خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

تزریق فیلر آلت - درمان زگیل تناسلی در کرج - درمان اختلال نعوظ در کرج - تزریق بوتاکس آلت - تزریق پی آر پی آلت
تزریق فیلر آلت

ما در این مقاله به مبحث تزریق فیلر آلت می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

فیلر پوستی بزرگ کردن آلت تناسلی

برخی از خطرات خاص مربوط به این درمان وجود دارد.

عفونت:

عفونت خطر این روش است. لطفاً مطمئن شوید که دوره کامل آنتی‌بیوتیک‌های ارائه شده در کلینیک را طبق دستورالعمل مصرف کنید. لطفا در صورت حساسیت به پنی سیلین به پزشک اطلاع دهید.

اگر پس از عمل خود آنتی بیوتیک جمع آوری نکرده اید، لطفاً در اسرع وقت به پزشک اطلاع دهید. اطلاعات بیشتر در مورد عفونت را در زیر ببینید.

آلرژی:

واکنش آلرژیک به اسید هیالورونیک نادر و معمولاً خفیف است. یک واکنش آلرژیک ممکن است به صورت راش روی پوست ظاهر شود.

در صورت بروز واکنش آلرژیک، درمان با هیالورونیداز و داروهای آنتی هیستامینی ممکن است ضروری باشد و ممکن است منجر به حل شدن تمام یا قسمتی از فیلر شود.

تزریق فیلر آلت - درمان زگیل تناسلی در کرج - درمان اختلال نعوظ در کرج - تزریق بوتاکس آلت - تزریق پی آر پی آلت

بیشتر بخوانید: سرطان حالب 

بی نظمی ها:

فیلر را می توان در هفته اول توسط بیمار قالب گیری کرد. فیلر اضافی را می توان با هزینه بیمار اضافه کرد تا در صورت لزوم نتیجه را بهبود بخشد.

با این حال، در برخی موارد، ممکن است نتوان همه بی‌نظمی‌ها را از بین برد و ممکن است لازم باشد چنین بی‌نظمی‌ها یا توده‌هایی را با آنزیم هیالورونیداز (حل‌کننده) درمان کرد (که فقط برای پرکننده‌های اسید هیالورونیک قابل استفاده است؛ برخی از پرکننده‌ها مانند الانسه را نمی‌توان حل کرد. ).

انتظارات نادرست:

به عنوان مثال; ممکن است بیمار به اشتباه باور کند که تغییر اندازه آلت تناسلی خود از خیلی کوچک به خیلی بزرگ فقط با مقدار کمی فیلر امکان پذیر است.

همچنین ممکن است یک بیمار به اشتباه باور کند که این روش طول آلت تناسلی او را در حالت نعوظ افزایش می دهد، در صورتی که این یک نتیجه مورد انتظار نباشد.

بی حسی:

آلت تناسلی می تواند برای چند روز احساس بی حسی کند، به خصوص در قسمت پشتی (بالایی) آلت تناسلی.

درد:

بسته به نوع فیلر مورد استفاده، آلت تناسلی ممکن است به مدت 1 هفته پس از عمل حساس شود.

تورم:

معمولاً تا 2 هفته طول می کشد تا تورم کاهش یابد. اگر مقدار زیادی فیلر تزریق شود یا اگر بدن با تورم قابل توجهی پاسخ دهد، ممکن است 1 ماه طول بکشد تا کاملا ناپدید شود.

تنها پس از 2 هفته، یا پس از کاهش تورم، بیمار نتیجه عمل را خواهد دانست.

بیشتر بخوانید: درمان نعوظ دردناک 

کبودی:

این حالت از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است و معمولاً در عرض 1 هفته برطرف می شود. در موارد نادر کبودی و هماتوم می تواند قابل توجه باشد.

التهاب با شروع تاخیری:

در موارد نادر، التهاب در آلت تناسلی می‌تواند ماه‌ها پس از عمل رخ دهد و در برخی موارد نیاز به حل شدن فیلر یا درمان اضافی دارد.

مهاجرت فیلر:

امکان جابجایی فیلر پوستی از ناحیه ای که اولین بار در آن تزریق شده است وجود دارد. فیلر در هفته اول پس از تزریق و قبل از ادغام شدن با بافت اطراف احتمال حرکت بیشتری دارد.

لطفاً به سند دستورالعمل در مورد محدود کردن فعالیت بدنی و پوشیدن لباس زیر مناسب مراجعه کنید.

اگر سابقه دیسمورفی، بیماری روانی، هرگونه عفونت ادراری یا تناسلی در گذشته مانند MSD، تبخال، میکوز، کلامیدیا و همچنین HIV، هپاتیت یا بیماری ایمنی و هر گونه عفونت مقاربتی (STI) دارید، به پزشک خود اطلاع دهید.

پزشک شما باید از تمام جراحی های قبلی، شرایط پزشکی، و جزئیات روش های بزرگ کردن آلت تناسلی که در گذشته انجام شده است و همچنین هر دارویی که مصرف می کنید مطلع شود.

بیشتر بخوانید: عفونت مثانه 

فیلر پوستی هیالورونیک اسید

پرکننده های پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک، ژل های تزریقی زیست تخریب پذیر با نیمه عمر تخمینی (نقطه ای که 50 درصد ماده از بین می رود) بین 12 تا 24 ماه است، بسته به مارک خاص پرکننده، و بسته به ویژگی های خاص خود بیمار.

پرکننده های اسید هیالورونیک از نظر موارد زیر متفاوت هستند:

تخمین زده می شود که چه مدت دوام داشته باشند.

چقدر در آلت تناسلی احساس سفت می کنند (از کمی نرم تر تا کمی سخت تر از نعوظ معمولی).

چقدر آسان است که آنها را به دنبال روش و در روزهای بعد تا زمانی که پرکننده “گیر” کند، قالب گیری می کنند.

به طور کلی، هرچه پرکننده سخت‌تر باشد، در صورتی که در چند روز اول پس از یک روش، نیاز به فشار دادن هر گونه بی‌نظمی اولیه باشد، قالب‌گیری صاف‌تر مشکل‌تر خواهد بود.

درجه تورم یا التهابی که احتمال دارد ایجاد کنند.

وجود یا عدم وجود لیدوکائین وارد شده به فیلر (طراحی شده برای کاهش درد ناشی از تزریق فیلر)، لطفاً در صورت عدم تحمل لیدوکائین (نادر) به پزشک اطلاع دهید.

چگونه پرکننده به طور یکنواخت تجزیه زیستی خواهد شد و میزان تجزیه هم حجمی قبل از جذب کامل.

بیشتر فیلرهای اسید هیالورونیک مورد استفاده در کلینیک برای ترمیم و ایجاد حجم در صورت طراحی شده است.

پرکننده های اسید هیالورونیک در سایر نواحی بدن مانند باسن نیز استفاده می شود. هنوز هیچ فیلر هیالورونیک اسید تایید شده با علامت CE که به طور خاص برای آلت تناسلی طراحی شده باشد وجود ندارد.

فیلر هیالورونیک اسید به مدت 20 سال بدون برچسب برای بزرگ کردن آلت تناسلی استفاده می شود و دارای مشخصات ایمنی عالی است. اولین نشریات بررسی شده توسط پزشکان تألیف شده و در مجلات پزشکی منتشر شده است که قدمت آنها به اوایل سال 2000 باز می گردد.

تزریق فیلر آلت - درمان زگیل تناسلی در کرج - درمان اختلال نعوظ در کرج - تزریق بوتاکس آلت - تزریق پی آر پی آلت

موارد منع مصرف: زمانی که محصول نباید استفاده شود.

بیمارانی که تمایل به ایجاد اسکار هیپرتروفیک دارند.
بیماران با حساسیت مفرط شناخته شده به لیدوکائین یا بی حس کننده های موضعی نوع آمید
بیماران مبتلا به پورفیری
بیمارانی که فرآیندهای التهابی و/یا عفونی پوستی (تبخال و غیره) یا عفونت‌های مقاربتی را نشان می‌دهند.

بیشتر بخوانید: ادرار دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو