خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

تزریق PRP - تزریق بوتاکس به آلت تناسلی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - شاک ویو پروستات - درمان ناباروری در کرج
تزریق PRP

ما در این مقاله به مبحث تزریق PRP می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

تزریق PRP - تزریق بوتاکس به آلت تناسلی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - شاک ویو پروستات - درمان ناباروری در کرج

درمان (PRP) جهت اختلال نعوظ

PRP تراپی قادر است به مشکلاتی مثل اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی ناشی از صدمه ی عصبی، اسکارهای جراحی، صدمه و حتی افزایش سن کمک نماید.

سرم prp حاوی پلاکت ها، فاکتورهای رشد و بقیه ی اجزای شفابخش می باشد که می تواند بافت صدمه دیده را ترمیم نماید و رگ های خونی و اعصاب را بازسازی نماید تا حس و لذت را زیاد کند.

ناتوانی جنسی یا اختلال نعوظ مشکل رایج در مردان می باشد. ممکن است برایتان جالب باشد که بدانید ناتوانی جنسی شامل ناتوانی در به وجود آوردن کیفیت مناسب برای دخول هم می باشد.

بیشتر بخوانید:اوروپاتی انسدادی 

دلایل معمول اختلال نعوظ

پیش از بحث درباره ی اینکه چطور PRP می تواند به اختلال نعوظ کمک نماید، مهم می باشد که علل اصلی این بیماری را درک نمائید.

اختلال نعوظ که مشکلی جزئی یا کامل در دست یافتن یا حفظ نعوظ تا زمان کامل شدن رابطه جنسی می باشد، می تواند علل گوناگونی داشته باشد، هم جسمی و هم روانی.

رایج ترین دلایل ارگانیک، اختلال های گردش خون در کانال استوانه‌ ای در طول آلت تناسلی می باشد و این از بیماری های متعددی مثل دیابت، فشار خون شریانی و تصلب شرایین مرتبط نشات گرفته و یا بعد از اعمال جراحی گسترده مثل برداشتن پروستات جهت سرطان یا برداشتن سیگموئید رکتوم برای تومورها در این منطقه ایجاد می شود.

می بایست تاکید نمود که در درصد قابل توجهی از این موارد، درمان دارویی یا از همان اول بی اثر می باشد و یا با گذشت زمان بی اثر می شود و فقط راه کاشت پروتز آلت تناسلی باز خواهد ماند که عموماً به خوبی پذیرفته نمی شود.

بیماری پیرونی خیلی شایع تر از آن چیزی می باشد که مردم فکر می نمایند.

این می تواند در هر وقتی از زندگی رخ دهد، در ابتدا سبب درد نعوظ می گردد و بعد منجر به ظاهر شدن رسوبات فیبری در سطح کانال استوانه ای آلت تناسلی می گردد که به مرور آلت تناسلی را تا جایی که دیگر امکان نفوذ موجود نیست، خم مینماید.

درد مزمن لگن هم شایع می باشد و از پروستاتیت اباکتریال مزمن در مردان ناشی می شود و در زنان از سیستیت بینابینی یا سندرم مثانه دردناک، ولوودینیا و دیسپارونیا (رابطه جنسی دردناک) نشات می گیرد و در انتها باعث می شود اختلال در عملکرد جنسی زنانه ایجاد شود.

کارشناس ها اکنون توافق دارند که اختلال نعوظ امکان دارد نشانه ای از یک مشکل اصلی جدی تری باشد که میبایست به آن توجه گردد.

در صورتی که فکر می کنید که اختلال نعوظ دارید، اهمیت دارد که با پزشک خود مشورت نمائید. امکان دارد نیاز باشد یک سری آزمایش ها را برای درک دلایل آن انجام دهید.

بعضی از این مشکلات اصلی عبارتند از:

  • فشار خون زیاد و سخت شدن رگ ها
  • دیابت
  • نداشتن تعادل هورمونی
  • عوارض جانبی بعضی داروها
  • عوارض بعد از پروستات و یا جراحی پروستات
  • آسیب ها و ضربات
  • اختلالات عصبی مثل بیماری پارکینسون و ام اس ، افسرده شدن، استرس و اضطراب
  • بیماری پیرونی که در آن بافت اسکار در آلت تناسلی موجود است
  • چاقی
  • خستگی مزمن

بیشتر بخوانید: بی اختیاری ادراری، دلایل و درمان

روش عملکرد پلاسمای غنی از پلاکت جهت اختلال نعوظ

پزشکان نمونه خون کوچکی گرفته و پلاسمای پی آر پی را با سانتریفیوژ نمودن آن استخراج می نمایند.

زمانی که گلبول های قرمز از بین رفت، قادر هستند پلاسمای PRP را ایجاد نمایند که حاوی غلظتی از عنصرهای ترمیم کننده می باشد.

این اجزا شامل پلاکت‌ ها، فاکتورهای رشد، سلول‌ های بنیادی مزانشیمی، سیتوکین‌ها و سلول‌های هیستوفرم گوناگون دیگر می باشد.

در اختلال نعوظ، بیمار بر روی کاناپه دراز کشیده و پزشک تزریق‌ های خیلی کوچکی را به بافت صدمه دیده انجام خواهد داد.

اگرچه این شیوه امکان دارد ناراحت کننده به نظر بیاید، ولی عملاً بدون درد بوده چون آلت تناسلی با یک کرم بی حس کننده بی حس می گردد.

تزریق ها به شکل پریپلات و در بافت هر پلاک انجام می گیرد.

در زنان پلاکت های بیشتر از اندازه متمرکز بسته به محل بیماری در نقاط گوناگون تزریق می گردد که به لطف استفاده کردن از بی حس کننده های موضعی همواره بدون درد می باشد.

درمان از جمع کردن پلاکت ها تا پایان درمان ۴۰ دقیقه به طول می انجامد و برای مطمئن شدن از اثربخشی آن می بایست حداقل سه دفعه در فواصل ۳۰-۲۰ روزه تکرار گردد.

متخصص با توجه به مورد، تعداد دفعه های تزریق و درمان را به شما توصیه می نماید. این درمان بدون عوارض جانبی می باشد، چون از پلاسمای خود فرد بیمار استفاده می شود.

زمانی که درمان PRP بر روی اندام مردانه انجام می گیرد، می تواند اغلب دلایل ناتوانی جنسی را معکوس نماید.

PRP برای اختلال نعوظ نه تنها بی خطر می باشد و بعید می باشد که عوارض ناخواسته یا جانبی ایجاد نماید. با این حال، متوجه می شوید که هزینه تزریق PRP در قیاس با بقیه ی اشکال درمان خیلی کمتر می باشد.

بیشتر بخوانید: لیزر درمانی سنگ کلیه 

درمان PRP جهت اختلال نعوظ در قیاس با جایگزین های معمولی

تاثیرات مثبت آن به وسیله بدن با استفاده کردن از خون و بافت خود جهت ترمیم خود حاصل می گردد.

افزون بر این، می بایست مصرف قرص ها را متوقف نمائید چون اثرات این شیوه احتمالاً حداقل ۱۲ تا ۱۵ ماه یا زیادتر باقی می ماند.

ممکن است بهترین نکته مثبت این باشد که این فرایند کم تهاجمی می باشد و شامل جراحی نمی گردد.

تزریق PRP - تزریق بوتاکس به آلت تناسلی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - شاک ویو پروستات - درمان ناباروری در کرج

بیشتر بخوانید: علائم سرطان مثانه

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو