خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

تزریق بوتاکس به آلت - جراحی ترمیمی تناسلی - درمان بیماری های جنسی - لیپو ساکشن زیر شکم - درمان بی اختیاری ادرار
تزریق بوتاکس به آلت

ما در این مقاله به مبحث تزریق بوتاکس به آلت می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

Contents

تزریق بوتاکس به آلت

اختلال نعوظ (ED) که به عنوان ناتوانی جنسی نیز شناخته می شود، ناتوانی مداوم در دستیابی و حفظ نعوظ آلت تناسلی در طول رابطه جنسی است.

این عارضه یک بیماری شایع است و در 50 درصد جمعیت بین 40 تا 60 سال به درجات متفاوتی وجود دارد. تخمین زده می شود که 300 میلیون مرد تا سال 2025 تحت تأثیر قرار بگیرند.

علل اختلال نعوظ چیست؟·

  • باریک شدن رگ های خونی (که به آن تصلب شرایین نیز گفته می شود) در شرایطی مانند فشار خون بالا، کلسترول بالا یا دیابت. این یک علت بسیار رایج است.
  • مشکلات هورمونی ·
  • جراحی یا جراحت ·
  • علل روانی: اینها شامل استرس، اضطراب، افسردگی و مشکلات در روابط است.

تزریق بوتاکس به آلت - جراحی ترمیمی تناسلی - درمان بیماری های جنسی - لیپو ساکشن زیر شکم - درمان بی اختیاری ادرار

بیشتر بخوانید: درمان نعوظ دردناک 

از 90 درصد مردانی که علت فیزیکی زمینه‌ای دارند، ناهنجاری‌های اصلی یافت شده عبارتند از:

  • بیماری های قلبی عروقی در 40%
  • دیابت در 33%
  • مشکلات هورمونی (مانند پرولاکتین بالا یا سطح تستوسترون پایین) و داروها (مانند داروهای ضد فشار خون، ضد روان پریشی، داروهای ضد افسردگی، آنتی هیستامین ها، هروئین، کوکائین، متادون) در 11٪
  • اختلالات عصبی در 10%
  • جراحی لگن یا تروما در 3-5٪
  • ناهنجاری های تشریحی در 1-3٪ (مانند سفت شدن پوست ختنه گاه، فرنولوم آلت تناسلی کوتاه، بیماری پیرونی، التهاب، انحنای آلت تناسلی).

روش تزریق بوتاکس به آلت برای اختلال نعوظ شامل چه مواردی است؟

بوتاکس برای اختلال نعوظ (ED) یک روش کم تهاجمی است که شامل تزریق 100 واحد سم بوتولینوم A (Botox®) به جسم غار آلت تناسلی (دو ستون ماهیچه‌های اسفنجی که از میان شفت می‌گذرد) است.

اکثر مردم بر این باورند که بوتاکس تنها در روش های زیبایی پزشکی مانند درمان چین و چروک و تعریق بیش از حد (هیپرهیدروزیس) قابل استفاده است.

با این حال، بوتاکس یک داروی فوق العاده چند منظوره است که برای اهداف متعددی از جمله درمان ED (اختلال نعوظ)، بهبود عملکرد جنسی و بازگرداندن نشاط در مردان استفاده می شود.

درمان بوتاکس ممکن است به طور بالقوه به شما کمک کند نعوظ قوی تر و شدیدتری داشته باشید.

آیا این روش اندازه آلت تناسلی من را افزایش می دهد؟

بعید است که بوتاکس به تنهایی اندازه آلت تناسلی را بهبود بخشد. با این حال، روش بوتاکس ممکن است اندازه آلت تناسلی شل را با بهبود جریان خون در حالت شل، بهبود بخشد.

 این اثر، در تئوری، می تواند به بهبود آلت تناسلی پس از جراحی پروستات و همچنین در سلامت کلی آلت تناسلی کمک کند.

علاوه بر این، ممکن است منجر به کاهش کلی انقباض آلت تناسلی معمولی مرتبط با “انقباض” شود که در مردانی که از انقباض بیش از حد رنج می برند رایج است که گاهی اوقات می تواند منجر به جمع شدن کامل شود.

لازم به ذکر است که این کارکرد اصلی درمان نیست.

بیشتر بخوانید: سرطان حالب 

چه زمانی متوجه نتایج خواهم شد و چه مدت دوام خواهد داشت؟

بهبود قابل توجه می تواند تا دو هفته طول بکشد. این روش در یک مطالعه که در آن مردان دوز کمتری بوتاکس دریافت کردند، نعوظ را به مدت سه ماه بهبود بخشید.

 مردانی که با دوز بالاتر بوتاکس کمک شدند تا شش ماه بهبودی را مشاهده کردند. با این حال، در مورد طول عمر درمان، نتایج بین افراد مختلف متفاوت است و تحقیقاتی که طول عمر نتایج را مستند می کند، ادامه دارد. این درمان ممکن است در هر فردی موثر نباشد.

روش چگونه انجام می شود؟

در کلینیک پوست Clapham پزشک ما مناسب بودن شما را برای درمان اختلال نعوظ با بوتاکس ارزیابی می کند.

در روز درمان، ابتدا پوست شما تمیز می شود و 20 تا 30 دقیقه قبل از عمل از کرم بی حس کننده موضعی استفاده می شود. بسته به حساسیت فرد ممکن است بلوک بیهوشی توصیه شود.

پس از این، بوتاکس با استفاده از سوزن ریز به داخل جسم غارنوردی تزریق می شود.

ممکن است در حین عمل ناراحتی جزئی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: عوامل ایجاد ناباروری در مردان 

چگونه برای بررسی اینکه آیا بوتاکس ED برای شما مناسب است، یک قرار ملاقات تعیین کنید؟

 لطفاً توجه داشته باشید که خط مشی کلینیک ما این است که مشاوره و درمان را در همان روز ارائه ندهد.

ما معتقدیم حیاتی است که به بیماران آینده نگر خود فرصت فکری بدهیم تا به آنها کمک کنیم پس از انجام مشاوره تصمیمی آگاهانه بگیرند.

در کلینیک پوست کلافام، ما اختلال نعوظ را به شیوه ای جامع درمان می کنیم، به این معنی که همه عواملی را که بالقوه بر اختلال نعوظ در یک بیمار تأثیر می گذارند، از جمله رژیم غذایی و ورزش، عوارض جانبی دارو، سطح هورمون، هر گونه شرایط پزشکی موجود، درمان های قبلی / داروهای آزمایش شده و غیره را بررسی میکنیم.

لازم به ذکر است که ممکن است آزمایشات بیشتر را توصیه کنیم.

بسته به موارد فوق توصیه های خود را برای کمک به شما در دستیابی به نتایج مطلوب ارائه می کنیم.

تزریق بوتاکس به آلت - جراحی ترمیمی تناسلی - درمان بیماری های جنسی - لیپو ساکشن زیر شکم - درمان بی اختیاری ادرار

بیشتر بخوانید: ادرار دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو