خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

روش تزریق ژل به آلت تناسلی - درمان زگیل تناسلی در کرج - جراحی تناسلی مردان - لیزر زگیل تناسلی - تزریق بوتاکس آلت
روش تزریق ژل به آلت تناسلی

ما در این مقاله به مبحث روش تزریق ژل به آلت تناسلی می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

روش تزریق ژل به آلت تناسلی

تزریق فیلر پوستی روشی بی خطر، غیر تهاجمی و تقریباً بدون درد برای بزرگ کردن آلت تناسلی است.

تزریق فیلر بزرگ کننده آلت تناسلی در محل کلینیک جهانشهر ما ارائه می شود.

برای رزرو مشاوره مجازی همین حالا با ما تماس بگیرید.

تزریق فیلر آلت تناسلی با استفاده از محصولاتی که قبلاً برای تقویت گونه و چانه اثبات شده است، می تواند برای افزایش ضخامت (حور) آلت تناسلی نعوظ و شل استفاده شود.

مردان بزرگ شدن را با پرکننده ها ترجیح می دهند زیرا نتایج فورا قابل توجه است.

این اثرات همچنین طولانی مدت هستند، زیرا فیلر پوستی به طور طبیعی توسط بدن طی یک تا دو سال یا حتی بیشتر حل می شود.

برخی شواهد بالینی حاکی از آن است که تزریق فیلرهای پوستی به گلن آلت تناسلی نیز می تواند به حساسیت، کنترل و رابطه جنسی طولانی تر کمک کند.

پرکننده ممکن است مانعی بین غده و محرک های خارجی ایجاد کند که می تواند حساسیت مفرط را کاهش دهد و در نتیجه طول مدت مقاربت را افزایش دهد.

روش تزریق ژل به آلت تناسلی - درمان زگیل تناسلی در کرج - جراحی تناسلی مردان - لیزر زگیل تناسلی - تزریق بوتاکس آلت

نحوه کارکرد

درمان سریع، موثر و تقریباً بدون درد است. در طی این روش، فیلر پوستی مستقیماً به ساقه آلت تناسلی تزریق می شود. ما معمولاً از دو محل تزریق کوچک با یک میکروکانولا استفاده می‌کنیم که ایمنی بیشتری را نسبت به چندین تزریق سوزن تیز و آسیب کمتری ارائه می‌دهد.

ظرف یک تا دو هفته، فیلر به طور طبیعی در بافت آلت تناسلی ادغام می شود و نتایج صاف و بدون توده یا برآمدگی را نشان می دهد. شما می توانید انتظار داشته باشید که 10٪ تا 20٪ افزایش در ضخامت و طول شل شده آلت تناسلی داشته باشید.

برای شفت، پرکننده با استفاده از تکنیک اختصاصی ما عمیق‌تر تزریق می‌شود تا نتیجه محکم‌تر، صاف‌تر و طبیعی‌تر حاصل شود.

به منظور حفظ تناسب و تقارن، ما تزریق فیلر پوستی آلت تناسلی را به گلن نیز پیشنهاد می کنیم که می تواند تحریک تماس را بیشتر افزایش دهد.

بر اساس مشاوره شما، ما یک گزینه پرکننده را به شما توصیه می کنیم و در مورد میزان و محل قرار دادن آن بحث می کنیم.

تزریق فیلر یک روش کم تهاجمی و کم خطر برای افزایش دور آلت تناسلی است.

مزایای بالقوه بزرگ شدن آلت تناسلی با پرکننده های پوستی

علاوه بر پتانسیل رشد آلت تناسلی، مزایای مورد انتظار برای عملکرد جنسی مردان و رضایت از تزریق فیلر پوستی نیز وجود دارد:

  • نعوظ قوی تر، ماندگارتر، محکم تر و رضایت بخش تر است
  • افزایش دور آلت تناسلی
  • استقامت جنسی بیشتر
  • تقویت حس آلت تناسلی و رضایت جنسی برای هر دو طرف
  • ممکن است به کوتاه شدن زمان لازم برای نعوظ دوباره بعد از رابطه جنسی کمک کند
  • افزایش اعتماد به نفس و تقویت نفس
  • هیچ تاثیری بر باروری یا سلامت طولانی مدت ندارد

بیشتر بخوانید: دکتر اورولوژی در کرج 

سوالات متداول

آیا کاندیدای خوبی برای پرکننده آلت هستم؟

مشاوره خصوصی و محرمانه شما به شما این امکان را می دهد که نگرانی ها و سوالات خود را به اشتراک بگذارید، سپس قبل از تصمیم گیری، کل فرآیند را در نظر بگیرید.

خطرات و فواید بزرگ شدن آلت تناسلی برای شما شرح داده خواهد شد. پزشک شما همچنین به شما اطلاع می دهد که به طور واقع بینانه به چه چیزی می توانید دست پیدا کنید.

هر فرد منحصر به فرد است و معاینه فیزیکی شما به تعیین نیازها و گزینه های شخصی شما برای بزرگ کردن آلت تناسلی کمک می کند.

آیا دلایلی برای عدم استفاده از پرکننده آلت وجود دارد؟

برخی از مردانی که به دنبال راه‌حل‌هایی برای اندازه کوچک آلت تناسلی هستند، دیدگاهی نادرست از آنچه در واقع دارند دارند. بنابراین، درک شما از اندازه و انتظارات واقع بینانه از افزایش آلت تناسلی باید در یک مشاوره اولیه مورد بحث قرار گیرد.
اگر به تازگی در یک رابطه دشوار یا موقعیت زندگی هستید و امیدوار هستید که بزرگ شدن آلت تناسلی راه حلی برای هر رنج عاطفی باشد که تجربه می کنید، احتمالاً کاندیدای خوبی نیستید. قبل از بزرگ کردن آلت تناسلی، ابتدا باید مشاوره بگیرید.

چه مقدار پرکننده نیاز است و نتایج چه زمانی آشکار می شود؟

تفاوت قابل توجهی از بیمار به بیمار وجود دارد. مقدار دور بدست آمده بستگی به طول آلت تناسلی و مقدار فیلر تزریقی دارد. آلت کوتاه‌تر به پرکننده کمتری نیاز دارد و برعکس، آلت تناسلی بلندتر به پرکننده‌های بیشتری نیاز دارد.

ایمن‌ترین و مؤثرترین رویکرد، افزودن دور به صورت تجمعی، در مراحل قابل مدیریت و با بازدیدهای مکرر، به جای رویکرد «همه در یک حرکت» است. از آنجایی که زمان بهبودی بسیار کوتاه است، در صورت تمایل، داشتن مقدار کمی پرکننده اضافی در یک بازدید بعدی، ناراحتی بزرگی نیست.

بیشتر بخوانید:جراحی وازکتومی در کرج 

ماندگاری پرکننده آلت تناسلی چقدر است؟

مدت زمان نتایج از یک تا دو سال متغیر است. بیماران باید دوباره درمان را تکرار کنند (معمولاً با پرکننده کمتر) تا اندازه آلت تناسلی خود را افزایش دهند.

تصور می شود که مکمل کلاژن باعث افزایش طول عمر پرکننده ها می شود و ممکن است در رژیم غذایی شما در نظر گرفته شود.

درمان چقدر طول می کشد؟

این روش ممکن است کمتر از یک ساعت طول بکشد. شما می توانید با رانندگی به خانه، کلینیک را ترک کنید.

دوره نقاهت چقدر است؟

بیشتر مردان روز بعد به سر کار باز می گردند. ممکن است مقداری کبودی خفیف وجود داشته باشد که تا یک هفته بعد از عمل ادامه داشته باشد. رابطه جنسی و خودارضایی را می توان پس از 2 هفته از سر گرفت، اما در حالت ایده آل 4 هفته برای جلوگیری از مهاجرت فیلرها.
روش تزریق ژل به آلت تناسلی - درمان زگیل تناسلی در کرج - جراحی تناسلی مردان - لیزر زگیل تناسلی - تزریق بوتاکس آلت

نتایج

پرکننده آلت تناسلی باعث افزایش اندازه آلت تناسلی شما می شود.

علاوه بر افزایش مورد انتظار در ضخامت آلت تناسلی، همچنین ممکن است به دلیل وزن پرکننده‌ها که آلت آویزان را گسترش می‌دهد و «چروکیدگی» را کاهش می‌دهد، افزایش طول شل را نیز تجربه کنید.

علاوه بر پتانسیل رشد آلت تناسلی، مزایای مورد انتظار برای عملکرد جنسی مردان و رضایت از درمان تزریق آلت تناسلی وجود دارد.

نتایج ممکن است متفاوت باشد.

بیشتر بخوانید: نعوظ دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو