خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

تشخیص اختلال نعوظ در کرج - اورولوژی در کرج - درمان پروستات در کرج - لیزر زگیل تناسلی در کرج - تزریق بوتاکس آلت
تشخیص اختلال نعوظ در کرج

ما در این مقاله به مبحث تشخیص اختلال نعوظ در کرج می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

اختلال نعوظ چیست؟

اختلال نعوظ (ED) ناتوانی در به دست آوردن یا حفظ نعوظ محکم است که برای مقاربت جنسی کافی است.

در نعوظ، تکانه‌های مغز و اعصاب موضعی باعث می‌شوند که ماهیچه‌های اجسام غاری، دو حفره در آلت تناسلی، شل شوند و اجازه دهند خون از طریق شریان‌ها جریان یابد و فضاها را پر کند.

محفظه‌های متورم آلت تناسلی را منبسط می‌کنند و tunica albuginea، غشایی که دو حفره را می‌پوشاند، به حفظ نعوظ کمک می‌کند. نعوظ زمانی به پایان می رسد که ماهیچه های آلت تناسلی منقبض می شوند تا جریان خون را متوقف کنند و سیاهرگ ها را برای خروج خون باز کنند.

تشخیص اختلال نعوظ در کرج - اورولوژی در کرج - درمان پروستات در کرج - لیزر زگیل تناسلی در کرج - تزریق بوتاکس آلت

بیشتر بخوانید: هیپرپلازی خوش‌ خیم پروستات

علل اختلال نعوظ

این را می توان به چند دسته طبقه بندی کرد:

 • عوامل روانی مانند استرس، اضطراب، احساس گناه، افسردگی، عزت نفس پایین و ترس از شکست جنسی.
 • بیماری‌های مزمن مانند دیابت، فشار خون بالا، بیماری یا آسیب عصبی، مولتیپل اسکلروزیس، تصلب شرایین و بیماری‌های قلبی می‌توانند به اعصاب و شریان‌های آلت تناسلی آسیب بزنند و منجر به ED شود.
 • سبک زندگی نامناسب، مانند سیگار کشیدن، مصرف بیش از حد الکل، اضافه وزن و ورزش نکردن.
 • جراحی لگن، که می تواند به اعصاب و عروق نزدیک آلت تناسلی آسیب برساند.
 • داروهایی مانند داروهای فشار خون، آنتی هیستامین ها، داروهای ضد افسردگی، آرام بخش ها، سرکوب کننده های اشتها و سایمتیدین، داروی زخم معده.
 • ناهنجاری های هورمونی، مانند سطح پایین تستوسترون

بیشتر بخوانید: مرکز اورولوژی در کرج 

تشخیص اختلال نعوظ

 • سابقه بیمار. تاریخچه پزشکی و جنسی فرد به تعیین درجه و ماهیت اختلال نعوظ (ED) کمک می کند. تاریخچه پزشکی می تواند بیماری هایی را که منجر به ED می شود فاش کند و یک بازگویی ساده از فعالیت جنسی ممکن است مشکلات مربوط به میل جنسی، نعوظ، انزال یا ارگاسم را مشخص کند. استفاده از برخی داروها همچنین می تواند علت شیمیایی را نشان دهد، زیرا اثرات دارو یکی از علل شایع اختلال نعوظ است.
 • معاینه ی جسمی. معاینه فیزیکی می تواند سرنخ هایی از مشکلات سیستمیک بدهد. به عنوان مثال، اگر آلت تناسلی به لمس فیزیکی حساس نباشد، ممکن است مشکلی در سیستم عصبی علت آن باشد. ویژگی‌های جنسی ثانویه غیرعادی، مانند الگوی غیرعادی مو یا بزرگ شدن سینه، می‌تواند به مشکلات هورمونی اشاره کند که به معنای درگیر شدن سیستم غدد درون ریز است. پزشک ممکن است با مشاهده کاهش نبض در مچ دست یا مچ پا متوجه مشکل گردش خون شود. ویژگی‌های غیرمعمول خود آلت تناسلی می‌تواند منبع مشکل را نشان دهد. برای مثال، آلت تناسلی که هنگام نعوظ خم می‌شود یا منحنی می‌شود، می‌تواند نتیجه بیماری پیرونی باشد.
 • تست های آزمایشگاهی. آزمایشات برای بیماری های سیستمیک شامل شمارش خون، آزمایش ادرار، پروفایل لیپیدی و اندازه گیری کراتینین و آنزیم های کبدی است. اندازه گیری میزان تستوسترون موجود در خون می تواند اطلاعاتی در مورد مشکلات سیستم غدد درون ریز به دست دهد و ممکن است توضیح دهد که چرا فردی میل جنسی را کاهش داده است.
 • معاینه روانی اجتماعی معاینه روانی اجتماعی با استفاده از مصاحبه و پرسشنامه می تواند عوامل روانی را آشکار کند. همچنین ممکن است با شریک جنسی مرد مصاحبه شود تا انتظارات و تصورات او در طول رابطه جنسی مشخص شود.

بیشتر بخوانید: درمان بیماری های اورولوژی 

درمان اختلال نعوظ

این ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • تغییرات سبک زندگی مانند ترک سیگار، کاهش مصرف الکل، کاهش وزن اضافی و افزایش فعالیت بدنی ممکن است به برخی از مردان کمک کند تا عملکرد جنسی خود را دوباره به دست آورند.
 • قطع یا جایگزینی داروهایی که می توانند باعث اختلال نعوظ شوند.
 • روان درمانی. تکنیک هایی که اضطراب مرتبط با مقاربت را کاهش می دهند را می توان با کمک شریک زندگی آموزش داد.
 • داروهای خوراکی یا تزریقی موضعی. داروهای خوراکی به نام مهارکننده‌های فسفودی استراز (PDE) اثرات اکسید نیتریک را افزایش می‌دهند، یک ماده شیمیایی که عضلات صاف آلت تناسلی را در هنگام تحریک جنسی شل می‌کند و سبب بالا رفتن میزان جریان خون در آلت تناسلی می گردد.
  • مردانی که برای مشکلات قلبی از داروهای مبتنی بر نیترات مانند قرص نیتروگلیسیرین استفاده می کنند نباید از هیچ یک از این سه دارو استفاده کنند زیرا این ترکیب می تواند باعث افت ناگهانی فشار خون شود.
  • داروهایی مانند پروستاتگلاندین E1، پاپاورین هیدروکلراید و فنتولامین، برای شل شدن ماهیچه های صاف اجسام غارهای آلت تناسلی به شفت آلت تناسلی تزریق می شوند و باعث غرق شدن خون در آن می شوند. بیمارانی که از چنین داروهایی استفاده می کنند باید در مورد نعوظ مداوم که به عنوان پریاپیسم شناخته می شود، که نیاز به درمان اضطراری دارد، هشدار داده شود.
 • دستگاه‌های نعوظ خلاء: دستگاه‌های خلاء مکانیکی با ایجاد خلاء جزئی باعث نعوظ می‌شوند که خون را به داخل اجسام غارنوردی می‌کشد و آلت تناسلی را بزرگ و بزرگ می‌کند. یک حلقه الاستیک از انتهای سیلندر به پایه آلت تناسلی با برداشتن سیلندر برای حفظ نعوظ منتقل می شود.
 • جراحی. این ممکن است شامل موارد زیر باشد
  • کاشت آلت تناسلی. دستگاه‌های کاشته‌شده، معروف به پروتز، می‌توانند نعوظ را در بسیاری از مردان مبتلا به اختلال نعوظ بازگردانند. ایمپلنت ها ممکن است ایمپلنت های چکش خوار یا ایمپلنت های بادی باشند. هنگامی که یک مرد یک ایمپلنت چکش خوار یا بادی دارد، باید از این دستگاه برای نعوظ استفاده کند. مشکلات احتمالی ایمپلنت ها شامل خرابی مکانیکی و عفونت است، اگرچه حوادث مکانیکی در سال های اخیر به دلیل پیشرفت های تکنولوژی کاهش یافته است.
  • جراحی عروق. جراحی ممکن است برای ترمیم عروق با انسداد مجزا به دلیل آسیب به کشاله ران یا شکستگی لگن انجام شود. جراحی برای انسداد وریدها، به نام بستن، می تواند نشت خون را کاهش دهد که سفتی آلت تناسلی را در طول نعوظ کاهش می دهد.

تشخیص اختلال نعوظ در کرج - اورولوژی در کرج - درمان پروستات در کرج - لیزر زگیل تناسلی در کرج - تزریق بوتاکس آلت

بیشتر بخوانید: هماچوری 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو