خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

صندلی مگنت
صندلی مگنت

ما در این مقاله به مبحث صندلی مگنت می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

صندلی مگنت

– بیشتر خانم ها به علت افزایش سن و یا زایمان های زیاد دچار شلی واژن گردیده اند که در حال حاضر برای رفع نمودن این مشکل شیوه های درمانی زیادی ارائه شده است. این روشها عبارتند از انجام ورزش های کگل و ورزش های مخصوص کف لگن بعد از زایمان، خودداری از انجام ورزش های سنگین و کارهای سنگین

– بی اختیاری ادرار و مدفوع هم مشکل رایج دیگر در بین زنان می باشد. اکثر زنان حداقل یک بار در زندگی شان بی اختیاری ادرار و مدفوع را به دلایل بارداری، زایمان و … تجربه می‌کنند.

این بی اختیاری اثر زیادی در زندگی اجتماعی این اشخاص داشته و قادر است عواقب روانی جبران ناپذیری را ایجاد کند. بی اختیاری ادرار و مدفوع می‌تواند با دارو، ورزش‌هایی مانند کگل و حتی روش‎های تهاجمی مانند جراحی درمان شود.

– واژینیسموس تنگی غیرارادی عضله های اطراف ناحیه واژن و عضله های کف لگن نام دارد. رابطه‌ی جنسی جایی می باشد که بی‌اختیاری ادرار قادر است دردسر ساز گردد. برآورد می‌شود که تا یک چهارم زنان مبتلا به بی‌اختیاری ادرار در طی مقاربت جنسی دچار نشت ادرار می‌شوند.

این عارضه قادر است برای زنان شرم‌آور بوده و منجر به خودداری آنها از برقراری رابطه جنسی گردد، یا نگرانی آنها از نشتی ادرار سبب می گردد قادر نباشند آرام و ریلکس باشند و این امر باعث می شود از رابطه‌ی جنسی لذتی نبرند.

اختلال های جنسی زنان مثل واژینیسموس معمولا با بی‌ اختیاری ادرار (UI) ارتباط داشته است. زنان مبتلا شده به بی‌ اختیاری ادراری با دنبال نمودن درمان به واسطه توانبخشی کف لگن و کارکرد تحریک مغناطیسی در نشتی ادرار و همینطور زندگی جنسی خودشان بهبود داشته‌اند.

– زود انزالی یکی از مشکلات شایع ارولوژی در میان مردان است که تاثیر مستقیمی بر کیفیت روابط جنسی در زندگی مشترک می‌گذارد.

بسیاری از آقایان جهت رفع این مشکل به مصرف کردن داروهایی که در این حوزه و با ادعای درمان زود انزالی در بازار موجود است پناه می‌برند ولی استفاده کردن از این نوع داروها و انواع قرص‌ های تاخیری در دراز مدت امکان دارد مشکل ها و عارضه هایی را برای شخص به دنبال داشته باشند.

یکی از موثرترین و کم خطرترین روش‌های درمانی این بیماری ها، استفاده از مگنت تراپی یا تحریک مغناطیسی (FMS) است که می‌تواند باعث تحریک اعصاب لگن و تقویت عضلات لگنی گردیده و این بیماری ها را بدون احتیاج به جراحی درمان ‌نماید.

در مرکز اورولوژی جهانشهر با بهره بردن از تکنولوژی جدید مانند دستگاه Magneto Stym مشکلات شما به آسانی و بدون نیاز به روش های دیگر و جراحی درمان میشود.

صندلی مگنت - وازکتومی سرپایی در کرج - درمان سرطان پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی ترمیمی تناسلی در کرج

بیشتر بخوانید: درمان بیماری های اورولوژی 

کاربردهای صندلی مگنت

تحریک مغناطیسی کارکردی عوارض زیر را با موفقیت درمان می نماید:

شلی واژن

واژینیسموس

بی‌اختیاری استرسی

بی‌اختیاری اضطراری

بی‌اختیاری ادرار ترکیبی

بی‌اختیاری مدفوع

توانبخشی پس از زایمان

توانبخشی ماهیچه‌های کف لگن پس از جراحی

بی‌اختیاری نشات گرفته از عمل جراحی رادیکال برداشت پروستات

التهاب پروستات مزمن

اختلال نعوظ

زودانزالی

مشکلات مربوط به گردش خون نامناسب

در این نوع درمان در هر ثانیه 1 تا 50 دفعه ماهیچه منقبض و منبسط می گردد.

در شکل کلی این درمان را جهت 2 بار در هفته برای مدت 20 دقیقه و در انتها 6 ماه می شود انجام داد.

بیشتر بخوانید: مرکز اورولوژی در کرج 

برخی از مزایای FMS عبارتند از:

روشی غیر تهاجمی و بدون درد است

در حین درمان، بیمار لباس پوشیده و روی یک صندلی راحت می‌نشیند

نیاز به آمادگی قبلی خاصی ندارد

عوارض جانبی شناخته شده‌ای ندارد

در طی انجام این کار، بیمار حرکت های عضلانی را یاد خواهد گرفت

هزینه نسبتا کمی دارد

احتیاج به مصرف دارو به صورت مداوم ندارد

نیاز به استفاده از پد بهداشتی ندارد

نیاز به ایمپلنت ندارد

تحریک مغناطیسی عملکردی در درمان بی اختیاری ادرار و مدفوع

روش‌های موجود برای درمان بی اختیاری ادراری عصبی، رضایتبخش نیست. تحریک مغناطیسی می‌تواند بافت‌های عصبی و عضلانی را فعال کند. تحریک مغناطیسی کاربردی (FMS) به صورت خودکار و استاندارد به عضلات کف لگن آموزش می‌دهد.

با کمک صندلی الکترومغناطیس، بیماران یاد می‌گیرند که چگونه خودشان حرکات عضلات کف لگنی را انجام دهند. این کار به بیماران کمک می‌کند تا پس از اتمام درمان، خودشان انجام حرکات تقویت کننده عضلات را ادامه دهند.

درمان کردن بی اختیاری ادرار و مدفوع با تحریک مغناطیسی کارکردی ساده می باشد و به آمادگی خاصی احتیاج ندارد.

بیمار بدون درآوردن لباس روی صندلی بی‌اختیاری راحتی می‌نشیند. بیمار در زمان تحریک بر انقباض عضله ها تمرکز می نماید تا بازآموزی عضلات ساده‌تر گردد.

این درمان غیرتهاجمی و بی درد می باشد و عارضه های جانبی به دنبال نخواهد داشت.

بیمار بعد از تنها چند جلسه متوجه بهبود وضعیت می گردد.

پزشک متخصص طرح درمان را بعد از مشاوره ی اولیه و معاینه مختص هر بیمار تهیه می نماید.

بیشتر بخوانید: هیپرپلازی خوش‌ خیم پروستات

درمان بی‌اختیاری پس از زایمان با صندلی مگنت

تقویت عضله های کف لگن بعد از زایمان شرط اصلی جلوگیری از بی‌اختیاری ادرار می باشد. افزایش وزن رحم و تغییرات هورمونی دوران بارداری فشار و تنش زیادی را به عضلات کف لگن وارد می‌کند و توانایی‌های آنها را کاهش می‌دهد.

زایمان نیز کشش مضاعفی را وارد می‌کند و حتی اگر کانال زایمان به نظر کاملاً سالم بیاید، به عصب‌ها یا عضلات آسیب می‌زند. در نهایت زایمان منجر به بی‌اختیاری ادرار و یا مدفوع می‌شود.

تنها شیوه ی جلوگیری از بی‌اختیاری بعد  از زایمان انجام دادن تمرین‌ های تقویت عضله های کف لگن می باشد. این تمرین‌ها را می‌توان در دوران بارداری شروع کرد و تا پس از وضع حمل ادامه داد.

با این وجود متخصصین برآورد می‌کنند که بیش از 28% از بانوان، حتی تا دو سال پس از زایمان با مشکلات بی‌اختیاری روبرو خواهند شد. FMS کمک می‌کند تا توان، قدرت و تحمل عضلات پس از زایمان به سرعت افزایش پیدا کند و از بی‌اختیاری پیشگیری شود یا این مشکل ظرف دو تا سه هفته درمان شود.

صندلی مگنت - وازکتومی سرپایی در کرج - درمان سرطان پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی ترمیمی تناسلی در کرج

بیشتر بخوانید: نعوظ دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اینستاگرام: دکتر ناصر بخت

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 


  • وازکتومی سرپایی در کرج
  • درمان سرطان پروستات
  • شاک ویو پلاک پیرونی
  • بی اختیاری ادرار

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو