خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آزمایش و تشخیص زگیل تناسلی - لیزر پروستات - درمان زگیل تناسلی - اختلال نعوظ - واریکوسل میکروسکوپی - شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴
آزمایش و تشخیص زگیل تناسلی

ما در این مقاله به مبحث آزمایش و تشخیص زگیل تناسلی می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

Contents

اطلاعات درمان زگیل تناسلی

زگیل تناسلی به وسیله ی ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) ایجاد می شود. آنها یک بیماری مقاربتی بسیار رایج در ایران هستند و در حالی که هیچ درمانی برای HPV وجود ندارد. خود علائم را می‌ توان با انواع درمان‌ های مختلف زگیل تناسلی به طور بسیار مؤثری درمان و مدیریت کرد.

آزمایش و تشخیص زگیل تناسلی

به طور کلی زگیل تناسلی را می توان به راحتی با معاینه تشخیص داد. این بدان معنی است که آنها معمولاً توسط یک متخصص پزشکی معاینه می شوند که ممکن است از یک لنز بزرگنمایی استفاده کند تا از تشخیص آنها مطمئن شود. اگر قرار باشد داخل واژن معاینه شود، برای خانم‌ها از اسپکولوم استفاده می‌شود تا امکان مشاهده مناسب دهانه رحم و داخل واژن را فراهم کند.

آزمایش و تشخیص زگیل تناسلی - لیزر پروستات - درمان زگیل تناسلی - اختلال نعوظ - واریکوسل میکروسکوپی - شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

زگیل باعث درد نمی شود مگر اینکه در اثر اصطکاک یا ضربه تحریک شود. در حالی که بسیاری از بیماری های مقاربتی را می توان با علائم ناراحتی شناسایی کرد، در کل، زگیل ها به سادگی از طریق مشاهده تشخیص داده می شوند.

درمان زگیل تناسلی

اگر یکی از پزشکان ما درمان زگیل تناسلی شما را پیشنهاد کند، روش به احتمال زیاد به شدت عفونت بستگی دارد. درمان و حذف زگیل تناسلی بر اساس اندازه، حجم و بافت زگیل متفاوت است.

بیشتر بخوانید: بزرگ شدن پروستات و حرکات روده چه ارتباطی دارد؟

ما دو روش درمانی برای زگیل تناسلی داریم:

1. درمان زگیل وارتیکون

وارتیکون حاوی ماده فعال پودوفیلوتوکسین است. این کرم برای جلوگیری از رشد زگیل استفاده می شود و معمولاً برای اکثر افراد در عرض 4 هفته زگیل را از بین می برد.

استفاده از درمان زگیل وارتیکون

2 بار در روز، صبح و عصر (هر 12 ساعت) به مدت 3 روز استفاده شود. برای 4 روز آینده، هیچ نوع Warticon را نزنید. این کار را به مدت 4 هفته همیشه استفاده کنید. پس از استفاده از وارتیکون دست های خود را بشویید و درب آن را محکم ببندید.

اثرات جانبی

برخی از عوارض جانبی مرتبط با وارتیکون وجود دارد، از جمله تحریک پوست، بثورات پوستی، درد یا زخم در اطراف مناطقی که کرم را استفاده می کنید.

بیشتر بخوانید: چه چیزی باعث بزرگی پروستات می شود؟

2. کرم درمان زگیل آلدارا

کرم زگیل آلدارا حاوی ماده فعال ایمیکیمود است که به سیستم ایمنی شما کمک می کند تا زگیل ها را از بین ببرد.

آزمایش و تشخیص زگیل تناسلی - لیزر پروستات - درمان زگیل تناسلی - اختلال نعوظ - واریکوسل میکروسکوپی - شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

استفاده از کرم درمان زگیل آلدارا

کرم زگیل آلدارا را 3 بار در هفته استفاده کنید. مثلا در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه. کرم را باید مالش دهید و 6 تا 10 ساعت بگذارید، بنابراین استفاده از آن قبل از خواب توصیه می شود. هر بار تا 16 هفته استفاده کنید. برای استفاده، دست ها و محل درمان را با آب و صابون ملایم بشویید. کاملا خشک کنید. یک کیسه خامه را باز کنید و مقداری از آن را روی نوک انگشت خود فشار دهید. یک لایه نازک از کرم آلدارا را روی ناحیه زگیل بمالید. به آرامی روی پوست بمالید تا کرم از بین برود.

پس از درمان همه زگیل‌ ها، کیسه باز را دور بیندازید و دست‌های خود را بشویید از نگه‌ داری ساشه برای استفاده مجدد خودداری کنید. بگذارید کرم آلدارا به مدت 10-6 ساعت روی زگیل ها بماند. در این مدت از دوش گرفتن و شستشو خودداری کنید.

عوارض جانبی درمان زگیل آلدارا

برخی از عوارض جانبی مرتبط با استفاده از Aldara وجود دارد. اینها می تواند شامل تحریک پوست، بثورات، درد، زخم در اطراف نواحی که کرم را استفاده می کنید باشد. به ندرت ممکن است علائمی شبیه آنفولانزا را تجربه کنید.

اثربخشی درمان زگیل آلدارا

اکثر مردم متوجه می شوند که زگیل هایشان بعد از 12 هفته ناپدید می شود. با این حال، برخی از افراد باید کرم را برای مدت طولانی تری استفاده کنند. بعید است که زگیل ها پس از درمان دوباره ظاهر شوند.

بیشتر بخوانید: آیا مشکلات پروستات می تواند بر خواب شما تأثیر بگذارد؟

درمان های جایگزین

در موارد شدیدتر، ممکن است بخواهید برداشتن زگیل تناسلی را در نظر بگیرید.

آزمایش و تشخیص زگیل تناسلی - لیزر پروستات - درمان زگیل تناسلی - اختلال نعوظ - واریکوسل میکروسکوپی - شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

شما می توانید زگیل ها را به صورت فیزیکی از بین ببرید:

  • کرایوتراپی: این روش شامل منجمد کردن زگیل‌ها با نیتروژن مایع یا یخ خشک است. این باعث می شود که غشای خارجی زگیل (ها) شکافته شود و سلول های رشد از بین بروند. ممکن است تا سه هفته طول بکشد تا پوست پس از کرایوتراپی بهبود یابد و این ایده خوبی است که تا زمان بهبودی کامل از رابطه جنسی خودداری کنید.
  • برداشتن: زگیل اساساً در حالی که تحت بی‌حسی موضعی است با چاقوی جراحی بریده می‌شود. سپس زخم را بخیه می زنند. اکسیزیون معمولاً روی زگیل‌های کوچکتر یا بزرگ‌تر که در لمس سخت شده‌اند استفاده می‌شود تا از ایجاد جای زخم جلوگیری شود.
  • جراحی الکتریکی: این یک گزینه برای زگیل های بزرگی است که به درمان دارویی زگیل تناسلی پاسخ نداده اند. یک حلقه فلزی به دور زگیل کشیده می شود و جریانی از آن عبور می کند که زگیل را می سوزاند. از آنجایی که درمان می‌تواند دردناک باشد، طبیعی است که یک بی‌حسی منطقه‌ای برای بی‌حس کردن تمام بدن شما در زیر کمر یا حتی یک بیهوشی عمومی داده شود.
  • جراحی لیزری: برای درمان زگیل‌های بزرگ‌تر که ممکن است دسترسی به آنها با روش‌های دیگر دشوار باشد، استفاده می‌شود. به عنوان مثال، آنهایی که در عمق مقعد یا مجرای ادرار هستند. همچنین ممکن است برای زنان باردار که به درمان های دارویی پاسخ نداده اند نیز استفاده شود. در این مورد زگیل ها به معنای واقعی کلمه با لیزر سوزانده می شوند. بسته به شدت جراحی ممکن است نیاز به بیهوشی موضعی یا عمومی داشته باشد.

مانند تمام انواع درمان زگیل، تا زمانی که به طور کامل بهبود نیافته اید، نباید رابطه جنسی داشته باشید. این ممکن است تا چهار هفته پس از برداشتن یا جراحی لیزر طول بکشد. متأسفانه، هیچ یک از درمان های فیزیکی برای زگیل، HPV را که علت اصلی زگیل است، از بین نمی برد، بنابراین همیشه احتمال عود وجود دارد.

بیشتر بخوانید: ارتباط بین BPH و دیابت

آیا مطمئن هستید که زگیل تناسلی دارید؟

ما متوجه شده ایم که برخی از بیماران ما در مورد بیماری های مقاربتی مختلف سردرگم هستند. زگیل ها گره های کوچک سفت یا گوشتی هستند که به آرامی رشد می کنند یا گسترش می یابند. آنها معمولاً هیچ درد یا خارشی ایجاد نمی کنند و اغلب برای هفته ها یا ماه ها مورد توجه قرار نمی گیرند. تگ‌های پوستی تکه‌ های اضافی کوچکی از پوست هستند که ممکن است برای برخی افراد شبیه زگیل باشد. اگر مطمئن نیستید، باید به پزشک مراجعه کنید.

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو