خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

تزریق بوتاکس به آلت مردان - وازکتومی سرپایی در کرج - درمان ناباروری در کرج - درمان سرطان پروستات - درمان بی اختیاری ادرار
تزریق بوتاکس به آلت مردان

ما در این مقاله به مبحث تزریق بوتاکس به آلت مردان می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مرحله های تزریق ژل به آلت تناسلی مردان

این شیوه به عنوان “پنیس انلارجمنت” یا “پنیس افزایش” شناخته میگردد.

در این شیوه، به طور معمول از ژل‌ های پایه‌ ی هیدروژلیک مثل ژل ردکسیس استفاده می گردد که به صورت موقت حجم و ضخامت آلت تناسلی را زیاد می کند.

تزریق ژل و چربی شیوه های فوری برای زیاد شدن سایز و قطر آلت در نظر گرفته خواهد شد.

در شیوه ی تزریق ژل به آلت تناسلی از سوزن های ریزی استفاده می کنند که خیلی درد و ناراحتی زیادی را ایجاد نمی نمایند که البته از بعضی بی حس کننده هایی حدودا نیم ساعت پیش از انجام دادن این عمل استفاده می گردد که درد را به کمترین اندازه ی ممکن خواهد رساند.

بر همین اساس این شیوه هیچ احتیاجی به بیهوشی نداشته و حتی با بی حسی های موضعی نیز انجام میگیرد و دقیقا بعد از انجام دادن تزریق ژل به آلت تناسلی قادر هستید به کار خودتان ادامه بدهید.

تزریق بوتاکس به آلت مردان - وازکتومی سرپایی در کرج - درمان ناباروری در کرج - درمان سرطان پروستات - درمان بی اختیاری ادرار

بیشتر بخوانید: علائم سرطان مثانه

مرحله های اصلی زیاد شدن سایز و قطر آلت تناسلی با تزریق کردن بوتاکس عبارتند از:

1. مشاوره ی پزشکی: نخستین گام برای افزایش اندازه ی آلت تناسلی با تزریق کردن ژل مشاوره با پزشک متخصص می باشد.

در این مشاوره، پزشک برای شما توضیح خواهد داد که چطور ین شیوه انجام می گیرد، مزیت ها و معایب آن، احتمال ها  و نتایج مورد انتظار و همینطور هزینه‌ های مرتبط را بیان می کند.

2. انتخاب نمودن ژل مناسب: پزشک با توجه به نوع ژلی که جهت افزایش سایز آلت تناسلی استفاده میگردد، انتخاب را به انجام می رساند این ژل ها قیمت های گوناگونی و همینطور عمر ماندگار متفاوتی هم خواهند داشت.

ژل‌ ها معمولا از مواد پایه‌ ی هیدروژلیک شکل گرفته اند و یکی از پرکاربردترین ژل ها جهت استفاده کردن در آلت تناسلی آقایان ژل ردکسیس است.

3. عمل جراحی: البته جراحی خاصی نبوده و در کلینیک به طور معمول انجام می گیرد.

بعد از تزریق ژل به صورت دقیق در نقاط معینی از آلت تناسلی، حجم و ضخامت آلت تناسلی زیاد می شود. این فرایند به صورت موقت انجام گرفته و اثر آن با گذشت زمان کم می شود.

روند تزریق کردن ژل به آلت حدود ۲۰ دقیقه طول می کشد. که اول آلت تمیز شده و بعد علامت گذاری می شود.

پس از آن با سوزن های نازک آن مکان بی حس می گردد و ژل تزریق می گردد.

4. بهبودی و مراقبت‌ های بعد از عمل جراحی: بعد از عمل، احتیاج به استراحت و مراقبت خواهید داشت.

پزشک مشاوره‌ های موردنیاز را درباره ی بهبودی و روش مراقبت‌ های بعد از جراحی به شما ارائه می کند.

مرحله های تزریق چربی به آلت تناسلی

تزریق چربی هم مثل تزریق ژل به آلت تناسلی می باشد، برای تزریق چربی نیز می بایست اول مشاوره پزشکی داشته باشید.

پس از آن بانک برای تزریق کردن چربی داشته باشید این گونه که طی عمل جراحی در کلینیک چربی برداشته شده و به آلت تزریق می شود و این شیوه نیز شیوه ی غیردرمانی بوده و موقتی است.

بیشتر بخوانید: عوامل ناتوانی جنسی در مردان 

مرحله های عمل جراحی جهت بزرگ نمودن آلت تناسلی

عمل جراحی در مقابل سایر شیوه های جراحی یک سری موارد و محدودیت ها و همینطور یک سری مزیت هایی دارد.

حائز اهمیت ترین مزیت شیوه ی عمل جراحی جهت بزرگ نمودن آلت تناسلی دائمی بودن آن می باشد و همینطور هزینه کمتر در مقایسه با سایر شیوه ها و معایب آن نیز این می باشد که دوره ی نقاهت زیادتری در مقایسه با شیوه های تزریق ژل و تزریق چربی خواهد داشت.

1. مشاوره ی پزشکی: در این شیوه می بایست اول با یک پزشک متخصص در این حوزه صحبت نموده و از مزیت ها و معایب و شیوه های انجام آن بهره مند گردید و همه ی سوالات را در ذهن خودتان بپرسید.

2. انجام آزمایش های موردنیاز برای انجام عمل جراحی: برای این جراحی یک سری اقدامات می بایست روز قبلی جراحی انجام دهید.

3. عمل جراحی: این شیوه می بایست در بیمارستان انجام گرفته و یک اسکافولد در آلت تناسلی شخص قرار گرفته خواهد شد.

4. بهبودی و مواظبت بعد از عمل جراحی: در این شیوه می بایست یک سری مواظبت ها داشته باشید.

تا دو هفته بخیه داشته و باید پانسمان را تعویض کرد. رابطه جنسی در این شیوه یک ماه ممنوع بوده که در شیوه های تزریق چربی و تزریق ژل این ممنوعیت دو هفته است.

بیشتر بخوانید: تزریق PRP

مزیت های تزریق ژل به آلت تناسلی

تزریق کردن ژل به آلت تناسلی برای زیاد شدن سایز، بعضی مزیت های موقتی دارد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم نمود.

با این حال، می بایست توجه کرد که این مزیت ها امکان دارد اثر موقتی داشته باشند و نتیجه ها برای هر شخص تفاوت داشته باشند.

یکی از حائز اهمیت ترین مزیت هایی که در تزریق ژل موجود است که شاید در نظر نگیرید تاخیر در انزال میباشد.

همینطور، مزیت های این شیوه با معایب و ریسک‌ ها هم همراه میباشند که می بایست به دقت بررسی گردیده و تصمیم‌ گیری با مشاوره پزشک انجام شود.

در زیر به بعضی از مزیت های تزریق ژل به آلت تناسلی اشاره می نمائیم:

1. زیاد شدن حجم و ظاهر: تزریق کردن ژل به آلت تناسلی به شکل موقت (در یک دوره ی حدودا دو ساله) حجم و ظاهر آلت تناسلی را زیاد می کند، که قادر است به تغییرهای مثبت در تصویر بدنی و جنسیت بینجامد.

2. بالا رفتن اعتماد به نفس: بعضی اشخاص با افزایش سایز آلت تناسلی خودشان حس بهتری از خودکنترلی و اعتماد به نفس خواهند داشت.

3. تجربه ی رضایت زیادتر: امکان دارد بعضی افراد با تغییرهایی در ظاهر آلت تناسلی، تجربه ی رضایت جنسی زیادتری داشته باشند.

این مورد امکان دارد بهتر شدن خودکامگی جنسی را در پی داشته باشد.

4. عملیات فوری: تزریق کردن ژل به آلت تناسلی یک شیوه ی فوری و غیرجراحی می باشد که احتیاج به تجویزات و وقت زیادتری نسبت به جراحی‌ های تغییر سایز نخواهد داشت.

5. بدون مرخصی زیاد: به طور معمول بعد از تزریق ژل، احتیاج به مرخصی زیاد نبوده و اشخاص قادر هستند به زودی به فعالیت‌ های روزانه خودشان برگردند.

6.تاخیر در انزال: تزریق کردن ژل به آلت تناسلی سبب به وجود آمدن تاخیر در انزال در مردان می گردد که مورد خیلی مهمی در مزیت های تزریق ژل به آلت تناسلی است.

با این حال، اهمیت دارد توجه کنید که مزیت ها و نتایج این شیوه برای هر فرد تفاوت دارد.

همینطور، معایب، ریسک‌ ها و روش انجام هم اهمیت دارد و جهت اطلاعات دقیق‌تر و تصمیم‌گیری خوب، بهتر می باشد با پزشک متخصص مشورت نمائید.

تزریق بوتاکس به آلت مردان - وازکتومی سرپایی در کرج - درمان ناباروری در کرج - درمان سرطان پروستات - درمان بی اختیاری ادرار

بیشتر بخوانید: تزریق بوتاکس آلت تناسلی 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو