خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

لیپو ساکشن زیر شکم - تزریق ژل به آلت تناسلی - درمان زگیل تناسلی - تزریق بوتاکس آلت - تزریق پی آر پی آلت تناسلی
لیپو ساکشن زیر شکم

ما در این مقاله به مبحث لیپو ساکشن زیر شکم می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

لیپوساکشن شکم یا ساکشن چربی زیرشکم

این شیوه به طور معمول برای اشخاصی انجام می گیرد که چربی اضافه در ناحیه شکم دارند که نسبت به رژیم غذایی و ورزش دارد و می خواهند شکمی تعریف شده و کانتور شده داشته باشند.

این روش تحت بیهوشی کلی انجام می شود و معمولاً بین یک تا سه ساعت زمان می برد، بسته به میزان چربی که باید برداشته شود.

در این روش، برش های کوچکی در منطقه شکم انجام می شود و لوله نازک (کانولا) از طریق این برش ها برای جذب چربی اضافی درون شکم وارد می شود.

لیپو ساکشن زیر شکم - تزریق ژل به آلت تناسلی - درمان زگیل تناسلی - تزریق بوتاکس آلت - تزریق پی آر پی آلت تناسلی

لیپوساکشن شکم چیست؟

لیپوساکشن شکم یک روش جراحی زیبایی است که به منظور کاهش چربی‌ های اضافی در منطقه شکم انجام می‌ شود. در این روش، یک متخصص پلاستیک جراح با استفاده از یک ابزار خاص چربی‌ های زیاد و اضافی را از منطقه شکم جمع‌ آوری می‌ کند.

این روش معمولاً برای افرادی که با تمرین و رژیم غذایی به تناسب اندامی که می‌ خواهند دست یابند راه حلی فوق العاده است.

البته این یک روش جراحی است و دارای مخاطرات و عوارض ممکنی است، بنابراین قبل از تصمیم‌ گیری باید با یک پزشک متخصص مشورت کنید.

بیشتر بخوانید: درمان عدم نزول بیضه ها

ساکشن برای کدام نواحی دیگر بدن میتواند اعمال شود؟

• شکم (یعنی منطقه شکم)

• ران

• ساق پاها

• زانوها

• پشت

• سینه ها

• قفسه سینه

• پستان های مردانه

• لگن

• باسن

• گردن

• صورت

• بازوهای بالا

عوارض و ریسک‌ های ساکشن چربی زیرشکم

هر عمل جراحی دارای عوارضی است ولی هر یک از روش های جراحی دارای خطرات متفاوتی هستند که باید آگاه باشید.

عوارض ممکن عبارتند از:

• کاهش حس: در منطقه ی عمل، ممکن است حس احساس نشود. این مشکل معمولاً موقت است، اما ممکن است برای همیشه باقی بماند.

• ناهمواری های فرم: گاهی اوقات چربی که برداشته می شود، تصویری آجری یا نامنظم در لایه ی بالای پوست شما ایجاد می کند. این می تواند باعث شود که پوست کمتر صاف به نظر برسد.

• تجمع مایعات” سرموم ها – جایگاه های موقتی از مایعات – ممکن است زیر پوست شما شکل بگیرد.

ریسک های نادر عبارتند از:

• عفونت: عفونت ها ممکن است در محل برش لیپوساکشن ایجاد شود.

• سوراخ شدن اعضای داخلی:اگر کانولا به طور عمیق نفوذ کند، ممکن است عضوی را سوراخ کند.

• تحریک چربی: تحریک چربی اتفاق می افتد زمانی که یک تکه چربی که برداشته شده، جدا می شود، در یک عروق خونی گیر می کند و به سمت ریه ها یا مغز حرکت می کند.

بیشتر بخوانید: پیچ خوردگی یا چرخش بیضه 

ترکیب ساکشن چربی زیر شکم با سایر شیوه ها

برخی از روش‌ های معمول که اغلب با لیپوساکشن شکم ترکیب می‌ شوند، عبارتند از:

• جراحی شکم (آبدومینوپلاستی): در این جراحی عضلات شکم به شدت تنگ شده و پوست اضافی برای داشتن شکل مسطح و برجسته‌ تری، برداشته می‌ شود.

• لیفت مامی: این روش معمولاً آبدومینوپلاستی را با روش‌ های دیگری مانند افزایش حجم سینه یا لیفت آن، ترکیب می‌ کند تا به زنان کمک شود تا شکل بدن قبل از بارداری را بازیابی کنند.

• لیفت بدن: لیفت بدن یک روش جراحی است که پوست اضافی را از چندین منطقه از بدن مانند ران، باسن و بازوهای بالا برداشته و پوست را برای داشتن شکل بهتر و برجسته‌ تری، تنگ می‌ کند.

• لیفت شکم برزیلی (BBL): در این روش لیپوساکشن به عنوان جمع‌ آوری چربی برای روش BBL استفاده می‌ شود که در آن چربی جمع‌ آوری شده به منطقه باسن منتقل شده و شکل و اندازه آنها را افزایش می‌ دهد.

بهبودی بعد از ساکشن چربی زیر شکم

بهبودی پس از لیپوساکشن شکم ممکن است برای هر فرد متفاوت باشد. با این حال، بیشتر مردم می‌ توانند انتظار موارد زیر را داشته باشند:

• تورم و کبودی: تورم و کبودی برای چند روز تا چند هفته پس از عمل طبیعی هستند.

• درد و ناراحتی: درد و ناراحتی انتظار می‌ رود، اما معمولاً ملایم است و با مسکن‌ های موجود در داروخانه قابل مدیریت است.

فواید ساکشن چربی زیر شکم

ساکشن چربی زیر شکم می‌ تواند برای افرادی که از اضافه وزن رنج می‌ برند یا به دنبال افزایش تعریق و کاهش چربی‌ های محلی هستند مفید باشد.

این روش می‌ تواند باعث کاهش مقدار چربی‌ های زیر پوستی در منطقه مورد نظر شود و شکل بندی مناسب‌ تری به بخش زیر شکم شما بدهد.

البته همیشه مهم است که به روش‌ های سالم کاهش وزن و تناسب اندام را ترجیح دهید، از جمله تغذیه مناسب و فعالیت‌های ورزشی منظم.

لیپو ساکشن زیر شکم - تزریق ژل به آلت تناسلی - درمان زگیل تناسلی - تزریق بوتاکس آلت - تزریق پی آر پی آلت تناسلی

بیشتر بخوانید: درمان کمبود اسپرم 

دردهای ساکشن چربی زیر شکم

درد در منطقه ساکشن چربی زیر شکم ممکن است ناشی از چندین علت مختلف باشد مانند تنش عضلاتی یا مشکلات گوارشی. اما بهتر است به یک پزشک مراجعه کنید تا علت دقیق مشکل را تشخیص دهد.

آیا بعد از ساکشن چربی شکم ممکن است چربی برگردد؟

بله، این امکان وجود دارد. وزن گرفتن معمولا به این معنا نیست که چربی تنها در یک منطقه اضافه می‌ شود. اگر پس از ساکشن چربی شکم وزن اضافه کنید یا رژیم غذایی و سبک زندگی خود را تغییر دهید، چربی ممکن است دوباره برگردد، شاید حتی در مناطق دیگر بدن نیز.

برای حفظ شکل بدن پس از ساکشن چربی، مهم است به یک رژیم غذایی سالم پایبند بمانید، فعالیت ورزشی خود را حفظ کنید و به سبک زندگی سالم ادامه دهید. اگر از ساکشن چربی برای اصلاح شکل بدن خود استفاده کرده‌ اید، این تغییرات را در زندگی روزانه‌ تان دائمی کنید تا نتیجه دائمی باشد.

بیشتر بخوانید: نعوظ دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو