خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اختلال نعوظ - جراحی زیبایی مردان در کرج - نوارمثانه در کرج - لیزر زگیل تناسلی در کرج - شاک ویو نعوظ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴
اختلال نعوظ

ما در این مقاله به مبحث اختلال نعوظ می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

اختلال نعوظ - جراحی زیبایی مردان در کرج - نوارمثانه در کرج - لیزر زگیل تناسلی در کرج - شاک ویو نعوظ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

روش های درمان اختلال نعوظ در آقایان

علل بالقوه بسیاری وجود دارد که یک مرد دچار اختلال نعوظ گردد و تقریبا غیرممکن می باشد که شیوه ای را بهترین روش برای درمان اختلال نعوظ دانست.

درمان برای یک فرد امکان دارد مشابه درمان برای فرد دیگر نباشد، به علت اینکه عوامل اختلال نعوظ متفاوت می باشند.

برای درمان اختلال نعوظ گزینه های مختلفی وجود دارد که امکان دارد از مشاوره روانشناختی تا تغییرات روش زندگی، داروها و سایر شیوه ها در نظر گرفته شود.

مهم این می باشد که در خاطر داشته باشید که موقعی که اختلال نعوظ یک عارضه از یک بیماری مزمن مثل فشار خون بالا یا دیابت می باشد، تاثیرگذار ترین شیوه ی درمان، تمرکز بر روی درمان بیماری مزمن می باشد.

تغییرات در روش زندگی

انواع عادت های شخصی و انتخاب روش زندگی با اختلال نعوظ مرتبط گشته است.

در برخی موارد، این یک چیز خوب می باشد، چون عادت ها می توانند شکسته شده و انتخاب ها مجددا بررسی شوند.

افزون بر این، اغلب عوامل سبک زندگی که به مشکلات جنسی کمک می نمایند، وجود دارند که بر سلامت و رفاه عمومی ذهنی و فیزیکی موثر می باشند.

بر همین اساس، مقابله با اين عوامل قادر است باعث بهبود اختلالات نعوظ گردد.

در اینجا برخی از تغییرات شیوه ی زندگی موجود است که قادر است اثر قابل توجهی بر اختلال نعوظ بگذارد:

سیگار استفاده نکنید

سیگار کشیدن باعث اختلال در گردش خون می گردد به گونه ای که می تواند جریان خون به آلت تناسلی را دچار مشکل نماید و بر توانایی دستیابی یا حفظ نعوظ موثر باشد.

در صورتی که تلاش کردید که در گذشته سیگار را ترک نمائید و هنوز قادر به این مهم نبوده اید، بدانید میزان بسیاری از داروها و کمک های مشاوره ای موجود است که شما را در این روند کمک خواهند نمود.

بیشتر بخوانید: نوار مثانه یا تست یورودینامیک 

مصرف الکل را متوقف کنید

جهت بدست آوردن سلامتی سعی کنید تا نوشیدن الکل را متوقف کنید و در نظر داشته باشید که شیوه های گوناگونی برای این کار وجود دارد.

ورزش را زیادتر کنید

فعالیت بدنی مرتب گردش خون را زیاد می کند و خطر بیماری قلبی، دیابت و چاقی را کم می کند که این میتواند بر عملکرد جنسی اثر داشته باشد.

تحقیقات نشان می دهد که آقایان میانسالی که بیشتر ورزش می نمایند، حدود ۷۰ درصد کمتر امکان مبتلا شدن به اختلال نعوظ را در مقایسه با دیگران دارند.

کم شدن وزن اضافه

با بالا رفتن وزن و تبدیل تستوسترون به استروژن، چربی بیشتر از اندازه بدن می تواند نقش حائز اهمیتی در اختلال نعوظ داشته باشد.

با توجه به یک مطالعه، یک سوم از آقایان چاق با اختلال نعوظ ، بعد از شرکت در یک برنامه کم شدن وزن دو ساله، عملکرد جنسی خودشان را به دست آورده اند.

مواظب دندان هایتان باشید

بیماری لثه قادر است سبب التهاب لثه گردد که می تواند باعث اختلال نعوظ شود.

تحقیقات نشان داده که درمان بیماری لثه قادر است اختلال نعوظ را درمان نماید. در یک مطالعه در سال ۲۰۱۷، آقایان مبتلا به بیماری لثه که درمان آن را دریافت نمودند، بعد از سه ماه، عملکرد نعوظ را به صورت قابل توجهی بهبود دادند.

بیشتر بخوانید: عمل جراحی وازکتومی 

برای دوچرخه سوارها: صندلی های بدون بینی

در صورتی که شما زیاد دوچرخه سواری می نمائید، صندلی دوچرخه خودتان را به یک صندلی بدون بینی تغییر بدهید که عقب این نوع صندلی ها عریض تر می باشند که سبب می شوند وزن بر روی استخوان های نشیمن انتقال داده شود.

همینطور در طول دوچرخه سواری در صورتی که احساس درد یا بی حسی در کشاله ران می نمائید، روی پدال ها بایستید، کشش داده و خودتان را تنظیم نمائید تا موقعی که حس طبیعی و عادی داشته باشید.

درمان هورمونی

تحقیق ها نشان می دهد که آقایان میانسالی که دچار اختلال نعوظ و کاهش میل جنسی می باشند، میتوانند دارای کمبود تستوسترون باشند.

محصولات تستوسترون می بایست تحت هدایت پزشک استفاده شود، چون نظارت بر سطح تستوسترون خیلی مهم می باشد.

در صورتی که مقدار آن بیشتر از اندازه بالا باشد، تولید تستوسترون بدن کم می شود.

مشکلات هورمونی به ندرت دلیل اختلال نعوظ می باشند، هرچند درمان جایگزینی هورمون جهت افزایش سطح تستوسترون قادر است به بعضی از مردان کمک نماید.

پیش از اینکه تستوسترون مصرف نمائید، پزشک شما را آزمایش خواهد نمود تا مطمئن شوید که شما واقعا دارای کمبود تستوسترون می باشید.

مشاوره

در صورتی که در معرض اختلال نعوظ به علت یک مسئله روانشناختی می باشید و شما و شریک زندگی تان در ارتباطتان با مشکلاتی روبرو می باشید و یا در وضعیتی مثل افسردگی دچار می باشید احتیاج دارید تا مشورت نمائید.

به طور مثال در جلسه ها با یک درمانگر آموزش دیده، می توانید تکنیک هایی جهت پایین آمدن اضطراب و استرس که امکان دارد در رابطه جنسی روبرو شوید یاد بگیرید.

زوج هایی که مشاوره می نمایند تا مشکلات روابط خود را رفع نمایند، امکان دارد یک کلید برای تقویت زندگی جنسی آنان باشد.

بیشتر بخوانید: درمان پلاک پیرونی

درمان های طبیعی

اغلب گیاهان و مکمل های غذایی ادعا می نمایند که به صورت کلی عملکرد جنسی را بهبود داده  و به صورت خاص اختلال نعوظ را درمان می نمایند.

با این حال، پژوهش خیلی اندکی برای اثبات این موارد وجود دارد.

گزینه هایی مثل جنسینگ قرمز کره ای، ال-آرژنین، ال-کارنیتین، روی و نیاسین همگی باعث عوارض جانبی بالقوه در زمان مصرف در دوزهای بالا می گردند.

افزون بر این، زمانی که تحقیقات یک ماده مغذی مثل روی یا نیاسین، بهبود کارکرد جنسی را نشان می دهد، به طور معمول در افراد کمبود آن ماده موجود است.

با پزشک اورولوژبست خودتان صحبت نمائید. او می تواند کمبودها را بررسی نموده و شما را به طرف موثرترین و مطمئن ترین روش درمان نارسایی های نعوظ راهنمایی نماید.

اختلال نعوظ - جراحی زیبایی مردان در کرج - نوارمثانه در کرج - لیزر زگیل تناسلی در کرج - شاک ویو نعوظ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

بیشتر بخوانید: ساده ترین روش درمان کجی آلت تناسلی مردان 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو