خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی در کرج - درمان بیماری های جنسی - درمان زگیل تناسلی - درمان ناباروری در کرج - درمان سرطان پروستات
درمان ناتوانی جنسی در کرج

ما در این مقاله به مبحث درمان ناتوانی جنسی در کرج می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

درمان اختلال نعوظ

 پرتو درمانی

حدود 25 تا 50 درصد از مردانی که تحت براکی تراپی قرار می گیرند، در مقابل تقریبا 50 درصد مردانی که تابش پرتو خارجی استاندارد دارند، اختلال نعوظ را تجربه می کنند. پس از دو تا سه سال، تعداد کمی از مردان شاهد بهبود زیادی خواهند بود و گاهی اوقات این اعداد در طول زمان بدتر می شوند.

مردانی که تحت روش‌هایی قرار می‌گیرند که برای به حداقل رساندن عوارض جانبی طراحی نشده‌اند و یا افرادی که درمانشان توسط پزشکانی که در این روش‌ها مهارت ندارند انجام می‌شود، وضعیت بدتری خواهند داشت.

مردان مبتلا به سایر بیماری ها یا اختلالاتی که توانایی آنها را برای حفظ نعوظ مختل می کند (دیابت، مشکلات عروقی و غیره) برای بازگشت به عملکرد قبل از درمان مشکل تری خواهند داشت.

درمان ناتوانی جنسی در کرج - درمان بیماری های جنسی - درمان زگیل تناسلی - درمان ناباروری در کرج - درمان سرطان پروستات

بیشتر بخوانید: عوامل ایجاد ناباروری در مردان 

مدیریت اختلال نعوظ

داروهای خوراکی ماهیچه‌های آلت تناسلی را شل می‌کنند و به خون اجازه می‌دهند تا به سرعت وارد شود. به طور متوسط، داروها حدود یک ساعت طول می‌کشند تا شروع به کار کنند، و اثرات کمک‌کننده نعوظ می‌تواند از 8 تا 36 ساعت طول بکشد.

حدود 75 درصد از مردانی که تحت عمل جراحی پروستاتکتومی با صرفه جویی اعصاب یا اشکال دقیق تر پرتودرمانی قرار می گیرند، پس از استفاده از این داروها نعوظ را با موفقیت به دست آورده اند.

با این حال، آنها برای همه، از جمله مردانی که برای آنژین یا سایر مشکلات قلبی دارو مصرف می کنند و مردانی که آلفا بلوکر مصرف می کنند، مناسب نیستند.

درمان های جایگزین

مردانی که عملکرد نعوظ را پس از درمان بهبود نمی‌دهند، می‌توانند داروهای تزریقی را امتحان کنند که از نظر دارویی باعث ایجاد نعوظ می‌شود. رایج ترین دارویی که برای این کار استفاده می شود پروستاگلاندین است.

بیشتر بخوانید: سرطان حالب 

دستگاه های مکانیکی

دستگاه انقباض خلاء با فشار دادن خون به داخل آلت تناسلی با استفاده از مهر و موم وکیوم، نعوظ مکانیکی ایجاد می کند. یک حلقه لاستیکی که بر روی پایه آلت تناسلی قرار گرفته است از خروج خون پس از شکستن مهر و موم جلوگیری می کند.

حدود 80 درصد از مردان این دستگاه را موفق می دانند.

گزینه های جراحی

یک ایمپلنت آلت تناسلی سه تکه که با جراحی وارد می‌شود شامل یک لوله پلاستیکی انعطاف‌پذیر باریک است که در طول آلت تناسلی، یک ساختار بالون مانند کوچک پر از مایع متصل به دیواره شکم، و یک دکمه رهاسازی که در بیضه قرار داده شده است.

آلت تناسلی شل باقی می ماند تا زمانی که نعوظ مورد نظر باشد، در این مرحله دکمه رهاسازی فشار داده می شود و مایع از بالون به داخل لوله پلاستیکی می رود. همانطور که لوله از پر شدن با مایع صاف می شود، آلت تناسلی را با خود به سمت بالا می کشد و نعوظ ایجاد می کند.

با فرض اینکه مکانیک ها به درستی کار کنند، 100٪ موثر است و حدود 70٪ از مردان حتی پس از 10 سال از ایمپلنت خود راضی می مانند.

از آنجایی که این روش تحت بیهوشی عمومی انجام می شود، برای مردانی که به دلایل سلامتی دیگر کاندیدای مناسبی برای جراحی محسوب نمی شوند، در دسترس نیست.

بیشتر بخوانید: درمان نعوظ دردناک 

اختلال نعوظ بدنبال پروستاتکتومی رادیکال

با فرض اینکه مدیریت اختلال نعوظ نیاز به تشخیص و درمان متخصص دارد.

تشخیص شامل تاریخچه عملکرد جنسی، سابقه پزشکی عمومی، سابقه روانی اجتماعی، سابقه مصرف دارو، معاینه فیزیکی و آزمایش های آزمایشگاهی مناسب است.

درمان به دنبال تشخیص است و ما طیف وسیعی از گزینه های درمانی را از طریق کلینیک ارائه می دهیم. گزینه های درمانی کم تهاجمی از داروهای خوراکی گرفته تا داروهایی که مستقیماً روی آلت تناسلی تجویز می شوند تا یک دستگاه خلاء مکانیکی که روی آلت تناسلی اعمال می شود را شامل می شود.

درمان های تهاجمی شامل کاشت ایمپلنت یا جراحی عروق است. ما به ویژه در درمان جراحی بیماران مبتلا به اختلال نعوظ متخصص هستیم.

طیف وسیعی از شرایطی که ما مدیریت می کنیم شامل عوارض پروتز آلت تناسلی، ناهنجاری های عروقی آلت تناسلی، انحنای آلت تناسلی، و عواقب غیر طبیعی طولانی مدت نعوظ است.

درمان روانشناختی یک مکمل مهم برای مدیریت اختلال نعوظ است. اگر تشخیص ما حاکی از ارتباط روانشناختی با اختلال نعوظ شما باشد، ممکن است توصیه کنیم که با یک روانشناس واجد شرایط که از طریق کلینیک در دسترس است، مشورت کنید.

اختلال نعوظ به دنبال پروستاتکتومی رادیکال برای سرطان پروستات موضعی بالینی یک عارضه بالقوه شناخته شده جراحی است. با ظهور تکنیک پروستاتکتومی رادیکال محافظ عصب، بسیاری از مردان می توانند انتظار داشته باشند که عملکرد نعوظ را در عصر کنونی بازیابی کنند.

اهمیت حفظ عملکرد نعوظ چیست؟

با در نظر گرفتن تأثیر رویکردهای مختلف درمانی سرطان پروستات بر کیفیت زندگی آنها، بسیاری از بیماران اهمیت زیادی بر امکان حفظ عملکرد طبیعی نعوظ میدهند.

این موضوع اغلب برای مردان جوانی که از نظر وضعیت سنی احتمال بیشتری دارد که عملکرد نعوظ دست نخورده داشته باشند نسبت به مردان مسن اهمیت دارد. با این حال، برای همه مردانی که عملکرد نعوظ قبل از عمل طبیعی دارند، صرف نظر از سن، حفظ این عملکرد پس از عمل بسیار مهم است.

انتظارات فعلی با توجه به نتایج پس از پروستاتکتومی رادیکال چیست؟

پس از یک سری اکتشافات تشریحی پروستات و ساختارهای اطراف آن در حدود 2 دهه پیش، تغییرات در رویکرد جراحی اجازه داد تا این روش با نتایج قابل توجهی بهبود یافته انجام شود.

اکنون پس از جراحی، انتظارات این است که ظرفیت فیزیکی در اکثر بیماران در عرض چند هفته به طور کامل بازیابی شود، بیش از 95 درصد بیماران در عرض چند ماه به حالت ادراری بازگردند و نعوظ با توانایی برقراری رابطه جنسی دوباره به دست آید.

درمان ناتوانی جنسی در کرج - درمان بیماری های جنسی - درمان زگیل تناسلی - درمان ناباروری در کرج - درمان سرطان پروستات

بیشتر بخوانید: ادرار دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو