خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

تزریق ژل به آلت تناسلی - واریکوسل میکروسکوپی - اختلال نعوظ-درمان زگیل تناسلی-لیزر پروستات-شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹
تزریق ژل به آلت تناسلی

ما در این مقاله به مبحث تزریق ژل به آلت تناسلی می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

تزریق ژل به آلت تناسلی

ژل های آلت تناسلی مردانه محصولات طبیعی هستند که از جنس هیالورونیک اسید می باشند و مشابه ترکیباتی می باشد که برای افزایش حجم در لب و گونه و … مورد استفاده قرار می گیرد.
این ژل ها خیلی پیشرفته بوده که برعکس نسل قدیم ژل های افزایش حجم تقریبا بدون عارضه هستند.

چرا افزایش سایز آلت تناسلی آقایان اهمیت دارد:

برعکس تصور مردم، مشخص گردیده میزان لذت رابطه ی جنسی در زن و مرد به قطر آلت بستگی دارد نه طول آلت. از همین رو در دنیا راهکارهای پزشکی زیادی برای افزایش قطر آلت مردان ارائه گردیده است. افزایش سایز آلت تناسلی آقایان از مواردی می باشد که در حال حاضر خیلی مورد استقبال مردان است.

راه های پزشکی زیاد شدن سایز آلت تناسلی در مردان :

زیاد شدن سایز آلت در مردان به دو دسته ی گوناگون تقسیم می گردد:

افزایش طول آلت 

این شیوه ها درمانی بوده و تنها برای افراد با طول آلت کمتر از 8 سانت مناسب می باشد. می بایست توجه داشت شیوه های متفاوتی برای افزایش طول آلت وجود دارد ولی این شیوه ها برای تمام افراد قابل انجام نبوده و برای اشخاص خاصی جواب دهی مناسبی دارد.

افزایش قطر آلت

برای تمام افراد قابل انجام می باشد و در دنیا خیلی مورد توجه قرار گرفته و اغلب مردان برای افزایش مقدار لذت در رابطه ی جنسی خود و همسر خود از این شیوه ها استفاده می نمایند.

افزایش قطر آلت یا افزایش طول آلت؟

با توجه به تحقیقات انجام گرفته پزشکی در دنیا طول آلت هیچ اثری در مقدار لذت رابطه ی جنسی ندارد. به این معنی که افزایش طول آلت هیچ اثری در افزایش مقدار رضایت جنسی اشخاص از رابطه ی جنسی خود ندارد. از همین رو این شیوه ها در دنیا زیاد مورد استقبال نیست. همان گونه که قبلا اشاره نمودیم افزایش طول آلت برای اشخاص محدودی انجام پذیر می باشد. چون افزایش طول فقط به کمک شیوه های جراحی قابل انجام می باشد و در همه ی اشخاص نتیجه ی مناسبی ندارد. ولی شیوه هایی چون برداشتن چربی زیر عانه و چربی اطراف آلت و برداشتن پرده ی آلت اثر بسیاری در افزایش قطر مفید آلت خواهد داشت ولی این شیوه ها هم برای تمام افراد قابل انجام نبوده و فقط برای افراد با چربی زیر شکم و چربی دور آلت و دارای پرده آلت قابل انجام میباشد.

ولی قطر آلت برعکس طول آلت اثر مستقیمی بر روی لذت رابطه ی جنسی دارد. بدان معنی که زیاد شدن قطر آلت سبب افزایش مقدار رضایت مندی و مقدار لذت جنسی هر دو شریک جنسی از رابطه می شود. از همین رو این شیوه ها امروزه در دنیا خیلی مورد استقبال مردان قرار گرفته و برعکس شیوه های افزایش طول این شیوه ها هیچ نوع محدودیتی برای افراد نداشته و برای تمام افراد قابل انجام است.

شیوه های افزایش قطر آلت با تزریق:

 • ژل
 • بایو فیلر
 • چربی

مرحله های تزریق ژل به آلت:

 1. گرفتن وقت تزریق
 2. اول پزشک داروی بی حسی را به وسیله یک سرنگ خیلی نازک به ناحیه تناسلی تزریق می نماید.
 3. بعد ناحیه تناسلی ضد عفونی می شود.
 4.  پس از بی حس شدن پزشک با کمک یک سوزن بلند ژل را، از یک نقطه نزدیک به سر آلت به شکل موازی به زیر پوست آلت تزریق می نماید.
 5. بعد محل ورود سوزن به پوست آلت را که حدود یک میلی متر می باشد، برای پیشگیری از خروج ژل یک بخیه نازک می زند. (زمان تقریبی تزریق و بخیه زدن حدودا 10 دقیقه است )
 6. بعد از آن بیمار حدود 30 دقیقه جهت از بین رفتن بی حسی در مطب تحت نظر قرار گرفته؛ و بعد ترخیص می شود.
 7. پس از چند روز بیمار نیاز است جهت کشیدن بخیه به مرکز پزشکی آندرومید (یا هر مرکز پزشکی نزدیک محل سکونت خود ) مراجعه نماید.

مقدار افزایش قطر آلت پس از تزریق:

حجم ژلی که به آلت جهت افزایش قطر به آلت تزریق می گردد در تزریق اول و تزریق های بعدی متفاوت میباشد. حجم ژل تزریقی برای نخستین نوبت همواره معادل 20 سی سی تجویز می شود ولی در مراحل تزریق بعدی برای تمدید می شود حجم کمتری یا بیشتری به آلت تزریق شود.

جهت درک بهتر از 20 سی سی ژل می بایست بدانید مقدار ژلی که به لب برای افزایش حجم تزریق می شود معادل 1 تا 2 سی سی می باشد.

افزایش قطر آلت برای هر شخص متفاوت بوده و بستگی به قطر اولیه آلت، مقدار جذب بدن و … دارد . ولی به شکل میانگین اغلب بیماران حدود 20 % افزایش قطر را تجربه خواهند کرد.

مراقبت های پس از تزریق ژل:

 1. 24 تا 48 ساعت نباید استحمام کنید.
 2. تا 10 روز نباید رابطه داشته باشید.
 3. همه ی نکات و مراقبت هایی که به وسیله پزشک برای شما توضیح داده شده را انجام بدهید.

عارضه های تزریق ژل به آلت:

همان گونه که در بالا گفتیم، این ژل ها از نوع هیالورونیک اسید هستند. هیالورونیک اسید ها یک ماده ای از نوع هیدروکربن طبیعی می باشد که در بدن و بافت های پوست، استخوان، غضروف و … موجود است. این ماده قوی ترین ماده ی جذب رطوبت جهت پوست و ترمیم زخم است. از همین رو برعکس نسل قدیم ژل ها که ماندگاری زیادتر و عوارض زیادی از نظر سازگاری با بدن داشتند، این ژل ها خیلی با بدن سازگار بوده و از این ریسک رخ داد عارضه ی خیلی کمی دارند. همین امر سبب جذب آنها به وسیله بدن شخص شده و نیاز به تمدید آنها است.

تزریق ژل به آلت برای چه افرادی قابل انجام می باشد:

این ژل ها برای همه ی افراد در هر سنی قابل انجام می باشد ولی بهتر است وضعیت زیر را داشته باشند:

 1. سن زیادتر از 18 سال
 2. عدم ابتلا به عوارض جدی مثل بیماری‌ های پوستی شدید و …

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو