خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

زمان مراجعه به اورولوژیست - درمان زگیل تناسلی در کرج - جراحی تناسلی مردان - لیزر زگیل تناسلی - تزریق بوتاکس آلت
زمان مراجعه به اورولوژیست

ما در این مقاله به مبحث زمان مراجعه به اورولوژیست می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

Contents

زمان مراجعه به اورولوژیست

متخصص اورولوژی در مواقع پزشکی مرتبط با دستگاه ادراری کمک خواهد نمود. امکان دارد بیمار جهت درمان طیف گسترده ای از وضعیت به یک متخصص اورولوژی ارجاع گردد:

عفونت های دستگاه ادراری (UTIs):

این عفونت ها اغلب زمانی ایجاد می شوند که باکتری ها از دستگاه گوارش به مجرای ادرار مهاجرت می کنند. علائم مانند ادرار غیر عادی، درد زیاد، بی اختیاری، حالت تهوع، استفراغ، تب و لرز می باشد. بیشتر زنان را درگیر می کند.

بی اختیاری:

اختلال در کارکرد سیستم ادراری قادر است باعث از دست رفتن اراده ی کنترل مثانه گردد. در زنان، این ممکن است ناشی از ضعیف شدن عضلات کف لگن در دوران بارداری باشد.

ناباروری آقایان:

این قادر است در نتیجه ی صدمه به دستگاه تناسلی آقایان و انواع اختلال های اسپرم باشد. یکی از علل شایع، واریکوسل است، سیاهرگ بزرگ شده در کیسه زیر آلت تناسلی. بعضی مواقع جراحی قادر است کمک کند.

زمان مراجعه به اورولوژیست - درمان زگیل تناسلی در کرج - جراحی تناسلی مردان - لیزر زگیل تناسلی - تزریق بوتاکس آلت

بیماری کلیوی:

آسیب به کلیه ها می تواند منجر به تورم در دست ها و مچ پا، فشار خون بالا و سایر علائم شود. اگر کلیه ها دیگر به طور موثر کار نکنند، این نارسایی کلیه است. در نهایت، می تواند کشنده باشد.

بیشتر بخوانید: مرکز اورولوژی در کرج 

پیوند کلیه:

امکان دارد شخص به دنبال نارسایی کلیه احتیاج به پیوند کلیه پیدا کند.

انکولوژی اورولوژی:

درمان سرطان هایی که مربوط به دستگاه تناسلی اورولوژی یا مردانه است، مانند سرطان مثانه و سرطان پروستات.

افتادگی مثانه:

زمانی که بافت ها و ماهیچه های کف لگن دیگر قادر به حمایت از اندام های لگن نباشند، اندام ها می توانند از موقعیت معمول خود خارج شوند.

سرطان ها:

مثانه، کلیه ها، غده پروستات، بیضه ها و هر سرطان دیگری که بر سیستم ادراری یا در مردان، دستگاه تناسلی تاثیر می گذارد.

بزرگ شدن پروستات:

هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) حدود 1 نفر از هر 3 مرد بالای 50 سال را تحت تاثیر قرار می دهد. رشد بیشتر از اندازه ی سلول ها در غده پروستات سبب انقباض مجرای ادرار می گردد که باعث مشکل هایی در ادرار می گردد.

متخصص اورولوژی اغلب نمونه ادرار را برای تشخیص تشخیص می گیرد.

اختلال نعوظ:

آلت تناسلی قادر به دستیابی به استحکام کافی برای مشارکت کامل در رابطه جنسی نیست. این اغلب نشانه یک بیماری زمینه ای است.

بیماری های پیرونی:

یک لایه فیبری از بافت اسکار آلت در زیر پوست آلت تناسلی به وجود می آید. این می تواند منجر به خم شدن یا انحنا در آلت تناسلی (فیموز) در حین نعوظ شود که می تواند باعث درد شود و منجر به مشکلات در رابطه جنسی شود.

سیستیت بینابینی یا سندرم درد مثانه:

یک بیماری التهابی شدید مثانه قادر است سبب ناراحتی از خفیف تا شدید گردد.

سنگ کلیه و حالب:

رسوب های کوچک و سفت ساخته گردیده از نمک های معدنی و اسیدی در کلیه ها شکل می گیرند ولی قادر هستند از طریق حالب ها عبور نمایند. آنها می توانند بر ادرار تأثیر بگذارند و باعث درد، تهوع و استفراغ شوند.

پروستاتیت:

عفونت یا التهاب پروستات می تواند باعث ادرار دردناک یا انزال شود. می تواند حاد یا مزمن باشد.

بیضه های نزول نکرده یا کریپتورکیدیسم:

به طور معمول، بیضه ها در داخل شکم جنین تشکیل می شوند و قبل از تولد به داخل کیسه بیضه فرو می روند. اگر یکی یا هر دو نزول نکنند، تولید اسپرم مختل می شود و خطر عوارض وجود دارد.

تنگی مجرای ادرار:

اسکار مجرای ادرار قادر است مسیر جریان ادرار از مثانه را باریک کردن یا دچار انسداد نماید. علل شامل عفونت، التهاب یا آسیب است. علائم شامل ادرار دردناک و کاهش برون ده است. می تواند منجر به عوارضی مانند پروستاتیت و عفونت های مجاری ادراری شود.

اورولوژی کودکان:

این شامل درمان مشکلات اورولوژی در کودکان است که برای پزشکان غیرمتخصص اطفال بسیار پیچیده است.

زمان مراجعه به اورولوژیست - درمان زگیل تناسلی در کرج - جراحی تناسلی مردان - لیزر زگیل تناسلی - تزریق بوتاکس آلت

بیشتر بخوانید: هیپرپلازی خوش‌ خیم پروستات

چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

اورولوژیست معمولاً یادداشت هایی از پزشک ارجاع دهنده دارد، اما در مورد سابقه پزشکی بیمار سؤالاتی می پرسد و معاینه فیزیکی انجام می دهد.

آنها همچنین ممکن است تعدادی آزمایش را سفارش دهند.

تست های تصویربرداری مانند سی تی اسکن، اسکن ام آر آی یا سونوگرافی می تواند به پزشک کمک کند تا مشکل را پیدا کند. سیستوسکوپ یک پروب بلند و نازک با دوربینی است که می‌توان از آن برای دیدن داخل دستگاه ادراری و گاهی نمونه‌برداری از بافت برای آزمایش استفاده کرد.

آزمایش ادرار می تواند وجود باکتری یا سایر علائم بیماری را بررسی کند. بیوپسی قادر است سرطان و بقیه ی اختلال ها را بررسی نماید.

آزمایش اورودینامیکی می تواند بررسی کند که ادرار با چه سرعتی از بدن خارج می شود، چه مقدار ادرار بعد از ادرار در مثانه باقی می ماند و چه میزان فشار در مثانه وجود دارد.

پس از تشخیص، درمان بستگی به شرایط دارد. مدیریت پزشکی و جراحی هر دو گزینه هستند.

رویه های رایج

درمان با توجه به تشخیص متفاوت خواهد بود. این شامل استفاده از داروها و جراحی است.

اورولوژیست ها می توانند مسائل مربوط به سلامت باروری مردان، مانند اختلال نعوظ را درمان کنند.

انواع داروها عبارتند از:

آنتی بیوتیک برای عفونت ها

درمان هورمونی برای سرطان پروستات

مهارکننده های فسفودی استراز 5 (PDE5) برای اختلال نعوظ، مانند سیالیس یا تادالافیل

داروهایی که بر روی ماهیچه صاف مثانه تاثیر می گذارند تا بی اختیاری ادرار را کاهش دهند

داروهای شیمی درمانی برای سرطان

بیشتر بخوانید: پروستاتیت 

جراحی می تواند:

جراحی باز

جراحی لاپاراسکوپی یا کم تهاجمی “چاله کلید”.

لیزر درمانی برای درمان BPH، سرطان و سنگ کلیه و غیره

متخصص اورولوژی ممکن است جراحی را برای موارد زیر انجام دهد:

در موارد سرطان، تومور یا کل مثانه، پروستات یا سایر قسمت ها را بردارید

انجام ترمیم پس از تروما

رفع تنگی مجرای ادرار، ناشی از بافت اسکار، معروف به اتساع مجرای ادرار

بی اختیاری استرسی را از بین ببرید، به عنوان مثال، با عمل اسلینگ

سنگ کلیه را بشکند یا از بین ببرد

بخشی از کلیه را بردارید

پیوند کلیه

اورولوژیست ها نیز ختنه می کنند. این روش برای برداشتن پوست از نوک آلت تناسلی به دلایل فرهنگی، مذهبی یا پزشکی انجام می شود.

وازکتومی، شکل دائمی پیشگیری از بارداری مردانه نیز توسط متخصص اورولوژی انجام می شود.

بیشتر بخوانید: نعوظ دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو