خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان اختلال نعوظ در کرج - شاک ویو پروستات - درمان واریکوسل در کرج - درمان سرطان پروستات - درمان ناتوانی جنسی
درمان اختلال نعوظ در کرج

ما در این مقاله به مبحث درمان اختلال نعوظ در کرج می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

علل اختلال نعوظ چیست؟

علل اصلی اختلال نعوظ ممکن است به مسائل بهداشتی مربوط باشد، مانند:

شرایط پزشکی

داروها

آسیب عصبی

مسائل هورمونی

مسائل روانی یا شرایط سلامت روان

برخی از شرایط پزشکی می تواند منجر به اختلال نعوظ شود. بیماری عروقی شایع ترین علت پزشکی اختلال نعوظ است

بیماری عروقی یک وضعیت رگ خونی است که می تواند جریان خون را به تنه آلت تناسلی محدود کند. هنگامی که کمبود خون وجود دارد، می تواند باعث ایجاد مشکل در داشتن یا حفظ نعوظ شود.

سایر شرایط پزشکی که می توانند باعث اختلال نعوظ شوند عبارتند از:

دیابت

فشار خون

هیپرلیپیدمی

چاقی

درمان سرطان پروستات

برخی از داروها برای فشار خون بالا، بیماری قلبی، افسردگی یا سایر داروها می توانند باعث ایجاد مشکلاتی در عملکرد جنسی شوند. با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود صحبت کنید تا ببینید آیا داروهای شما ممکن است باعث اختلال نعوظ شما شود یا خیر.

اعصاب آسیب دیده ناشی از شرایط پزشکی مانند مولتیپل اسکلروزیس، دیابت، آسیب نخاعی یا جراحی پروستات ممکن است باعث ED شود. آسیب عصبی میتواند ایجاد یا حفظ نعوظ را چالش برانگیز کند

سطوح هورمونی، مانند کاهش سطح تستوسترون، می تواند در اختلال نعوظ و میل جنسی کلی نقش داشته باشد.

مسائل روانی نیز ممکن است بر عملکرد جنسی تأثیر بگذارد. این موارد ممکن است موردهای زیر باشد:

افسردگی

اضطراب

ترس

احساس گناه

عزت نفس پایین

استرس مزمن

اضطراب عملکرد

در برخی موارد، اضطراب عملکرد ممکن است رخ دهد. اگر فردی در گذشته نتوانسته است نعوظ را به دست آورد، ممکن است از تکرار آن بترسد.

اضطراب ناشی از این تجربیات گذشته می تواند باعث خجالت یا احساس گناه شود که نمی توانند شریک زندگی خود را از نظر جنسی ارضا کنند، که می تواند مانع از انجام این کار شود.

درمان اختلال نعوظ در کرج - شاک ویو پروستات - درمان واریکوسل در کرج - درمان سرطان پروستات - درمان ناتوانی جنسی

بیشتر بخوانید: علائم پارگی کلیه

علائم اختلال نعوظ چیست؟

علائم اختلال نعوظ ممکن است موردهای زیر باشد:

ناتوانی در رسیدن به نعوظ

توانایی نعوظ گاهی اوقات، اما نه هر بار که می خواهید رابطه جنسی داشته باشید

نعوظی که به اندازه کافی برای رابطه جنسی دوام نمی آورد

اختلال نعوظ ناگهانی چیست؟

اختلال نعوظ ناگهانی منجر به همان ناتوانی در داشتن یا حفظ نعوظ می شود. با این حال، متفاوت است، زیرا به طور ناگهانی یا ظاهراً به طور آهسته در طول زمان اتفاق می‌افتد.

اختلال نعوظ که به طور ناگهانی رخ می دهد معمولاً از دارو یا یک مسئله روانی ناشی می شود. اگر متوجه اختلال نعوظ ناگهانی شدید، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود در مورد هرگونه تغییر در سلامتی، داروهای جدید، یا استرس یا اضطرابی که تجربه می کنید، صحبت کنید.

در برخی موارد، ممکن است متوجه شوید که بیش از یک مشکل می تواند باعث ED ناگهانی شود.

تفاوت بین ED و ED ناگهانی چیست؟

برای بسیاری از مردان، ED به تدریج در طول زمان اتفاق می افتد. به عنوان مثال، برخی از مردان به آرامی استحکام نعوظ خود را از دست می دهند یا نعوظ آنها طولانی نیست.

در مقابل، ED ناگهانی اغلب به‌طور ناگهانی و غیرمنتظره رخ می‌دهد و تا زمانی که مشکل اصلی برطرف نشود، همچنان یک مشکل باقی می‌ماند.

بیشتر بخوانید: فریز اسپرم 

علل ED ناگهانی چیست؟

ED ناگهانی ممکن است توسط موارد زیر ایجاد شود

مصرف بیش از حد الکل

داروهایی مانند آرام بخش، ضد افسردگی، سرکوب کننده اشتها، یا داروهای فشار خون

مصرف سیگار یا مواد مخدر

مسائل روانشناختی که ممکن است باعث اختلال نعوظ ناگهانی شوند عبارتند از:

اضطراب

افسردگی

استرس مزمن

اضطراب عملکرد یا عزت نفس پایین

آیا ED می تواند ناگهانی اتفاق بیفتد؟

اختلال نعوظ معمولاً در طول زمان ایجاد می شود که اغلب به دلیل مشکلات گردش خون یا سیستم عصبی است. با این حال، ممکن است به طور غیر منتظره و ناگهانی رخ دهد.

اختلال نعوظ ناگهانی معمولاً نشان می دهد که یک مشکل روانی یا دارو باعث این مشکل شده است. ED ناگهانی به عنوان ناتوانی جنسی ناگهانی نیز شناخته می شود.

آیا ED ناگهانی قابل درمان است؟

مورد ED هر فرد متفاوت است، بنابراین با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود برای راهنمایی صحبت کنید. شما باید مطمئن شوید که هیچ گونه شرایط پزشکی زمینه ای ندارید.

همچنین درک گزینه های درمانی موجود برای ED نیز مهم است.

بیشتر بخوانید: وازکتومی سرپایی در کرج 

ED ناگهانی چگونه درمان می شود؟

اگر فکر می کنید که دچار اختلال نعوظ ناگهانی هستید، با ارائه دهنده خود صحبت کنید تا یک برنامه درمانی مناسب برای شما ایجاد کنید. درمان شما احتمالاً به عواملی که باعث ED شما می شوند بستگی دارد.

چندین گزینه ممکن است به شما برای ED ناگهانی کمک کند، مانند:

خوردن یک رژیم غذایی سالم تر:

اجتناب از الکل، زیرا می تواند باعث تشدید یا ایجاد اختلال نعوظ ناگهانی شود. نوشیدن آب انار ممکن است کمک کند، اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است

جستجوی درمان سلامت روان:

با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود و یک درمانگر یا مشاور برای مدیریت سلامت روان خود کار کنید. مسائل روانی مانند افسردگی و اضطراب می تواند باعث اختلال نعوظ ناگهانی شود. برخی از داروهای ضد افسردگی نیز می توانند باعث اختلال عملکرد جنسی شوند.

درمان اختلال نعوظ در کرج - شاک ویو پروستات - درمان واریکوسل در کرج - درمان سرطان پروستات - درمان ناتوانی جنسی

مشاوره با پزشکان اورولوژی درباره ی داروهای ED:

برخی از داروها و درمان ها ممکن است به شما در رفع اختلال نعوظ کمک کنند. پوشش داروهای ED ممکن است به بیمه شما بستگی داشته باشد.

به خاطر داشته باشید که ED ناگهانی می تواند نشانه ای از یک درمان پزشکی زمینه ای باشد که نیاز به درمان فوری پزشکی دارد. در صورت تجربه فوراً به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مراجعه کنید:

ED ناگهانی به دنبال آسیب دیدگی

ED ناگهانی پس از جراحی پروستات

درد کمر

درد شکم

درد قفسه سینه

تکرر ادرار یا سایر مشکلات ادراری

بیشتر بخوانید: ادرار دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو