خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

تشخیص اختلال نعوظ - اورولوژی در کرج - درمان بیماری های جنسی در کرج - درمان زگیل تناسلی در کرج - درمان ناباروری در کرج
تشخیص اختلال نعوظ

ما در این مقاله به مبحث تشخیص اختلال نعوظ  می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

اختلال نعوظ

اختلال نعوظ به این معنی است که نتوانی نعوظ کافی برای مقاربت جنسی را به دست آورد یا حفظ کرد. بسیاری از افراد در دوره ای از زندگی خود دچار اختلال نعوظ می شوند. می تواند بیاید و برود.

مشکلات نعوظ حدود 2 نفر از هر 3 مرد بالای 45 سال را تحت تاثیر قرار می دهد. از هر 10 مرد بیش از 1 نفر نمی تواند نعوظ داشته باشد. اگر سن شما بالاتر باشد، مشکل بیشتر است.

اختلال نعوظ به عنوان ED یا ناتوانی جنسی نیز شناخته می شود.

علائم اختلال نعوظ

علائم اختلال نعوظ عبارتند از:

 • مشکل در نعوظ
 • مشکل در حفظ نعوظ
 • مشکل در برقراری رابطه جنسی، به دلیل اینکه آلت تناسلی شما به اندازه کافی سفت نیست

تشخیص اختلال نعوظ - اورولوژی در کرج - درمان بیماری های جنسی در کرج - درمان زگیل تناسلی در کرج - درمان ناباروری در کرج

چه چیزی باعث اختلال نعوظ می شود؟

اختلال نعوظ می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، هم جسمی و هم روانی. معمولاً ترکیبی از هر دو است. گاهی اوقات علت آن مشخص نیست.

مشکلات سیستم تناسلی مردان که می تواند باعث اختلال نعوظ شود عبارتند از:

 • بیماری پیرونی (بافت اسکار داخل آلت تناسلی)
 • بیماری پروستات و درمان سرطان پروستات یا بزرگ شدن پروستات
 • هیپوگنادیسم – شرایطی که در آن بیضه ها نمی توانند تستوسترون کافی تولید کنند

عوامل فیزیکی که می توانند باعث اختلال نعوظ شوند عبارتند از:

 • پیری عمومی
 • مشکلات سلامتی که بر اعصاب تأثیر می گذارد، مانند آسیب نخاعی ، بیماری پارکینسون و بیماری آلزایمر
 • کاهش جریان خون به آلت تناسلی، ناشی از تصلب شرایین (انسداد عروق)
 • مشکلات هورمونی، از جمله کم کاری غده تیروئید ( کم کاری تیروئید )، شرایط هورمون رشد، داشتن کورتیزون بیش از حد
 • الکل ، سیگار کشیدن یا سوء مصرف مواد
 • برخی از داروهای مورد استفاده برای درمان فشار خون بالا ، کلسترول بالا ، افسردگی یا سرطان پروستات

شرایط بهداشتی مزمن که می تواند به اختلال نعوظ کمک کند عبارتند از:

 • فشار خون بالا
 • دیابت
 • کلسترول بالا
 • بیماری قلب و عروقی
 • چاقی
 • اختلالات خواب

عوامل روانشناختی که می توانند باعث اختلال نعوظ شوند عبارتند از:

 • مشکلات، درگیری ها یا مسائل حل نشده در یک رابطه جنسی و عاطفی
 • اضطراب در مورد عملکرد جنسی (این بیشتر در شروع یک رابطه جدید رایج است، به خصوص اگر قبلاً مشکلاتی در عملکرد جنسی داشته باشید)
 • فشار
 • شرایط سلامت روان مانند افسردگی یا اضطراب

بیشتر بخوانید: تشخیص و درمان عفونت های ادراری 

چه زمانی باید به پزشکم مراجعه کنم؟

بسیاری از مردم هر از گاهی مشکلات نعوظ را تجربه می کنند و اگر فقط گاه به گاه مشکلات نعوظ دارید، ممکن است نیازی به کمک پزشکی نداشته باشید. اما اگر مشکلات ادامه یافت، به پزشک مراجعه کنید.

اغلب، اختلال نعوظ اولین علامت برخی از مشکلات پزشکی مانند:

 • بیماری قلب و عروقی
 • دیابت
 • فشار خون بالا
 • کلسترول بالا

تشخیص اختلال نعوظ

پزشک درباره ی نشانه های شما پرسیده و یک معاینه فیزیکی انجام خواهد داد. بسته به یافته هایشان، ممکن است شما را برای آزمایش خون یا اسکن تصویربرداری، مانند سونوگرافی ارجاع دهند .

در صورت نیاز، پزشک ممکن است شما را برای ارزیابی یا درمان بیشتر به یک متخصص، مانند اورولوژیست ارجاع دهد.

تشخیص و درمان زودهنگام این مشکلات می تواند به درمان علائم شما کمک کند. همچنین می تواند احتمال عوارض ناشی از خود شرایط را کاهش دهد.

درمان اختلال نعوظ

پزشک شما ابتدا هرگونه بیماری زمینه ای که ممکن است باعث اختلال نعوظ شما شود را درمان می کند. آنها همچنین ممکن است تغییرات سبک زندگی مانند خوردن یک رژیم غذایی سالم و ورزش منظم را توصیه کنند.

ممکن است برای رفع مشکل به بیش از یک درمان نیاز باشد. ممکن است برای هر دو علت فیزیکی و روانی نیاز به درمان داشته باشید. اگرچه اختلال نعوظ معمولاً به طور کامل قابل درمان نیست، اما درمان هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد نعوظ داشته باشید تا بتوانید رابطه جنسی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: تشخیص و درمان سنگ کلیه 

داروها

اختلال نعوظ اغلب با داروهای نعوظ مانند:

 • سیلدنافیل (به عنوان مثال، ویاگرا)
 • تادالافیل (به عنوان مثال، سیالیس)
 • واردنافیل (لویترا)
 • آوانافیل ( اسپدرا )

این داروها با کمک به شل شدن عروق خونی آلت تناسلی کار می کنند. این باعث می شود خون به داخل آلت تناسلی جریان یابد و نعوظ را آسان تر کند.

داروها می توانند هم تعداد و هم مدت نعوظ را افزایش دهند، اما میل جنسی (علاقه به رابطه جنسی) را افزایش نمی دهند. آنها برای همه کار نمی کنند.

اگر از داروهای نیترات دیگری نیز استفاده می کنید که برای درمان درد قفسه سینه استفاده می شود، از مصرف این داروها خودداری کنید.

تشخیص اختلال نعوظ - اورولوژی در کرج - درمان بیماری های جنسی در کرج - درمان زگیل تناسلی در کرج - درمان ناباروری در کرج

خرید دارو برای اختلال نعوظ

برای خرید داروهای اختلال نعوظ به نسخه پزشک نیاز دارید. شما می توانید این داروها را از داروخانه های مستقر در فروشگاه یا داروخانه های آنلاین معتبر با نسخه خریداری کنید.

داروهایی که از طریق اینترنت بدون نسخه خریداری می شوند ممکن است کیفیت پایینی داشته باشند یا حاوی مواد تشکیل دهنده ای نباشند که ادعا می کنند. آنها ممکن است حاوی موادی باشند که در ترکیب با داروهای دیگری که مصرف می کنید یا به دلیل شرایط پزشکی خاص مصرف شوند، ایمن نیستند.

اگر نگران یک داروی تقلبی هستید، آن را به اداره کالاهای درمانی گزارش دهید.

بیشتر بخوانید: اورولوژیست در کرج 

تزریقات

پزشک شما ممکن است دارویی را به شما پیشنهاد دهد که وقتی می خواهید نعوظ داشته باشید می توانید آن را به آلت تناسلی خود تزریق کنید. هنگامی که نحوه انجام این کار را از یک متخصص بهداشت یاد گرفتید، می توانید خودتان آن را تزریق کنید.

سایر درمان های فیزیکی

دستگاه هایی وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد نعوظ استفاده کنید، مانند حلقه های آلت تناسلی، ایمپلنت آلت تناسلی یا پمپ آلت تناسلی. برخی از این موارد شامل جراحی برای قرار دادن دستگاه است.

درمان های روانی

اگر اختلال نعوظ شما توسط عوامل روانشناختی ایجاد یا تحریک شده باشد، پزشک ممکن است مشاوره را توصیه کند. به عنوان مثال می توان به درمان شناختی رفتاری یا جنسی درمانی اشاره کرد و ممکن است شریک زندگی شما را نیز شامل شود.

بیشتر بخوانید: ادرار دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو