خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

شاک‌ ویو تراپی (ESWT)
شاک‌ ویو تراپی (ESWT)

ما در این مقاله به مبحث شاک‌ ویو تراپی (ESWT) می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

Contents

شاک‌ ویو تراپی (ESWT)

سالیان سال است که در زمینه درمان دردهای عضلانی و اسکلتی مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل قابلیت بازیابی بافت، کاربرد بسیار بیشتری نسبت به رادیال شاک ویو در اروپا و آمریکا دارد.

از سال 2009 استفاده از این روش در توانبخشی آقایان شناخته شده است و در حال حاضر در استرالیا، اروپا و حتی ترکیه یک روش موثر و ترجیحی است.

شرکت اشتورز سوییس بهترین و قدیمی ترین سازنده این دستگاه می باشد و بهترین اثرات درمانی را در مقالات این گروه داشته است.ما از بهترین و قوی ترین دستگاه این شرکت برای درمان شما استفاده می کنیم.

بیشتر بخوانید: واریکوسل گرید 3

منظور از شاک ویو تراپی نعوظ چیست؟ 

شاک ویو تراپی یکی از درمان های رایج فیزیوتراپی است که به صورت غیر تهاجمی و ایمن انجام می شود. این درمان به صورت سرپایی انجام می شود و مکانیسم نعوظ هدفمند است. شاک ویو تراپی به عنوان یک درمان مکمل برای اختلال نعوظ استفاده می شود.

به عبارت دیگر، اگر بافت خون در آلت تناسلی دارای جریان خون مناسب باشد. او می تواند بدون هیچ مشکلی نعوظ داشته باشد. اما در صورت عدم جریان خون در این بافت، پزشکان از درمان با امواج شوک برای بازیابی نعوظ آن استفاده می کنند.

نعوظ و اختلال نعوظ چیست؟

با تحریک جنسی، عروق و وریدهای آلت تناسلی منبسط می‌ شوند و هیپرمی می‌ شوند به طوری که آلت تناسلی به اندازه و سفتی مطلوب می‌ رسد که به آن نعوظ می‌گویند.

همچنین این پرخونی باید تا پایان عمل جنسی ادامه داشته باشد. ناتوانی در رسیدن به نعوظ یا (Erectile Dysfunction) به عنوان اختلال نعوظ تعریف می شود.

بیشتر بخوانید: علت ناتوانی جنسی مردان

انحنای آلت تناسلی

به دلیل تشکیل پلاکت های سخت در بافت آلت تناسلی باعث اختلال نعوظ و تغییر شکل آلت تناسلی شده و عوارضی را به همراه دارد. این اختلالات رابطه زناشویی را دشوار می کند و ممکن است باعث اختلالات روانی مانند افسردگی و اضطراب و شکست رابطه شود.

شاک ویو تراپی نعوظ چگونه انجام می شود؟

در این روش از تکانه های کوچکی که از طریق دستگاه شوک ویو به بافت آلت تناسلی وارد می شود، برای بهبود جریان خون در رگ های آلت تناسلی و ایجاد نعوظ در اندام تناسلی مردانه استفاده می شود.

به عبارت دیگر، نوعی امواج صوتی به صورت نبض به بافت آلت تناسلی فرستاده می شود و در نتیجه جریان خون ایجاد می شود.البته معمولاً تعداد ضربه ها و شدت موج ضربه ای متفاوت خواهد بود. به وضعیت جریان خون در بافت آلت تناسلی.

درمان دارویی و عوارض جانبی در اختلال نعوظ

در اختلال نعوظ، داروهایی مانند ویاگرا با گشاد کردن رگ‌ های خونی، از نظر سفتی آلت تناسلی و طول مدت این سفتی مؤثر است، اما برای بسیاری از افراد، به‌ویژه مردان مبتلا به مشکلات قلبی و دیابت، توصیه نمی‌شود و می تواند باعث مرگ شود.

علائمی مانند آبریزش بینی و چشم ها همراه با تنگی نفس، خستگی، درد پشت و قفسه سینه حتی در افراد جوان بسیار آزار دهنده است. این گروه از داروها را باید نیم ساعت تا یک ساعت قبل از آمیزش مصرف کرد و اگر زودتر یا دیرتر مصرف شود تاثیری نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: علت و درمان واریکوسل

متاسفانه بسیاری از داروهای بی کیفیت در بازار با عوارض جانبی بیشتری همراه هستند. در کنار این موارد باید توجه داشت که بسیاری از مردان دوست ندارند همسرشان مصرف قرص ها را درک کند و این را یک نقطه ضعف می دانند.

درمان با شوک ویو فوکوس استورز سوئیس توسط پزشک متخصص درمان قطعی ناتوانی جنسی است. این روش بدون درد و بدون جراحی است و در 4 تا 6 جلسه درمانی تاثیرات خود را در افزایش قدرت، قطر و مدت سفتی نشان می دهد. مطالعات جدید ثابت کرده اند که این روش بدون عارضه است.

شاک ویو تراپی چگونه کار می کند؟

در اختلالات نعوظ، شبکه عروقی آلت تناسلی مرد ضعیف و بی اثر می شود.

شوک ویو درمانی فوکوس باعث تحریک رگ زایی و ضخیم شدن رگ موجود می شود همانطور که در مقالات متعددی از 10 سال پیش نشان داده شده است. این عروق باعث می شود که قوای جنسی بازیابی شود و دیگر نیازی به استفاده از دارو نیست.

ماندگاری این روش حداقل برای مدت طولانی ثابت شده است. سه سال و در صورت لزوم می توان آن را تکرار کرد. چون این روش با امواج مکانیکی متمرکز کار می کند، روی رگ های سایر نواحی بدن تاثیری ندارد.

تاکنون هیچ عارضه ای برای این درمان گزارش نشده است و همچنین بدون درد است. دانستن این نکته بسیار مهم است که روش شوک ویو غیر کانونی نه تنها موثر نیست، بلکه مضر است.

بیشتر بخوانید: درمان تنگی مجرای ادرار

در مرکز اورولوژی جهانشهر بر اساس بهترین استانداردها و با روش های علمی ابتدا بیماران ناتوانی جنسی با شرح حال دقیق و معاینات و آزمایشات لازم تشخیص دقیق داده می شوند و سپس کاندید انجام با شاک‌ ویو تراپی و (PRP (P-Shot) می شوند. ترکیب درمانی P-Shot با شاک ویو تراپی ESWT برای بیماران ناتوانی جنسی و مشکلات سایز و مشکلات انزالی بهترین است.

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو