرج - شاک ویو پروستات - شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

نسخه ها و داروها

داروهای خوراکی جهت اختلال نعوظ که سبب افزایش اثرات نیتریک اکسید و در نتیجه جریان خون وارد شده به آلت تناسلی می شود، می توانند به اختلال نعوظ کمک نمایند. با استفاده کردن از این داروها و اثرات آن ، تحریک جنسی و حفظ نعوظ به وجود می آید.

  • ویاگرا (سیلدنافیل) : یکی از داروهای شناخته شده اختلال نعوظ می باشد؛ در عرض یک ساعت تاثیر گذاشته و معمولا ۳ تا ۴ ساعت به طول می انجامد.
  • سیالیس (تادالافیل) : می بایست۳۰ دقیقه قبل از فعالیت جنسی استفاده شود.
  • واردنافیل (لویترا) : می بایست از ۱۰ دقیقه تا یک ساعت پیش از رابطه جنسی استفاده شده و میتواند تا ۱۲ ساعت اثر داشته باشد.
  • آوانافیل (استندرا) : می تواند ۱۵ دقیقه پیش از فعالیت جنسی استفاده شود.

این داروها عارضه های جانبی جدی دارند، بر همین اساس در مورد مصرف این گزینه ها با پزشک خود مشورت کنید، اطمینان حاصل کنید که او به همه ی سوابق پزشکی و بقیه داروها و مکمل های دیگری که مصرف میکنید، آگاه می باشد.

توجه کنید که برای برخی از مردان، داروهایی مثل ویاگرا امکان دارد فقط در هنگام ترکیب با بقیه درمان ها عمل کنند. تحقیقات بسیاری درباره ی درمان ترکیبی اختلال نعوظ وجود ندارد، ولی با پزشک خود مشورت نمائید.

بیشتر بخوانید: سیستوسکوپی چیست؟

در صورتی که شما نمی توانید یکی از این داروهای خوراکی را مصرف کنید، امکان دارد پزشک شما آلپروستادیل برای تزریق، هورمونی را که با استفاده کردن از یک سوزن به آلت تناسلی شما تزریق می نماید، یا آلپروتادیول اورژانیتال، شیاف کوچک که شما درون نوک آلت تناسلی قرار دهید. هر دوی این ها طی ۵ تا ۱۵ دقیقه بدون تحریک جنسی سبب نعوظ می شوند.

درمان های هورمونی

تحقیقات نشان می دهد که مردهای میانسالی که دچار اختلال نعوظ و کم شدن میل جنسی هستند، میتوانند دارای کمبود تستوسترون باشند. محصولات تستوسترون می بایست تحت هدایت پزشک مورد استفاده قرار بگیرد، چون نظارت بر سطح تستوسترون خیلی مهم می باشد. در صورتی که میزان آن بیشتر از حد بالا باشد، تولید تستوسترون بدن کم می شود.

مشکلات هورمونی به ندرت دلیل اختلال نعوظ می باشند، هرچند درمان جایگزینی هورمون جهت افزایش سطح تستوسترون می تواند به بعضی از مردان کمک کند. پیش از اینکه تستوسترون مصرف نمائید، پزشک شما را آزمایش خواهد نمود تا مطمئن شود که شما واقعا دارای کمبود تستوسترون می باشید.

درمان های طبیعی

اغلب گیاهان و مکمل های غذایی ادعا می نمایند که به صورت کلی عملکرد جنسی را بهبود بخشیده و به صورت خاص اختلال نعوظ را درمان می نمایند. با این حال، پژوهش خیلی کمی برای اثبات این موارد وجود دارد. گزینه هایی مثل جنسینگ قرمز کره ای، ال-آرژنین، ال-کارنیتین، روی و نیاسین همه باعث عوارض جانبی بالقوه در زمان مصرف در دوزهای بالا می گردند.

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو