خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناباروری در کرج

ما در این مقاله به مبحث درمان ناباروری در کرج می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

درمان ناباروری

بسیاری از علل ناباروری مردان، عاملی در حدود نیمی از زوج هایی که برای باردار شدن تلاش می کنند، قابل درمان هستند. شناسایی و درمان ناباروری مردان اغلب به زوج‌ها این امکان را می‌دهد که بدون درمان‌های تهاجمی‌تر ناباروری، مانند لقاح آزمایشگاهی، به بارداری برسند.

درمان با مشاوره در مورد اعمال جنسی که ممکن است شانس باروری را مختل کند، از جمله زمان آمیزش و استفاده از روان کننده هایی که می تواند بقای اسپرم را مختل کند، آغاز می شود.

تغییر سبک زندگی ممکن است بخشی از برنامه درمانی باشد.

کاهش یا حذف استفاده از برخی از مواد شیمیایی که به اسپرم آسیب می رساند ممکن است توصیه شود. طیف گسترده ای از داروهای تجویزی و بدون نسخه می توانند بر کیفیت و کمیت اسپرم تأثیر بگذارند، مانند مصرف بیش از حد الکل، تنباکو، ماری جوانا، هروئین و متادون.

در صورت نیاز، درمان های کمک باروری نیز می تواند در نظر گرفته شود.

تلقیح داخل رحمی (IUI) شامل رسوب تعداد زیادی از اسپرم های پردازش شده ویژه در رحم در نقطه مطلوب در چرخه قاعدگی است.

لقاح آزمایشگاهی (IVF) شامل برداشت تخمک از شریک زن و ترکیب آنها با اسپرم در یک روش آزمایشگاهی با دقت کنترل شده است. پس از تشکیل جنین یا جنین، به رحم زن منتقل می شود.

تزریق داخل سیتوپلاسمی اسپرم (ICSI) شامل تزریق یک اسپرم به داخل تخمک است. این یک تکنیک بسیار تخصصی است.

درمان ناباروری در کرج - درمان زگیل تناسلی در کرج - تزریق بوتاکس آلت در کرج - تزریق پی آر پی آلت در کرج - تزریق ژل آلت در کرج

بیشتر بخوانید: عوامل ایجاد ناباروری در مردان 

علل ناباروری مردان

دلایل احتمالی زیادی برای مشکلات باروری مردان وجود دارد. در برخی موارد ممکن است بیش از یک عامل دخیل باشد.

واریکوسل

شایع‌ترین علت ناباروری مردان واریکوسل است، گشاد شدن یا تورم سیاهرگ‌هایی که بیضه را تخلیه می‌کنند. اصلاح واریکوسل با یک روش جراحی سرپایی امکان پذیر است. میزان موفقیت پس از درمان منجر به بهبود در اکثریت قریب به اتفاق موارد می شود.

کمبودهای هورمونی

اختلالات در تولید هورمون، مانند کاهش سطح تستوسترون، می تواند منجر به کاهش تعداد اسپرم و کاهش باروری مردان شود. هورمون‌های دیگری مانند هورمون محرک فولیکول (FSH) و هورمون لوتینیزان (LH) نیز ممکن است نقش داشته باشند.

درمان، از طریق درمان جایگزینی هورمونی، می تواند میل جنسی و انرژی را افزایش دهد و معمولاً منجر به نرخ متوسط ​​بارداری می شود، حتی زمانی که تعداد اسپرم ها به طور چشمگیری بهبود نیابد.

اختلال انزال

اختلال انزال شامل ناتوانی مرد در انزال در حین فعالیت جنسی است. در برخی از مردان، مایع منی به جای خروج از مجرای ادرار در حین انزال وارد مثانه می شود (به نام انزال رتروگراد).

علل عبارتند از آسیب نخاعی، عوارض جانبی جراحی، داروها و عوامل روانپزشکی. اختلال انزال ممکن است با از دست دادن ارگاسم همراه باشد یا نباشد.

اختلال عملکرد انزال را می توان با دارو یا روش هایی برای ایجاد انزال درمان کرد. سپس اسپرم را می توان با فناوری های کمک باروری، مانند لقاح داخل رحمی (IUI) یا لقاح آزمایشگاهی (IVF) برای رسیدن به لقاح و بارداری استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: عوامل بیماری سنگ مثانه 

جراحی و آسیب

جراحی های قبلی ممکن است بر باروری مرد تأثیر بگذارد. جراحی در کشاله ران، لگن یا ناحیه شکم می تواند به اعصاب یا ساختارهای لازم برای انزال آسیب برساند.

تروما یا پیچ خوردگی بیضه نیز ممکن است مشکلات باروری ایجاد کند. پیچ خوردگی بیضه وضعیتی است که در آن بیضه روی بند ناف که آن را به بدن متصل می کند می پیچد. حدود 30 تا 40 درصد از مردان با سابقه پیچ خوردگی بیضه، تجزیه و تحلیل مایع منی غیرطبیعی دارند.

بیماری

بیماری هایی مانند دیابت یا مولتیپل اسکلروزیس می توانند قدرت و همچنین انزال را مختل کنند.

عفونت های دستگاه تناسلی، اگرچه نادر است، می تواند بر باروری مردان نیز تأثیر بگذارد. باکتری ها می توانند به کیفیت مایع منی آسیب برسانند و می توانند انسدادی در داخل دستگاه به خصوص در اپیدیدیم ایجاد کنند.

در صورتی که مردی مبتلا به عفونت یا التهاب در هر یک از اندام های مرتبط با تولید یا انتقال اسپرم باشد، ممکن است درمان با آنتی بیوتیک تجویز شود.

ویروس اوریون اگر بعد از بلوغ آلوده شود، می تواند باروری را تحت تاثیر قرار دهد. آسیب به بیضه ها تقریباً در 10 درصد از مردانی که پس از بلوغ دچار اوریون می شوند، رخ می دهد.

عوامل ژنتیکی

عوامل ژنتیکی ممکن است مسئول ناباروری مردان باشد. نقص در ژن های خاص ممکن است منجر به ناباروری در مردان و زنان شود. سایر اعضای خانواده با مشکلات باروری یا اختلالات ژنتیکی، مانند فیبروز کیستیک، ممکن است علت ژنتیکی را مطرح کنند.

وازکتومی

وازکتومی، یک روش جراحی که برای عقیم کردن مرد طراحی شده است، شامل بریدن یا مسدود کردن لوله‌هایی است که اسپرم از طریق آن به داخل انزال می‌رود. معکوس شدن وازکتومی می تواند در 50 تا 95 درصد از مردان منجر به بازگشت اسپرم به انزال شود.

درمان ناباروری در کرج - درمان زگیل تناسلی در کرج - تزریق بوتاکس آلت در کرج - تزریق پی آر پی آلت در کرج - تزریق ژل آلت در کرج

بیشتر بخوانید: ادرار دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو