خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

شاک‌ ویو تراپی برای رفع مشکلات جنسی
شاک‌ ویو تراپی برای رفع مشکلات جنسی

ما در این مقاله به مبحث شاک‌ ویو تراپی برای رفع مشکلات جنسی می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید

شاک‌ ویو تراپی برای رفع مشکلات جنسی

سالیان سال است که در زمینه درمان دردهای عضلانی و اسکلتی مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل قابلیت بازیابی بافت، کاربرد بسیار بیشتری نسبت به رادیال شاک ویو در اروپا و آمریکا دارد.

از سال 2009 استفاده از این روش در توانبخشی آقایان شناخته شده است و در حال حاضر در استرالیا، اروپا و حتی ترکیه یک روش موثر و ترجیحی است.

Storz Switzerland بهترین و قدیمی ترین سازنده این دستگاه می باشد و بهترین اثرات درمانی را در مقالات این گروه داشته است.ما از بهترین و قوی ترین دستگاه این شرکت برای درمان شما استفاده می کنیم.

بیشتر بخوانید: تاثیر درمانی صندلی مگنت تراپی

نعوظ و اختلال نعوظ چیست؟

با تحریک جنسی، عروق و وریدهای آلت تناسلی منبسط و پرخون می‌شوند به طوری که آلت تناسلی به اندازه و سفتی مطلوب می‌رسد که به آن حالت نعوظ می‌گویند و این پرخونی حتما تا پایان عمل جنسی ادامه داشته باشد. ناتوانی داشتن در رسیدن به نعوظ یا (Erectile Dysfunction) به عنوان اختلال نعوظ به او می گویند.

کجی آلت تناسلی

به دلیل تشکیل پلاکت های سخت در بافت آلت تناسلی باعث اختلال در نعوظ و تغییر شکل آلت تناسلی می شود و عوارض ایجاد می کند. این اختلالات باعث ایجاد مشکلاتی در روابط زناشویی می شود و ممکن است باعث اختلالات روانی مانند افسردگی و اضطراب و شکست روابط شود.

دارو درمانی و عوارض جانبی در اختلال نعوظ

در اختلال نعوظ، داروهایی مانند ویاگرا با گشاد کردن سیاهرگ‌ها، از نظر سفتی آلت تناسلی و طول مدت این سفتی مؤثر است، اما برای بسیاری از افراد به‌ویژه مردان مبتلا به مشکلات قلبی و دیابت توصیه نمی‌شود. می تواند باعث مرگ شود.

بیشتر بخوانید: زگیل تناسلی مقعدی

علائمی مانند آبریزش بینی و چشم ها همراه با تنگی نفس، خستگی، درد پشت و قفسه سینه حتی در افراد جوان بسیار آزاردهنده است.

این گروه از داروها را باید نیم ساعت تا یک ساعت قبل از آمیزش مصرف کرد و اگر زودتر یا دیرتر مصرف شود تاثیری نخواهد داشت.

متاسفانه خیلی از داروهای بی کیفیت در بازار با عوارض جانبی زیادتری همراه هستند.

در کنار این موارد باید توجه داشت که بسیاری از مردان دوست ندارند همسرشان مصرف قرص ها را درک کند و این را یک نقطه ضعف می دانند.

درمان با شوک ویو فوکوس استورز سوئیس به وسیله ی پزشک متخصص درمان قطعی ناتوانی جنسی هست.

این روش بدون درد و بدون جراحی است و در 4 تا 6 جلسه درمانی اثرات خود را در افزایش استحکام، قطر و مدت سفتی نشان می دهد. مطالعات اخیر ثابت کرده اند که این تکنیک بدون عارضه است.

شوک ویو تراپی چگونه کار می کند؟

در اختلالات نعوظ، شبکه عروقی آلت تناسلی مرد ضعیف و بی اثر می شود.

شاک ویو درمانی فوکوس منجر به تحریک رگ زایی و ضخیم شدن رگ موجود می شود همانگونه که در مقالات زیادی از 10 سال پیش نشان داده شده است. این عروق سبب می شود که قوای جنسی برگردند و دیگر احتیاجی به استفاده از دارو نیست.

ماندگاری این تکنیک حداقل برای مدت طولانی ثابت شده هست. سه سال و در صورت احتیاج می توان آن را تکرار نمود. چون این روش با امواج مکانیکی متمرکز کار می کند، روی رگ های بقیه نواحی بدن تاثیری ندارد.

تاکنون هیچ عارضه ای برای این درمان گزارش نشده است و همچنین بدون درد است. دانستن این نکته بسیار مهم است که روش شوک ویو غیر کانونی نه تنها موثر نیست، بلکه مضر است.

در مرکز اورولوژی مهراد بر اساس بهترین استانداردها و با روش های علمی ابتدا بیماران ناتوانی جنسی با شرح حال دقیق و معاینات و آزمایشات لازم تشخیص دقیق داده می شوند و سپس کاندید انجام ویوتراپی بشاک و پی آر پی (P-Shot) می شوند. ترکیب P-Shot با شوک درمانی ESWT برای بیماران ناتوانی جنسی و مشکلات سایز و مشکلات انزال بهترین است.

بیشتر بخوانید: علت و درمان سرطان بیضه

افزایش قدرت جنسی مردان با شوک ویو تراپی

با افزایش سن، ناتوانی جنسی افزایش می یابد، به طوری که مردان در دهه حدود 35 درصد و در دهه 70 حدود 78 درصد ناتوانی جنسی هستند. در صورت ابتلا به دیابت و فشار خون بالا این اختلال افزایش می یابد، مصرف قرص ها بسیار پیچیده و موقتی است، درمان با شاک ویو فوکوس استورز سوئیس توسط پزشک متخصص درمان قطعی برای درمان است. خود را در افزایش استحکام، قطر و طول مدت سفتی نشان می دهد. مطالعات اخیر ثابت کرده اند که این تکنیک بدون عارضه است.

مداوا ناتوانی جنسی در مردان دیابتی با شاک ویو تراپی

دیابت با افزایش قند خون و ایجاد نوروپاتی در قسمت های مختلف بدن از جمله رگ های خونی هر قسمت، عوارض خاص خود را دارد. آسیب عروقی در پوست و اندام ها باعث ریزش مو، سردی دست و پا و تاخیر در بهبود زخم ها می شود. آسیب عروقی و عصبی در آلت تناسلی مردان مبتلا به دیابت باعث کاهش قدرت جنسی و ناتوانی در دستیابی به سفتی آلت تناسلی می شود. این گروه از بیماران معمولاً به دلیل عوارض قلبی نمی توانند و نباید از داروهای تنگ کننده آلت تناسلی مانند سیلد نافیل استفاده کنند. حمله قلبی رخ می دهد.

چرا شاک‌ ویو تراپی بهترین انتخاب است؟

بدون جراحی و بدون استفاده از مواد بیهوشی در محیطی آرام در مرکز اورولوژی جهانشهر شوک ویو توسط پزشک متخصص انجام می شود. شاک ویو تراپی بدون درد بوده و در 6 جلسه با فواصل هفتگی انجام می شود. کاملاً غیر تهاجمی بوده و هیچ گونه عارضه ای ندارد و اثرات درمانی بر روی قدرت جنسی و انزال بیمار دارد.

مزایای شاک ویو تراپی چیست؟

این درمان باعث افزایش قدرت نعوظ و افزایش زمان آن و افزایش قدرت جنسی و بهبود حس جنسی می شود. شاک ویو تراپی برای مردان دیابتی نیز تا 70 درصد موثر بوده و نیاز به دارو را بی نیاز می کند. این روش در 550 مرکز آمریکایی انجام می شود و مقالات متعددی اثربخشی آن را تایید می کند.

 • افزایش توانایی نعوظ
 • بدون درد و سرپایی
 • بدون جراحی
 • نیازی به بیهوشی نیست
 • ماندگاری بالا
 • بدون عوارض دارویی
 • طبق استانداردهای علمی و بین المللی
 • مدرن ترین روش درمانی

بیشتر بخوانید: درمان بیماری ها با مگنت تراپی

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اینستاگرام: دکتر ناصر بخت

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 


 • اورولوژی در کرج
 • شاک ویو پلاک پیرونی
 • شاک ویو پروستات
 • شاک ویو نعوظ در کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو