خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان مگنت بی اختیاری ادرار زنان
درمان مگنت بی اختیاری ادرار زنان

ما در این مقاله به مبحث درمان مگنت بی اختیاری ادرار زنان می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

درمان مگنت بی اختیاری ادرار زنان

در این مقاله به بررسی مکانیسم اثر، فواید و تاثیر بالقوه مبل مگنزیا بر افراد مبتلا به بی اختیاری ادرار می پردازیم.

صندلی شاد راه حلی نوآورانه است که نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در درمان بی اختیاری ادرار است و گزینه ای غیر تهاجمی و راحت را برای افرادی که به دنبال رهایی از علائم خود هستند ارائه می دهد.

کاناپه مگنزیا یک وسیله پزشکی غیر تهاجمی است که برای رفع بی اختیاری ادرار و بهبود سلامت جنسی به ویژه در زنان استفاده می شود. این دستگاه با استفاده از فناوری HIFEM (High Intensity Focused Electromagnetic) باعث تحریک عضلات کف لگن و در نتیجه تقویت و سفت شدن عضلات می شود.

این درمان اغلب توسط افرادی استفاده می شود که مشکلاتی مانند بی اختیاری ادرار استرسی، بی اختیاری فوری، افتادگی اندام لگن و اختلال عملکرد جنسی را تجربه می کنند.

بیشتر بخوانید: صندلی مگنت

بی اختیاری ادرار

بی اختیاری ادرار برای مدت طولانی یک بیماری شایع در بین مردان و زنان بوده است. در این میان عده ای آن را به عنوان یک اصل در زندگی خود پذیرفته اند و عده ای نیز به درمان آن پرداخته اند.

تلاش ما بر این بوده است که روش های درمانی فعلی را بدون دخالت در مسئله جدی پزشکی و سپس از آن ارائه کنیم. روش درمان (ExMI) یا درمان بی اختیاری با کمک صندلی مغناطیسی.

بر اساس آمارهای درمانی و تحقیقات منتشر شده، این روش می تواند طیف وسیعی از بی اختیاری (مدفوع و ادرار) را درمان کند. این دارو اختلالات جنسی در مردان و زنان و شرایط مختلف دیگر را بدون نیاز به جراحی درمان می کند.

سیستم ادراری بدن شامل کلیه ها، حالب، مثانه و مجرای ادرار است. هر دو بخش فوقانی و تحتانی سیستم ادراری عفونی می شوند، اما عفونت ها بیشتر در دستگاه ادراری تحتانی (مثانه و مجرای ادرار) رخ می دهد. عفونت های مثانه دردناک می شوند، اما خطر جدی زمانی است که این عفونت ها به کلیه ها سرایت کنند.

علائم بی اختیاری:

 • لکه بینی
 • تحمل درد هنگام پر بودن مثانه یا هنگام ادرار کردن.
 • ضعف در سیستم ادراری و احساس تخلیه نشدن مثانه.
 • افزایش تکرر ادرار.
 • بلند شدن برای ادرار کردن
 • خیس کردن تخت.
 • ناتوانی در ادرار کردن یا تخلیه مثانه.
 • عفونت های مکرر سیستم ادراری.

بیشتر بخوانید: صندلی مگنت تراپی

معرفی مبل مگنزیا:

نوآوری در پزشکی به طور مداوم نحوه برخورد ما با شرایط مختلف مراقبت های بهداشتی را تغییر می دهد. یکی از این زمینه ها که پیشرفت قابل توجهی داشته است، در زمینه مدیریت بی اختیاری ادرار است.

بی اختیاری ادرار، وضعیتی که با از دست دادن کنترل مثانه مشخص می شود، میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد، کیفیت زندگی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد و اغلب چالش هایی را در فعالیت های روزانه ایجاد می کند.

با این حال، نوآوری های اخیراً، از جمله گسترش صندلی های تخصصی، راحتی، وقار و مدیریت بهبود یافته را برای اشخاصی که با بی اختیاری ادرار سر و کار دارند، مهیا می کند.

روش درمان با استفاده از صندلی happy chair:

استفاده از آهنربای مبل یک روش ساده و غیر تهاجمی است که نیازی به بیهوشی یا ناتوانی ندارد. در طول هر جلسه، فرد با لباس کامل روی نیمکتی می نشیند که پالس های الکترومغناطیسی به عضلات کف لگن ساطع می کند.

درمان معمولاً حدود 28 دقیقه طول می کشد و در طی آن فرد ممکن است احساس سوزن سوزن شدن یا ناراحتی خفیفی را تجربه کند. با این حال، اکثر کاربران کمترین ناراحتی را گزارش می‌ کنند و می‌ توانند بلافاصله پس از جلسه به فعالیت‌ های عادی خود ادامه دهند.

مزایای صندلی منیزیا

غیر تهاجمی بودن

برخلاف روش‌های جراحی یا درمان‌های تهاجمی، آهنربای مبل یک جایگزین غیرتهاجمی برای افرادی است که به دنبال تسکین بی‌اختیاری ادرار هستند. هیچ برش، سوزن یا بیهوشی لازم نیست و این گزینه ایمن و راحت برای بسیاری از افراد است.

موثر در بی اختیاری ادارات:

مطالعات بالینی تاثیر آهنربای مبل را در بهبود کنترل مثانه و کاهش نشت ادرار نشان داده است. بسیاری از افراد پس از یک سری درمان بهبود قابل توجهی را در علائم خود تجربه می کنند که نتایج آن برای چندین ماه یا بیشتر باقی می ماند.

راحت:

درمان کاناپه مگنت سریع و راحت است و به حداقل زمان از طرف شخص نیاز دارد. جلسات را می توان در زمانی که برای کاربر مناسب است برنامه ریزی کرد، که امکان انعطاف پذیری و ادغام آسان در برنامه های شلوغ آنها را فراهم می کند.

بیشتر بخوانید: صندلی مگنت تراپی در کرج

قابل تنظیم:

درمان مبل آهنربایی را می توان برای پاسخگویی به نیازها و ترجیحات فردی هر کاربر سفارشی کرد. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند شدت و مدت جلسات درمان را بر اساس شدت بیماری و پاسخ فرد به درمان تنظیم کنند.

درمان چگونه انجام می شود؟

دستگاه مگنت تراپی

این دستگاه در طب فیزیکی، اورولوژی، زنان و زایمان و مشکلات جنسی (روانشناسی) کاربرد فراوان و بین رشته ای دارد که بر اساس تحریک خون رسانی و تقویت عضلات کف لگن موثر است.

در 2 سال سابقه کار با این روش در اروپا، 145 بیمار تحت درمان قرار گرفته اند و ادعا می کنند که این روش بسیار کارآمد بوده است. افرادی که از این روش درمانی برای بازتوانی عضلات تحتانی استفاده کرده اند مزایای این روش را می دانند:

عدم استفاده از پروب، عدم تماس با پوست بدن، عدم استفاده از ژل، عدم نیاز به تعویض لباس بیمار.

این درمان برای بهبود بی اختیاری (در مردان دارای اضافه وزن) کاملاً مناسب است و مطمئن هستیم که در آینده برای درمان دردهای لگنی، افراد مبتلا به هر دو نوع بی اختیاری و افراد مسن دنیا، کاربرد وسیعی خواهد داشت.

در این درمان عضله 1 تا 50 بار در ثانیه منقبض و منبسط می شود.

این درمان برای ترمیم انواع بی اختیاری ادرار، بی اختیاری ادرار پس از برداشتن پروستات، درد لگن، بواسیر، اختلال نعوظ، تونوس واژن و انواع اختلالات جنسی با تقویت عضلات تحتانی برای افزایش تحمل و استقامت سیستم کنترل مثانه استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: درمان با صندلی مگنت تراپی

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اینستاگرام: دکتر ناصر بخت

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 


 • اورولوژی در کرج
 • دستگاه صندلی مگنت تراپی
 • لیزر سنگ کلیه در کرج
 • نوار مثانه در کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو