خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

تزریق ژل به سر آلت - درمان ناباروری در کرج - درمان سرطان پروستات - درمان ناتوانی جنسی - وازکتومی سرپایی در کرج
تزریق ژل به سر آلت

ما در این مقاله به مبحث تزریق ژل به سر آلت می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

تزریق ژل به آلت

اگرچه بعضی ها گمان می نمایند تزریق ژل به آلت جهت بزرگ نمودن آن در زمره اعمال زیبایی طبقه بندی می گردد و مناسبتی نداشته که شخص تن به چنین تزریقی بدهد، ولی واقعیت چیز دیگری می باشد.

بعضی اشخاص به سبب سابقه بیماری‌های زیاد و اختلال در نعوظ از راه پزشک مجاب می گردند تا از راه ژل، شانس رسیدن به حجم طبیعی را امتحان نمایند.

این در حالی می باشد که اغلب اعمال جراحی فالوپلاستی هم در رسانه‌ های بزرگ جهان ترویج می گردند تا جراحی اصلاحی را جهت بزرگ‌تر نمودن آلت در مردان نهادینه نمایند و تا حدود بسیاری نیز موفق بوده‌ اند.

ولی براساس عوارض و هزینه زیاد این عمل، اعمال غیر جراحی امروزه مخصوصا در کشور ما طرفداران زیادتری دارد. به هر حال ما در این مقاله به طور مفصل پیرامون تزریق ژل به آلت، آنچه می بایست بدانید، سخن می گوییم.

تزریق ژل به سر آلت - درمان ناباروری در کرج - درمان سرطان پروستات - درمان ناتوانی جنسی - وازکتومی سرپایی در کرج

بیشتر بخوانید: پیچ خوردگی یا چرخش بیضه 

تزریق ژل جهت بزرگ نمودن آلت چه اثری می‌ گذارد

در صوریت که پزشک معالج تزریق ژل را به بیمار تجویز نماید، شخص با افزایش سایز و حجم آلت روبرو خواهد شد.

این زیاد شدن به شکل حجمی و عرضی اتفاق خواهد افتاد، یعنی هم زیاد شدن قطر و هم سایز کلی زیادتر خواهد شد و احتمالا اختلال های نعوظ تا اندازه ی قابل توجهی کم می شود و درمان می‌ گردد.

البته تمام این‌ ها در صورتی می باشد که شخص دچار بیماری زمینه‌ ای یا بیماری شدید مقاربتی نبوده باشد.

در این صورت می بایست اول بیماری درمان و کنترل گردد و بعد برای زود انزالی و اختلال نعوظ شیوه های تاثیرگذارتر در نظر گرفته گردد.

اشخاصی که متقاضی تزریق ژل به آلت می باشند می بایست بدانند بعد از انجام دادن این عمل، قطر آلت تناسلی در شکل طبیعی به اندازه نیم تا یک و نیم سانتی‌ متر زیاد می شود و در زمان برانگیختگی قطر آلت قادر است یک سانت تا دو سانت زیاد شود.

این مقدار زیاد شدن حجم آلت به مقدار ژل تزریق گردیده وابسته است.

بیشتر بخوانید: تزریق PRP

چه ژلی به آلت تزریق می گردد و شیوه ی تزریق چطور می باشد؟

مثل فیلر به زیر پوست نفوذ نموده و در زیاد شدن قطر و سایز موثر می باشد. هیالورونیک یکی از اجزای اساسی ماتریکس بین سلولی می باشد. به خوبی به وسیله بدن تحمل و جذب می گردد، چون خیلی نزدیک به بافت‌ های انسانی می باشد.

شیوه ی بزرگ نمودن آلت تناسلی با فیلر هیالورونیک اغلب بی‌خطر می باشد و دوره ی بعد از عمل خیلی کوتاه ارزیابی می گردد. اغلب ژل‌ ها بر پایه اسید هیالورونیک (HA) می باشند.

روش بیهوشی در این نوع از اعمال پزشکی، موضعی می باشد و کل پروسه ی تزریق ژل 30 دقیقه تا یک ساعت به طول خواهد انجامید. گاهی هم امکان دارد کمتر یا زیادتر به طول انجامد که استثنا می باشد.

در حالی که شخص در سراسر عمل هوشیار می باشد و بعد از تمام شدن این پروسه احتیاج به گذراندن دوران نقاهت ندارد و قادر است امور جاری زندگی را از سر گیری کند. جهت تزریق ژل به آلت از تکنیک میکروکانولا استفاده می گردد.

در این تکنیک ژل توسط سوزن‌ های ویژه خیلی نازک انجام می گیرد. نازکی این سوزن‌ ها باعث می گردد تا فرد بعد از تزریق ژل روی آلت کبودی یا خون‌ مردگی نداشته، همینطور درد بسیاری را هم حس نمی نماید.

 بیمارها در حین عمل کمترین ناراحتی را حس می نمایند، چون از مسکن های خیلی خفیف استفاده می‌ گردد و تزریق‌ ها فقط موقعی انجام می گیرد که ناحیه تزریق به صورت کامل بی‌ حس گردیده باشد.

بیشتر بخوانید: درمان کمبود اسپرم 

تزریق ژل به آلت برای چه افرادی مناسب می باشد

این یک واقعیت می باشد که سایز آلت تناسلی برای آقایان اهمیت دارد. تفاوتی ندارد شرقی باشند یا غربی، پیر باشند یا جوان، این موضوع در تمام آن‌ ها به یک میزان مهم است.

اکثریت قریب به اتفاق آقایان بر این باور هستند که آلت تناسلی بزرگ‌تر اثر  مثبتی بر عزت نفس و زندگی جنسی آن‌ ها خواهد داشت و به شریک زندگی آن‌ ها لذت زیادتری خواهد بخشید.

حتی تحقیق ها ثابت نموده است که ریشه اغلب مشکل های خانوادگی و سردی عاطفی، مشکل های رابطه مانند انزال زودهنگام یا نرسیدن خانم ها به لذت جنسی می باشد.

در صورتی که مطالعه ها نشان می‌ دهد 45 درصد از آقایان علاقه دارند آلت تناسلی بزرگ‌تری داشته باشند، ولی واقعیت این می باشد که بعضی از آن‌ها تنها و تنها دچار توهم نقص در خود می باشند.

بر همین اساس بهتر می باشد قبل از انجام دادن هر نوع اعمال پزشکی با یک مشاور، گفتگو نمایند و از سایز طبیعی آلت خود آگاه گردند.

آلت تناسلی اشخاص در حالت عادی میان ۷ تا ۱۰ سانتی‌ متر طول داشته و قطر آن ۹ تا ۱۰ سانتی‌ متر می باشد. بعد از تزریق ژل، این سایزها نیم سانت تا یک و نیم سانت زیاد می شوند.

همینطور طول آلت تناسلی اشخاص عادی در حالت برانگیخته شدن ۱۲ تا ۱۶ سانت می باشد و قطر آن نیز تا ۱۲ سانتی‌متر خواهد رسید. بعد از تزریق ژل شخص میبایست منتظر زیاد شدن یک تا دو سانتی‌ متری این سایزها باشد.

به همین علت پزشک ها برای اشخاصی که طول یا قطر آلت آن‌ ها کمتر از متوسط اندازه ی عادی می باشد، ژل را تجویز می نمایند. ولی در صورتی که شخصی دارای آلت تناسلی با سایز طبیعی باشد، باز هم قادر است به عنوان عمل زیبایی، این تزریق را به انجام رساند.

تزریق ژل به سر آلت - درمان ناباروری در کرج - درمان سرطان پروستات - درمان ناتوانی جنسی - وازکتومی سرپایی در کرج

بیشتر بخوانید: نعوظ دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو