خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

جراحی های پلاستیک دستگاه تناسلی مردان - درمان سرطان پروستات - ناتوانی جنسی - زگیل تناسلی در کرج - شاک ویو پروستات - ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹
جراحی های پلاستیک دستگاه تناسلی مردان

ما در این مقاله به مبحث جراحی های پلاستیک دستگاه تناسلی مردان می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

جراحی های پلاستیک دستگاه تناسلی مردان

جراحی‌ های پلاستیک دستگاه تناسلی مردان، شامل جراحی‌ هایی می باشند که برای اصلاح نواقص آلت تناسلی و اسکروتوم (کیسه بیضه)، این جراحی در موارد مختلفی مثل: وجود نواقص مادرزادی، تروما، صدمه و تغییر جنسیت انجام می گیرند.

در این مقاله نگاهی کوتاه به سه جراحی پلاستیک شایع دستگاه تناسلی مردان یعنی جراحی‌ های زیاد شدن ابعاد آلت تناسلی، اسکروتوپلاستی و فالوپلاستی خواهیم انداخت.

جراحی های پلاستیک دستگاه تناسلی مردان - درمان سرطان پروستات - ناتوانی جنسی - زگیل تناسلی در کرج - شاک ویو پروستات - ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

جراحی زیاد شدن ابعاد آلت تناسلی چگونه است؟

هدف از انجام دادن جراحی‌ های افزایش ابعاد آلت تناسلی، زیاد شدن طول و قطر آلت تناسلی مردان می باشد. با اینکه شیوه های جراحی مختلفی برای رسیدن به این هدف طراحی گردیده است، ولی در مقدار موفقیت اغلب آن‌ها همچنان تردید موجود است.

اغلب افراد برای دلایل زیبایی و ظاهری درصدد انجام این جراحی‌ ها می باشند. می بایست توجه داشت که در صورت داشتن آلت تناسلی با ابعاد متناسب و عملکرد متناسب برای روابط جنسی و دفع ادرار، انجام این جراحی نه تنها لازم نیست بلکه امکان دارد سبب ایجاد عوارض زیادتری شود.

تنها اشخاصی که از بیماری میکروپنیس (کوتاه بودن آلت تناسلی، آلت تناسلی کوچکتر از ۱۰ سانتی متر در حالت کشیده) رنج می‌ برند کاندید متناسب برای انجام دادن این دسته از جراحی‌ های پلاستیک آلت تناسلی میباشند.

بیشتر بخوانید: بزرگ کردن آلت تناسلی بدون جراحی چگونه انجام می شود؟

انواع شیوه های جراحی زیاد شدن ابعاد آلت تناسلی

شیوه های جراحی مختلفی برای افزایش ابعاد آلت تناسلی وجود دارد، هر یک از این شیوه ها، مزایا و معایب خاص خودشان را دارند و بر اساس وضعیت بیمار برای او اجرا می گردند:

 • انتقال چربی، در این شیوه جراحی، پزشک سلول‌ های چربی از ناحیه های چربی‌ دار بدن جدا و به تنه آلت تناسلی انتقال می دهد. انتقال چربی سبب افزایش قطر آلت تناسلی می گردد. این شیوه با ایجاد برش‌ های کوچک در کناره‌ های آلت تناسلی و تزریق کردن سلول‌ های چربی اصلاح گردیده از طریق این برش‌ ها انجام می گیرد.
 •  بریدن رباط آویزان کنده، در این شیوه، برش لیگامان وصل کننده آلت تناسلی به استخوان شرمگاهی سبب بزرگتر به‌ نظر آمدن آلت تناسلی در حالت غیر نعوظ می گردد. در این شیوه جراحی طول آلت تناسلی به شکل حقیقی زیاد می شود، و سبب می‌ شود تا قسمت بیشتری از تنه آلت تناسلی در خارج از بدن قرار داده شود.
 • جراحی برطرف کردن آلت تناسلی پرده‌ دار

از بقیه شیوه های جراحی می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •  پیوند بافت
 •  تزریق کردن هیالورونیک اسید
 •  تزریق کردن پلی‌لاکتیک اسید

بیشتر بخوانید: حقایق سرطان پروستات

خطرها و عوارض جانبی جراحی افزایش ابعاد آلت تناسلی چه چیزهایی است؟

شیوه های جراحی افزایش طول و قطر آلت تناسلی امکان دارد با عوارضی همراه باشد:

 • ضایعات پوستی و زخم در محل جراحی
 •  ضایعات پوستی و زخم هایی در طول آلت تناسلی
 •  تغییرات شکل آلت تناسلی
 •  خونریزی از مکان جراحی
 •  عفونت
 •  تورم
 •  تغییرات ظاهری محل شرمگاهی
 •  آلت تناسلی نهفته (دفن گردیده)
 •  از دست دادن حس آلت تناسلی به صورت موقتی
 •  درد در زمان نعوظ
 •  ایجاد اسکار

اعمال جراحی زیاد کردن ابعاد آلت تناسلی احتیاج به دوره نقاهت زیادی دارند.
بسیاری از این شیوه ها توسط مراجع معتبر پزشکی تایید نشده‌ اند. بهتر می باشد پیش از اقدام به انجام این نوع جراحی‌ ها توسط پزشک اورولوژیست معتمد ویزیت شده و در صورت وجود بیماری و وضعیت حاد، از انجام این جراحی خودداری گردد.

جراحی های پلاستیک دستگاه تناسلی مردان - درمان سرطان پروستات - ناتوانی جنسی - زگیل تناسلی در کرج - شاک ویو پروستات - ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

عمل جراحی اسکروتوپلاستی

اسکروتوپلاستی ( عمل جراحی زیبایی بیضه)، شیوه های جراحی‌ می باشند که جهت اصلاح نواقص اسکروتوم (کیسه بیضه)، یا به وجود آوردن اسکروتوم جدید انجام می گیرند.

اسکروتوم کیسه‎ای از جنس پوست می باشد که بیضه‌ ها را در بیرون از بدن در خود جای داده. بیضه‌ ها در دوران جنینی در حفره شکمی تشکیل شده و اندکی پیش از تولد از راه کانال اینگویینال به داخل اسکروتوم نزول پیدا می‌کنند.

عمل اسکروتوم ایجاد محیطی مناسب برای بیضه‌ ها در جهت تشکیل سلول‌ های جنسی می باشند. این عمل جراحی امکان دارد برای نوزادانی که با نقایص مادرزادی متولد می گردند انجام شود. در بالغین، امکان دارد در موارد زیر این دسته از عمل جراحی‌ های پلاستیک آلت تناسلی انجام گیرد:

 •  تغییر جنسیت
 •  دلایل زیبایی، مثل: تنگی پوست اسکروتوم
 •  دلایل پزشکی، مثل: صدمه و تروما یا نقایص مادرزادی باقی مانده

بیشتر بخوانید: درمان اختلال نعوظ

چه افرادی کاندید انجام عمل جراحی اسکروتوپلاستی میباشند؟

در مواردی امکان دارد پزشک انجام این عمل را پیشنهاد بدهد:

 • افتادگی کیسه بیضه با زیاد شدن سن، با زیاد شدن سن و کاهش قدرت عضلانی، امکان دارد، کیسه بیضه پایین‌ تر از محلی که پیش از این قرار داشته بیاید.
 •  حجیم‌ شدن کیسه بیضه، در اشخاصی که از افزایش حجم کیسه بیضه رنج می‌ برند، انجام دادن این جراحی و کم کردن حجم کیسه بیضه به کم شدن ناراحتی آنان در زمان رابطه جنسی، ورزش و زندگی روزانه کمک می نماید.
 •  پنواسکروتال وب (آلت تناسلی پرده‌دار)، در بعضی از افراد مکان اتصال اسکروتوم به آلت تناسلی در جایی بالاتر از مکان طبیعی آن روی تنه آلت تناسلی قرار گرفته است. این وضعیت امکان دارد باعث کوچک به نظر رسیدن آلت تناسلی و کم شدن اعتماد به‌ نفس فرد شود. جراحی اصلاح کننده این بیماری، بیشتر به صورت سرپایی و مدت زمان کوتاه قابل انجام می باشد.
 •  آلت تناسلی نهفته (دفن گردیده)، در مواردی که دلیل ایجاد این شرایط مرتبط با اسکروتوم باشد، انجام این جراحی کمک کننده می باشد.
 •  تغییر جنسیت زن به مرد، در این شیوه جراحی پزشک اقدام به ایجاد کیسه بیضه می نماید. این شیوه برای ترنس‌ هایی که قصد انجام دادن عمل تغییر جنسیت را دارند مناسب می باشد.
 •  دلایل زیبایی

بیشتر بخوانید: اورتروسکوپی و جراحی سنگ با لیزر

عوارض جراحی اسکروتوپلاستی

افزون بر احتمال خونریزی و عفونت، عوارض دیگری هم امکان دارد بعد از این جراحی ایجاد شوند:

 •  اسکار
 •  درد و یا اشکال در طول رابطه جنسی

عمل جراحی فالوپلاستی

فالوپلاستی جراحی می باشد که جهت رفع نواقص آلت تناسلی در موارد تروما، صدمه یا مشکلات مادرزادی و ایجاد آلت تناسلی مردانه در اشخاصی که قصد تغییر جنسیت را دارند، انجام می گیرد. فالوپلاستی جراحی خیلی پیچیده‌ ای می باشد که در حیطه اورولوژی و جراحی پلاستیک قرار داده می شود. هدف از انجام دادن این جراحی ایجاد آلت تناسلی با ساختار و ابعاد مناسب و دارای کارکرد مناسب می باشد. اغلب افرادی که اقدام به انجام دادن این جراحی پلاستیک آلت تناسلی می نمایند قصد تغییر جنسیت دارند.

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو