خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان کجی آلت تناسلی مردان -درمان ناتوانی جنسی - واریکوسل میکروسکوپی - درمان زگیل تناسلی - لیزر پروستات
ساده ترین روش درمان کجی آلت تناسلی مردان

ما در این مقاله به مبحث ساده ترین روش درمان کجی آلت تناسلی مردان می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

ساده ترین شیوه درمان کجی آلت تناسلی مردان

در حال حاضر کجی آلت تناسلی مردان یکی از مشکلات عمده این افراد به خصوص در سنین میانسالی که از نظر فعالیت جنسی فعال می باشند است. مردان جوان بسیاری را می بینیم که دچار کجی آلت تناسلی می باشند،

دلیل کجی آلت تناسلی چه چیزی است؟

دو دلیل شایع کجی آلت تناسلی مردان عبارتند از کج بودن مادرزادی آلت که اغلب همراه با بیماری هیپوسپادیازیس مشاهده می شود اما در بسیاری از موارد به شکل تنها مشاهده می شود و یا به شکل ثانویه و به دلیل بیماری پیرونی مشاهده می شود.

دومین دلیل کجی آلت تناسلی مرد اکتسابی می باشد و این مورد اغلب در مردان بالای سن چهل سال مشاهده می شود و این افراد اغلب کسانی می باشند که سابقه بیماری دیابت و فشار خون دارند، حتی در اغلب موارد هیچ دلیل خاصی وجود ندارد. این اشخاص اوایل بسیاری مواقع در هنگام نعوظ و مقاربت حس درد در آلت تناسلی دارند و با لمس کردن متوجه شی سفتی در آلت می گردند که در این حالت به بیماری پیرونی اطلاق می گردند.

درمان کجی آلت تناسلی مردان -درمان ناتوانی جنسی - واریکوسل میکروسکوپی - درمان زگیل تناسلی - لیزر پروستات

درمان کج بودن آلات تناسلی

عمل جراحی به شکل سرپایی و بدون بستری در بیمارستان انجام می شود. توسط بی حسی نخاعی، برش حلقوی در مکان ختنه انجام می گردد و بعد پوست تا پایه آلت تناسلی کنار زده شده و بعد با به وجود آوردن نعوظ مصنوعی که اصولاً با تزریق آب و یا فنتولامین درون آلت ایجاد می گردد، محل انحناء را به صورت دقیق مشخص می نمائیم و بعد بدون برش جراحی فقط با استفاده کردن از چند بخیه در طرف مقابل انحناء، آلت تناسلی را به حالت ابتدایی و راست در خواهیم آورد و بعد از کنترل نهایی پوست را به مکان ختنه گاه می آوریم و بخیه می زنیم و عصر همان روز بیمار بدون هیچ گونه بستری در بیمارستان ترخیص می گردد.

طول عمل جراحی حدودا نیم ساعت می باشد و یک پانسمان فشاری در مکان عمل قرار داده می شود و به بیمار پیشنهاد می نمائیم که به مدت چهار هفته یا یک ماه رابطه جنسی نداشته باشد و برای ترمیم بهتر محل عمل و پیشگیری از نعوظ شبانه اینجانب داروهای خواب آور و شل کننده برای مدت یک ماه برای بیمارهایم تجویز می نمایم. این عمل جراحی در ۹۵% موارد کاملاً موفقیت آمیز است.

بیشتر بخوانید: درمان اختلال نعوظ با PRP

از عارضه های احتمالی عمل جراحی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کوتاه شدن آلت که اغلب کمتر از یک سانت می باشد که خیلی اهمیتی ندارد.
  • عود دوباره انحناء که کمتر از ۵% موارد مشاهده می شود که ناچیز است.
  • سوزش و درد مکان و تورم و کبودی که پس از چند روز به صورت خود به خود از بین خواهد رفت.

بزرگترین حسن این تکنیک این می باشد که به خاطر عدم بریدگی بر روی پرده آلت تناسلی امکان از بین رفتن توان جنسی به صورت تقریبی صفر است و لذا من بدون نگرانی این عمل جراحی را به شکل روتین برای بیمارهایم انجام می دهم.

درمان کج بودن آلات تناسلی بدون عمل جراحی

درمان های این کجی به صورت غیرجراحی شامل تزریق ها، دارو های خوراکی و درمان های پزشکی می گردد. این درمان ها برای درمان بیماری پیرونی در مرحله شدید استفاده می گردند.

تزریقات:

تزریق مستقیم دارو به پلاک ها، تزریق درون ضایعه ای نامیده می گردد و می تواند در مرحله شدید بیماری پیرونی انجام گیرد. بیشتر اوقات قبل از تزریق، محل آن بی حس می گردد. این درمان ها را می شود در مطب پزشک انجام داد.

کلاژناز:

تزریق های کلاژناز درون ضایعه ای (Xiaflex)، امروزه تنها درمان تأیید گردیده به وسیله سازمان غذا و دارو برای درمان بیماری پیرونی می باشند. کلاژناز، آنزیمی می باشد که به تجزیه ماده تشکیل دهنده پلاک ها کمک مینماید. شکستگی پلاک ها، انحنای آلت تناسلی را کم می کند و کارکرد نعوظ را بهبود می بخشد. این درمان برای مردهایی انجام می گیرد که دارای انحنای آلت تناسلی زیادتر از 30 درجه می باشند.

درمان کجی آلت تناسلی مردان -درمان ناتوانی جنسی - واریکوسل میکروسکوپی - درمان زگیل تناسلی - لیزر پروستات

بیشتر بخوانید: جراحی واریکوسل 

وراپامیل:

وراپامیل جهت درمان فشار خون بالا استفاده می گردد و با تزریق مستقیم به پلاک، امکان دارد درد آلت تناسلی و کجی آن را کم کند.

اینترفرون -آلفا ۲ بی:

اینترفرون، پروتئینی می باشد که از گلبول های سفید ساخته می شود. تحقیقات نمایش می دهند که این دارو قادر است درد، کجی آلت تناسلی و سایز پلاک را کم کند.

دارو های خوراکی:

 هیچ داروی خوراکی موجود نیست که بتواند به صورت مؤثر انحنای آلت تناسلی را درمان نماید. اگرچه، از پتاسیم پارا آمینو بنزوات، جهت درمان انقباض دوپویترن استفاده می گردد و امکان دارد اندازه پلاک را کم کند. این دارو هیچ اثری بر روی انحنای آلت تناسلی ندارد. اگر احساس درد می کنید، پزشک اورولوژیست امکان دارد مصرف داروهای ضدالتهابی غیراستروئیدی (NSAIDها) را پیشنهاد دهد.

بیشتر بخوانید: تفاوت بین شاک ویو تراپی و پالس ویو تراپی برای درمان ED چیست؟

درمان های پزشکی غیر دارویی:

محققان، همچنان در حال تحقیق روی اثر بخشی بقیه درمان های پزشکی برای درمان بیماری پیرونی می باشند. این نوع درمان ها عبارتند از: دستگاه کشش مکانیکی و وکیوم، با هدف کشیدن یا خم نمودن آلت تناسلی برای کم کردن انحنا. موج شوک درمانی – از امواج الکتروشوک متمرکز و با شدت کم، امکان دارد برای کم کردن درد مورد استفاده قرار گیرد.

هزینه های درمان کجی آلت تناسلی

می بایست در نظر داشت که بر اساس حساس بودن عضو می تواند هزینه تقریبا زیادی از دید هر فرد با توان مالی خودش داشته باشد ولی می بایست بدانیم که صرف کردن هزینه، سبب آرامش روانی و همینطور رفع شدن مشکل می گردد. هزینه های درمان کجی آلت تناسلی به عوامل گوناگونی مانند: موقعیت جغرافیایی و شیوه درمان وابسته است. لذا برای اطلاع دقیق از هزینه درمان بهتر می باشد به متخصص اورولوژی مراجعه کنید.

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو