خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

بیماری اختلال نعوظ
بیماری اختلال نعوظ

ما در این مقاله به مبحث بیماری اختلال نعوظ می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

Contents

بیماری اختلال نعوظ

نعوظ یک شاخص عالی برای سلامت قلب و عروق شما است. بنابراین اگر آن را بلند نمی کنید، می تواند نشانه اولیه ابتلا به بیماری های قلبی باشد. برای اطمینان از داشتن قلب سالم یک جنبه کلیدی ورزش منظم است که جریان خون به آلت تناسلی را خوب تضمین می کند.

مطالعات نشان داده اند که تقریباً 40 دقیقه ورزش چهار بار در هفته یا با شدت متوسط ​​تا شدید، بیماری اختلال نعوظ ناشی از شرایط قلبی عروقی را کاهش می دهد.

اما همه ورزش‌ها یکسان نیستند و بازگشت به فوتبال، بسکتبال یا حتی وزنه‌برداری ممکن است برای شما خیلی زیاد باشد، به خصوص اگر بیشتر زندگی شما کم تحرک بوده باشد. آخرین چیزی که می خواهید این است که خودتان را مجروح کنید.

بنابراین، یوگا وجود دارد ! یوگا قدرت، تحرک، انعطاف پذیری و سلامت عمومی شما را افزایش می دهد و می تواند به شما کمک کند در اتاق خواب انعطاف پذیرتر و متحرک باشید.

یوگا به جنبه های روانی و نه فقط جسمی کمک می کند. یوگا، با تمرکز بر تنفس و آگاهی از بدن، راهی اثبات شده برای آرامش، کاهش استرس و آرام کردن سیستم عصبی سمپاتیک (پاسخ مبارزه یا فرار) است.

ارتباط ذهن و بدن کلیدی است و این همان چیزی است که یوگا برای توسعه آن تلاش می کند. این به شما کمک می کند تا سیستم عصبی پاراسمپاتیک خود را تحریک کنید (پاسخ استراحت و هضم). این در نهایت شما را در برابر موقعیت های استرس زا انعطاف پذیرتر و انعطاف پذیرتر می کند.

حرکات یوگا مختلفی برای آزمایش وجود دارد که می تواند مفید باشد، از جمله:

 1. مثلث
 2. ایستادن به جلو
 3. صندلی یک پا
 4. سگ رو به پایین
 5. کبرا
 6. قایق
 7. پل
 8. پروانه
 9. پیچش ستون فقرات نشسته

بیشتر بخوانید: درمان بیماری های اورولوژی 

CBT  برای بیماری اختلال نعوظ چیست؟

درمان شناختی رفتاری (CBT) شاید یکی از مفیدترین اشکال درمانی برای پرداختن به بیماری اختلال نعوظ باشد، به ویژه مربوط به اضطراب عملکرد، عزت نفس پایین و از دست دادن برانگیختگی جنسی.

CBT یک درمان پیشگیرانه و عملی است که هدف آن کمک به تغییر طرز فکر و رفتارتان است. به این ایده که افکار، احساسات و احساسات فیزیکی همه به هم مرتبط هستند، امتیاز می دهد.

با پیروی از این روش، شما برای درک اینکه چگونه محرک های خاص می توانند افکار، احساسات، احساسات و رفتارها را برانگیزند کار می کنید.

در نتیجه، می توانید رویکرد مثبت و واقع بینانه تری نسبت به رابطه جنسی به طور کلی اتخاذ کنید و تمرکز خود را از نعوظ بردارید.

CBT برای بیماری اختلال نعوظ شامل چه چیزی است؟

درمانگر شما کار خواهد کرد تا درک مشترکی از اینکه چگونه افکار مانند پیش بینی های منفی، انتظارات غیر واقعی و باورهای تحریف شده در مورد نیازهای شریک زندگی میتواند منجر به واکنش فیزیکی مانند بیماری اختلال نعوظ شود، ایجاد کند.

آموزش جنسی، توسعه روش های ارتباطی، و خنثی سازی الگوهای افکار منفی برای این درمان ضروری است.

بحث به گونه‌ای طراحی شده است که بتوانید با اهداف خاصی مقابله کنید و احساس روشنی از جهت‌گیری و پیشرفت داشته باشید.

سپس یک برنامه درمانی فردی به صورت مشترک تدوین می شود و در بین جلسات قرار ملاقات شما تشویق می شوید تا استراتژی ها و تکنیک هایی را برای غلبه بر برخی مسائل تمرین کنید.

تمرکز بسیار بر مشکلات و احساسات فعلی است، برخلاف رویکردهای درمانی سنتی تر که در گذشته شما را بررسی می کند.

CBT می تواند به صورت خصوصی ارائه شود، و در صورتی که مایل به ملاقات حضوری با یک درمانگر نیستید، همیشه می توانید CBT مبتنی بر اینترنت را امتحان کنید.

از پزشک عمومی خود بخواهید که یک ارجاع دهد تا مطمئن شوید که درمانگر مناسب خود را انتخاب می کنید.

بیشتر بخوانید: سرطان حالب 

نتایج بالقوه CBT برای بیماری اختلال نعوظ

CBT شکل کوتاه‌تری از گفتار درمانی نسبت به درمان روانی جنسی است و اگر خودتان را متعهد به آن کنید، می‌توانید نسبتاً سریع تکمیل شود.

استراتژی‌های مدیریت چرخه‌های فکر منفی بسیار عملی هستند و می‌توانند بر تغییرات واقعی از نظر از بین بردن احساس شکست، ناامیدی، افسردگی و اضطراب تأثیر بگذارند.

با داشتن ساختار و استراتژی‌های جدید، می‌توانید به نقطه‌ای برسید که بتوانید بدون درمانگر با مسائل خود و بیماری اختلال نعوظ مقابله کنید.

درمان روانی جنسی برای بیماری اختلال نعوظ

درمان روانی جنسی چیست؟

این نوع مشاوره یک «گفتگودرمانی» رابطه‌ای عمیق‌تر است که به مسائل عاطفی، روان‌شناختی و جنسی که ممکن است بر بیماری اختلال نعوظ شما تأثیر بگذارد، می‌پردازد.

این یک فرصت عالی برای شما و شریک زندگی شما برای برقراری ارتباط و ابراز احساسات بسیار دشوار در یک محیط مدیریت شده است.

بیشتر بخوانید: درمان نعوظ دردناک 

درمان روانی جنسی برای بیماری اختلال نعوظ شامل چه چیزی است؟

این شامل کاوش و صحبت در مورد رابطه شما برای شناسایی مناطق مشکل ساز و تجزیه و تحلیل الگوهای جنسی و عادات قبل از ظهور ED است. شما می توانید انتظارات، نیازها و خواسته های جنسی شخصی خود و همچنین هر گونه اضطرابی را که ممکن است احساس کنید، رها کنید.

مشاور همچنین می‌تواند فعالیت‌ها و نکاتی را برای بهبود اعتماد و ارتباطات در رابطه‌تان به شما ارائه دهد.

راه درمان بدون قرص برای بیماری اختلال نعوظ

برای مردانی که نمی‌خواهند قرص بخورند یا برای کسانی که نمی‌توانند قرص بخورند، پزشک ما اینجا هست تا گزینه‌های شما را توضیح دهد.

VED (دستگاه نعوظ خلاء)

VED که بیشتر پمپ آلت تناسلی نام دارد، با کشش دستی خون به درون آلت تناسلی و با استفاده کردن از مکش کار می نماید و برای درمان بیماری اختلال نعوظ موثر است. پس از ایجاد نعوظ، یک حلقه کششی به پایه آلت تناسلی می لغزد که به حفظ نعوظ برای حدود 30 دقیقه کمک می کند.

در حالی که بسیاری از مردان مفهوم مکش و فشرده سازی حلقه را برای به دست آوردن و حفظ نعوظ دوست ندارند، این یک گزینه قابل اعتماد است که برای بسیاری از زوج ها برای بازگرداندن عملکرد نعوظ بدون دارو کار می کند.

عوارض جانبی استفاده از پمپ آلت تناسلی عبارتند از:

 • کبودی خفیف
 • محدودیت انزال
 • هنگامی که برای مدت طولانی استفاده می شود، آلت تناسلی در لمس سرد است

بیشتر بخوانید: نعوظ دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اینستاگرام: دکتر ناصر بخت

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

 • اورولوژی در کرج
 • درمان اختلال نعوظ در کرج
 • درمان بیماری اختلال نعوظ در کرج
 • مرکز اورولوژی در کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو