خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی در کرج - اورولوژی در کرج - درمان پروستات در کرج - لیزر زگیل تناسلی در کرج - تزریق بوتاکس آلت
دکتر اورولوژی در کرج

ما در این مقاله به مبحث دکتر اورولوژی در کرج می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

دکتر اورولوژی در کرج

سیستم مجاری ادراری راه بدن شما برای خلاص شدن از شر مواد زائد مایع اضافی است. کلیه‌ها خون شما را فیلتر می‌کنند، هر چیزی را که بدن شما استفاده نمی‌کند حذف می‌کند و آن را از طریق حالب‌ها و به مثانه می‌فرستد.

وقتی مثانه پر می شود، مجرای ادرار ادرار را به خارج از بدن هدایت می کند. اغلب اوقات، این روند به آرامی اتفاق می افتد. اندام‌های شما شبانه‌روز کار می‌کنند، بنابراین لازم نیست زیاد به آن فکر کنید.

متأسفانه بدن ما از مشکلات مصون نیست. گاهی اوقات، همه چیز اشتباه می شود و زمانی که این اتفاق می افتد، باید به یک متخصص اورولوژی مراجعه کنید. در این مقاله، اهمیت داشتن یک متخصص اورولوژی و معاینه منظم با او را بررسی خواهیم کرد.

دکتر اورولوژی در کرج - اورولوژی در کرج - درمان پروستات در کرج - لیزر زگیل تناسلی در کرج - تزریق بوتاکس آلت

اورولوژیست چیست؟

اورولوژیست، پزشکی می باشد که در بیماری‌ های دستگاه ادراری و دستگاه تناسلی مردانه متخصص است. آنها برای رسیدگی به موقعیت‌هایی که کلیه‌ها، مثانه، حالب‌ها، مجرای ادرار و همه ماهیچه‌ها و اعصاب مرتبط با آنها را درگیر می‌کنند، آماده هستند.

اورولوژیست ها همچنین پزشکان اصلی هستند که مشکلات یا نگهداری آلت تناسلی، بیضه ها، کیسه بیضه و پروستات را بررسی می کنند.

آموزش ارولوژیست

اورولوژی تخصصی است که نیاز به آموزش متمرکز بر دستگاه ادراری و دستگاه تناسلی مردان دارد. برخی از اورولوژیست ها در زمینه های خاص تری تخصص دارند، در حالی که برخی دیگر یک عمل اورولوژی عمومی را انتخاب می کنند.

اگر یک متخصص اورولوژی تخصص کسب کند، یک یا دو سال دیگر دوره آموزشی به نام فلوشیپ را انجام خواهد داد.

انواع اورولوژی

انواع مختلفی از اورولوژی وجود دارد که افراد می توانند در آنها تخصص داشته باشند که شامل موارد زیر است:

اورولوژی زنان:

این به طور خاص بر شرایط دستگاه تناسلی و ادراری زنان تمرکز دارد. در حالی که بسیاری از متخصصان زنان نیز این آموزش را می گذرانند، اورولوژی زنان بیشتر به سمت مسائل دستگاه ادراری مورد توجه قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید: هیپرپلازی خوش‌ خیم پروستات

ناباروری مردانه:

اگر برای باردار شدن مشکل دارید، مراجعه به متخصصان ناباروری برای مردان و زنان مهم است. ناباروری مردان یک نوع متداول تخصص اورولوژی است

عصب شناسی:

گاهی اوقات، مشکلات ادراری به دلیل شرایط سیستم عصبی رخ می دهد. یک متخصص مغز و اعصاب برای شناسایی، تشخیص و درمان این بیماری ها آموزش دیده است.

اورولوژی کودکان:

در حالی که مشکلات اورولوژی در کودکان نادرتر است، هنوز هم رخ می دهد. اورولوژی اطفال به والدین و کودکان کمک می کند تا بفهمند چه اتفاقی دارد می افتد و چگونه به درمان آن کمک کنند.

انکولوژی اورولوژی:

این تخصص بر روی سرطان های سیستم ادراری از جمله مثانه، کلیه ها، پروستات و بیضه ها تمرکز دارد.

شرایط پزشکی شامل اورولوژی

در حالی که اورولوژیست های عمومی به دلیل ماهیت خاص عمل، بیشتر به مردان مراجعه می کنند، زنان می توانند و اغلب قرار ملاقات ها را تعیین کنند. هم مردان و هم زنان این پتانسیل را دارند که مشکلات مثانه یا سنگ کلیه را تجربه کنند و زنان بیشتر از UTI رنج می برند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، در اینجا برخی از بیماری های رایج پزشکی که شامل اورولوژی هستند، آورده شده است.

بیشتر بخوانید: مرکز اورولوژی در کرج 

عفونت های دستگاه ادراری:

عفونت های ادراری زمانی رخ می دهند که باکتری ها وارد مجرای ادرار شوند. این می تواند از دستگاه گوارش یا از قرار گرفتن در معرض خارج رخ دهد، به همین دلیل است که زنان را بیشتر تحت تأثیر قرار می دهد. علائم UTI معمولاً بسیار آسان است، اما برای درمان نیاز به تشخیص مناسب دارد.

سنگ کلیه یا حالب:

سنگ ها زمانی تشکیل می شوند که رسوبات کوچک و سفت ساخته شده از کلسیم و سایر مواد معدنی در کلیه های شما تشکیل شود. سنگ ها می توانند از نظر اندازه متفاوت باشند و اغلب دفع آنها دردناک است.

اورولوژیست شما ممکن است نیاز به درمان سنگ ها داشته باشد و قبل از اینکه بتوانید آنها را دفع کنید آنها را به قطعات کوچکتر تقسیم کنید.

بی اختیاری:

این زمانی رخ می دهد که کنترل اختیاری مثانه شما دچار مشکل شود. بی اختیاری می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد و گزینه های درمانی مختلفی در دسترس است.

بزرگی پروستات:

همچنین به عنوان هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) شناخته می شود، پروستات بزرگ حدود 33 درصد از مردان بالغ را تحت تاثیر قرار می دهد.

بیشتر بخوانید: درمان بیماری های اورولوژی 

پروستاتیت:

این اثر مشابه BPH دارد، اما در اثر عفونت یا التهاب ایجاد می شود. مردانی که پروستاتیت را تجربه می کنند ممکن است ادرار دردناک یا انزال را تجربه کنند

افتادگی مثانه:

اگر عضلات یا بافت شما ضعیف شود، تکیه گاه نگهدارنده مثانه در جای خود ممکن است از کار بیفتد. این باعث می شود که از موقعیت معمول خود خارج شود. این در زنان رخ می دهد و در کسانی که یک یا چند کودک را به صورت واژینال به دنیا آورده اند، شایع تر است.

ناباروری مردانه:

اگر یک مرد نیاز به آزمایش های باروری داشته باشد، احتمالاً به یک اورولوژیست یا یک مرکز آزمایش باروری مراجعه می کند. بسته به علت زمینه‌ای، ناباروری مردان ممکن است با جراحی برطرف شود.

دکتر اورولوژی در کرج - اورولوژی در کرج - درمان پروستات در کرج - لیزر زگیل تناسلی در کرج - تزریق بوتاکس آلت

اختلال نعوظ:

اگر در ایجاد یا حفظ نعوظ مشکل دارید، متخصص اورولوژی می تواند به شناسایی علت اصلی و رفع مشکل کمک کند.

بیماری کلیوی:

نارسایی کلیه یک وضعیت بسیار جدی و تهدید کننده زندگی است، بنابراین اگر با کلیه های خود مشکل دارید باید به متخصص اورولوژی مراجعه کنید.

سرطان ها: تمام سرطان هایی که به سیستم ادراری یا دستگاه تناسلی مردان مربوط می شوند توسط متخصص اورولوژی بررسی می شوند.

بیشتر بخوانید: هماچوری 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو