خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان
جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

ما در این مقاله به مبحث جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

Contents

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

اندازه آلت تناسلی موضوعی است که برای مدت طولانی ذهن مردان را به خود مشغول کرده است، حتی افرادی که هیچ مشکلی در رابطه جنسی ندارند و دارای اندازه آلت تناسلی طبیعی هستند نیز دوست دارند آلت تناسلی بزرگتر داشته باشند، گویی بزرگ شدن آلت تناسلی برای برخی از مردان باعث افزایش اعتماد به نفس می شود. اولین سوالی که همیشه ذهن را به خود مشغول می کند این است که سایز طبیعی آلت مردانه چقدر است؟

بهترین راه برای بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟ اندازه های مختلف در مطالعات و منابع ذکر شده است و این تفاوت به عوامل مختلفی مانند نژاد، روش اندازه گیری و وضعیت آلت تناسلی (در حالت شل، کشیده یا نعوظ) بستگی دارد.

اندازه نرمال آلت تناسلی مردانه

در منابع علمی معتبر، آلت تناسلی کوچک یا میکروپنیس به اندازه ای کمتر از 2.5 انحراف استاندارد از اندازه متوسط ​​آلت تناسلی در حالت گسترده تعریف می شود.

این عدد در بزرگسالان برابر با 9.3 سانتی متر است، به عبارت ساده، فردی که اندازه آلت تناسلی او در حالت کشیده بیش از 9.3 سانتی متر است، آلت تناسلی طبیعی دارد.

بیشتر بخوانید: شایع ترین دلایل بی اختیاری ادرار

در 70 درصد از مردان بالغ، اندازه آلت تناسلی در حالت کشیده بین 11.7 تا 14.9 سانتی متر است و 30 درصد باقی مانده یا بزرگتر یا کوچکتر از این مقدار است.

دلیل اینکه آلت تناسلی کشیده را ملاک قرار می دهند این است که اندازه آلت تناسلی در حالت کشیده با اندازه آلت تناسلی در حالت نعوظ تناسب بیشتری دارد.

برای اندازه گیری طول آلت تناسلی باید از نقطه اتصال آلت تناسلی به استخوان تا نوک آن اندازه گیری شود و در حین اندازه گیری، چربی قاعده آلت تناسلی فشرده شود و از نقطه ای که آلت تناسلی در آن قرار دارد اندازه گیری شود. اتصال به پوست درست نیست و تخمین اشتباهی می دهد.

آیا اندازه alt من همسرم را راضی می کند؟

سوال دوم مردان این است که آیا اندازه آلت تناسلی برای راضی نگه داشتن همسرشان در رابطه جنسی کافی است؟ برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی در مورد ساختار و اندازه واژن در زنان داشته باشیم. واژن خاصیت ارتجاعی زیادی دارد. از یک طرف می تواند آنقدر کوچک و تنگ باشد که به راحتی بتواند تامپون را در دست بگیرد و از طرف دیگر آنقدر بزرگ و پهن باشد که نوزاد هنگام تولد از آن عبور کند.

دیواره واژن مانند معده است که چین خورده است، یعنی در مواقعی که نیازی به آن نیست، روی هم قرار می گیرد و در صورت نیاز چین ها باز شده و منبسط می شوند. بنابراین قطر آن اندازه خاصی ندارد و بسته به شرایط می تواند تغییر کند.

طول واژن به طور معمول 2.75 تا 3.25 اینچ (حدود 6.7 تا 8.1 سانتی متر) است و زمانی که زنی از نظر جنسی تحریک می شود 4.25 تا 4.75 اینچ (حدود 10.6 تا 11.8 سانتی متر) است.

صرف نظر از طول واژن، ناحیه‌ای که تصور می‌ شود برای تحریک جنسی در اکثر زنان مهم‌ تر است، یک سوم بیرونی آن است. بنابراین، طول واژن تا چه اندازه با رضایت جنسی مرتبط است؟ به نظر می رسد هیچ کس مطمئن نیست.

بیشتر بخوانید: درمان بی اختیاری ادرار و مدفوع

دلایل نارضایتی از رابطه جنسی

1) چاقی

اولین نکته چاقی است. چاقی در هر دو جنس باعث می شود با افزایش ضخامت چربی زیر پوست به خصوص در ناحیه شکم و شرمگاه از حداکثر اندازه آلت برای نفوذ استفاده نشود و باعث نارضایتی شود. بنابراین مردانی که آلت تناسلی طبیعی دارند اما اندازه آنها کمتر از حد متوسط ​​است ترجیحاً همسری انتخاب کنند که چاق نباشد و مردانی که چاق هستند و بخشی از آلت تناسلی آنها توسط چربی اطراف آلت تناسلی پوشانده و پنهان شده است یا باید وزن خود را کاهش دهند یا چربی ناحیه تناسلی را بردارید.

قسمت پنهان آلت تناسلی را آشکار کنید تا طول مناسب تری داشته باشد و اگر پرده آلت تناسلی به حدی است که مانع از حداکثر استفاده از اندازه آلت تناسلی شود، آن را بردارید.این جراحی ها عوارض جدی ندارند و از نظر بهبود عملکرد آلت تناسلی و زیبایی، نه تنها مشکلی ایجاد نمی کنند، بلکه ظاهر مناسب تری برای ناحیه تناسلی مردان ایجاد می کنند.

۲) زایمان طبیعی

نکته دوم این است که زایمان طبیعی در زنان گاهی اوقات باعث گشاد شدن واژن و کاهش لذت جنسی می شود. در این موارد انجام واژینوپلاستی و سفت کردن واژن بسیار راحت تر و کاربردی تر از افزایش سایز آلت در مردان است.

۳) تجمل گرایی

نکته سوم تجمل گرایی در رابطه جنسی است که باعث می شود فرد به فکر بزرگ کردن آلت تناسلی باشد. همانطور که جامعه به دلیل شرایط موجود و افزایش امکانات ارتباطی در مسائل زندگی مانند مسکن، لوازم خانگی، ماشین، پوشاک و… به سمت تجمل گرایی گرایش پیدا کرده است، در روابط جنسی نیز چنین است.

بیشتر بخوانید: تاثیر درمانی صندلی مگنت تراپی

به عنوان مثال، همانطور که یک ماشین معمولی می تواند نیازهای یک فرد را برای رفت و آمد برآورده کند، اما او همیشه به خرید ماشین های لوکس فکر می کند، در رابطه جنسی، حتی اگر یک آلت تناسلی معمولی بتواند نیازهای جنسی هر دو طرف را برآورده کند، همیشه در فکر است. بزرگ کردن آلت تناسلی و شاید بخشی از آن ریشه روانی و مهمتر از آن ریشه اجتماعی داشته باشد و باید از منظر روانشناسی و جامعه شناسی به آن پرداخت.

توجه: هیچ نوع دارویی برای افزایش سایز آلت تناسلی و بزرگ کردن آلت تناسلی موثر نیست.

سوالات رایج در مورد جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی

در زیر سوالات رایج در مورد جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی وجود دارد.

آلت تناسلی در اثر عمل چقدر افزایش می یابد؟

در رابطه با عمل زیاد شدن سایز اندام تناسلی باید این گونه گفت که، کسی نمی داند که چه مقدار از آلت در درون بدن هست لذا قبل از عمل نمی توان حدس زد که در هر شخص چه میزان به سایز آلت بعد از عمل افزوده می شود.

عوارض بزرگ شدن آلت تناسلی چیست؟

این روش عارضه جدی ندارد و تنها یک برش کوچک در ناحیه شرمگاهی قابل مشاهده است.

عوارض قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی چیست؟

قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی می توانند باعث افتادگی آلت یا ایجاد زاویه نامناسب بین آلت تناسلی و بدن در حین نعوظ شوند. همچنین این امکان وجود دارد که آلت تناسلی پس از از بین رفتن قرص ها دوباره کوتاه شود.

آیا کشش آلت تناسلی در بزرگ شدن آن موثر است؟

در این زمینه دکتر محمد جباری معتقد است که جعبه های بزرگ، جاروبرقی ها و وسایل کششی و روش هایی مانند روش پنیمور هنوز اثر تایید شده ای ندارند، شاید تاثیر مطلوبی برای فرد نداشته باشند و برخی از آنها می توانند باشند. در دراز مدت مضر است. عوارضی برای کاربر داشته باشد.

هزینه جراحی زیبایی دستگاه تناسلی مردان چقدر است؟

هزینه جراحی بسته به تجربه و مهارت جراح می تواند متفاوت باشد و از آنجایی که بیشتر جنبه زیبایی دارد، هزینه آن تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد.

بیشتر بخوانید: روش سنگ شکنی کلیه با لیزر

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اینستاگرام: دکتر ناصر بخت

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 


  • جراحی ترمیمی تناسلی در کرج
  • درمان بی اختیاری ادرار در کرج
  • دستگاه صندلی مگنت تراپی
  • اورولوژی در کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو