خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

صندلی مگنت در کرج
صندلی مگنت در کرج

ما در این مقاله به مبحث صندلی مگنت در کرج می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

صندلی مگنت در کرج

ساختار کف لگن طوری می باشد که عضله ها و بافت‌ های آن در کنار یکدیگر قرار داشته و اگر این اندام دچار ضعف گردد امکان دارد مشکل ها و بیماری‌ های زیادی مخصوصا برای زنان ایجاد شود.

از مشکل های عمده ناشی از این صدمه می شود به بی‌اختیاری ادرار و افتاده شدن رحم و مثانه اشاره کرد.

جهت پیشگیری از این رخداد ناگوار بهترین راهکار این می باشد که بررسی دوره‌ ای قسمت های کف لگن به واسطه فیلوشیپ کف لگن انجام گیرد و در صورت لزوم، اشخاص می بایست درمان‌ های موردنیاز را در این مورد شروع نموده تا قادر باشند بهبودی کامل خودشان را باز آفرینی نمایند.

ناگفته نماند که حائز اهمیت ترین عضو جهت سلامت دستگاه تناسلی زنان، کف لگن می باشد که در صورت توجه نکردن کافی باعث رسیدن صدمه های گسترده به بدن و سلامت عمومی شخص خواهد گردید.

یکی از برترین راهکارهای درمانی جهت بهبود شرایط کف لگن، خدمات مگنت تراپی می باشد که ما در این مطلب از مرکز اورولوژی جهانشهر قصد داریم تا به صورت مفصل به چگونگی و شرح و چک کردن آن بپردازیم.

در صورتی که شما هم جزو اشخاصی می باشید که جدیدا پزشک معالجتان این روش درمانی را تجویز نموده، بهتر می باشد در این مقاله ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید: درمان بیماری های اورولوژی 

عملکرد اجزای کف لگن چطور می باشد؟

مسئولیت نگهداری از اجزای داخل لگن مثل مثانه و رحم بر عهده عضله های کف لگن می باشد. این عضله ها با عضله های شکم، عمق کمر و دیافراگم همراه می باشد و کمک می نمایند تا ستون فقرات شما ثبات زیادتر و پشتیبانی بهتری داشته باشد.

عضله های کف لگن به خوبی کمک می نمایند تا کنترل فشار درون شکم، موجود باشد و فشارهایی که در فعالیت‌های گوناگون به بدن وارد می گردد به این وسیله تعدیل شوند.

با کمک این اجزا این تعادل همیشه برقرار می باشد و در همه ی شرایط انقباض های ماهیچه‌ ها فعال می باشد. مخصوصا در وقت هایی که ورزش می نمائید و یا امور دیگری را به انجام می رسانید.

در صورت صدمه رسیدن به عضل های کف لگن ممکن است که شخص دچار بی‌اختیاری ادرار و مدفوع گردد. در این مورد شما احتیاج دارید تا با فلوشیپ درمان بی‌ اختیاری ادرار و مدفوع را آغاز نمائید.

در نظر بگیرید که صدمه رسیدن به این قسمت همینطور به رابطه ی جنسی هم آسیب خواهد زد و سبب خواهد گردید که در طی رابطه احساس درد یا بیرون زدگی برایتان ایجاد شود.

احتمالا یکی از رایج ترین شیوه های درمانی که پزشک معالج به برای شما تجویز می نماید، مگنت تراپی کف لگن می باشد.

در نظر بگیرید که این گونه درمان، موثرترین روش درمانی هم بوده که در آن عضله های کف لگن با صندلی مگنت تراپی ترمیم و باز آفرینی خواهند شد. حتما در ادامه زیادتر درباره ی این روش درمانی توضیح می دهیم.

عامل هایی که در ایجاد اختلال کارکرد کف لگن تاثیر دارند:

هنوز نمی شود به صورت جزء به جزء همه ی عللی که سبب ایجاد این عارضه می گردند را به درستی بررسی نمود، ولی در این بین رایج ترین عواملی که در بروز این صدمه تاثیر گذار می باشند به شرح زیر می باشد:

  • وارد شدن آسیب های ضربه‌ای در قسمت کف لگن مثل تصادف های رانندگی
  • آسیب های ایجاد شده در دوره ی بارداری
  • استفاده بیشتر از اندازه از عضله های کف لگن، مثل دستشویی رفتن بیش از حد و فشار آوردن به لگن که باعث ضعف هماهنگی در این محل میگردد
  • انجام دادن عمل جراحی در ناحیه ی لگن
  • داشتن اضافه وزن
  • افزایش سن

بعضی از عوامل به گونه ای خواهند بود که در همان اول کار به علت شدت درد، صدمه وارد شده به کف لگن کاملا مشخص می باشد.

وی برای بعضی دیگر احتیاج به انجام دادن آزمایش ها و عکس‌ برداری‌ های پزشکی می باشد که حتما در مرحله های درمان، پزشک همه ی این موارد را مورد بررسی قرار خواهد داد.

بیشتر بخوانید: مرکز اورولوژی در کرج 

اثر بارداری در اختلال کف لگن

اغلب اشخاصی که برای مگنت تراپی کف لگن اقدام می نمایند، معمولا دوره ی بارداری دشواری را پشت سر گذاشته‌ اند. بارداری را می بایست یکی از علل عمده اختلال عملکرد کف لگن در نظر داشت.

عموم خانم ها پس از انجام زایمان دچار این اختلال گردیده و عضله ها و بافت‌ های کف لگن آن‌ ها در دوره ی بارداری کشیده شده است. این موضوع درباره ی خانم هایی که زایمان طولانی و سخت داشته‌اند، رایج تر خواهد بود.

خوشبختانه در حال حاضر با ترویج فیزیوتراپی در دوره ی بارداری، درمانگرها تلاش بر این دارند تا با ارائه کردن انواع تمرین ها در دوره های گوناگون ماه‌ های بارداری، قادر باشند جلوی پدید آمدن چنین عارضه هایی را گرفته و به خانم ها در راستای انجام دادن زایمان ایمن‌ تر کمک نمایند.

بیشتر بخوانید: هیپرپلازی خوش‌ خیم پروستات

درمان عضله های کف لگن با صندلی مگنت تراپی

یکی از برترین درمان‌ ها جهت از بین بردن اختلال عضله های کف لگن، استفاده کردن از صندلی مگنت تراپی می باشد. این صندلی با وارد نمودن امواج الکترو مغناطیس به نقاط گوناگون لگن سبب می گردد تا ماهیچه‌ های کف لگن قادر باشند به درستی انقباض های خودشان را انجام بدهند.

این انقباض ها در درجات گوناگون انجام گرفته و در انتها باعث تقویت و بازسازی ماهیچه‌ های صدمه دیده ناحیه لگن خواهند گردید. به سبب این اتفاق ها اجزای کف لگن که بر اثر افتادگی و شل گشتن دچار صدمه شده بودند تحت درمان مگنت تراپی در فیزیوتراپی خواهند بود.

این شیوه را می شود تاثیرگذارترین و مفیدترین شیوه برای درمان بی اختیاری ادرار و مدفوع بدانیم. همینطور درمان افتادگی رحم توسط صندلی مگنت تراپی یکی از روش های مهم در علم فیزیوتراپی می باشد.

بیشتر بخوانید: نعوظ دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اینستاگرام: دکتر ناصر بخت

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 


  • مگنت تراپی در کرج
  • درمان بی اختیاری ادرار در کرج
  • بی اختیاری ادرار
  • صندلی مگنت تراپی

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو