خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

مزایای وازکتومی - اورولوژی در کرج - درمان پروستات در کرج - لیزر زگیل تناسلی در کرج - تزریق بوتاکس آلت در کرج
مزایای وازکتومی

می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، تزریق بوتاکس آلت در کرج، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مزایای وازکتومی

وازکتومی یک روش جراحی است که از خروج اسپرم از بدن شما جلوگیری می کند و کنترل دائمی بارداری (پیشگیری از بارداری) را فراهم می کند. در این روش انتهای مجرای دفران که لوله هایی هستند که اسپرم را حمل می کنند، بسته می شود.

وازکتومی برای پیشگیری از بارداری بی خطر و موثر است، اما در برابر بیماری محافظت نمی کند.

مزایای وازکتومی - اورولوژی در کرج - درمان پروستات در کرج - لیزر زگیل تناسلی در کرج - تزریق بوتاکس آلت در کرج

آیا وازکتومی 100% موثر است؟

تنها راه جلوگیری از باردار شدن، پرهیز از رابطه جنسی است. با این حال، میزان شکست وازکتومی بسیار پایین است. در موارد نادر پس از وازکتومی تقریباً 1 مورد از هر 10000 مورد ممکن است اسپرم از انتهای جدا شده و از دفران عبور کند.

وازکتومی سال هاست که یک روش کنترل بارداری ایمن و موفق بوده است.

نمونه های مایع منی به طور معمول پس از وازکتومی برای تایید یک روش موفق بررسی می شوند. اگر نمونه‌های مایع منی شما همچنان حاوی اسپرم هستند، ممکن است مجبور شوید وازکتومی دیگری انجام دهید.

اما این تقریباً یک بار در هر 10000 مورد اتفاق می افتد، میزان شکست بسیار کمتر از هر شکل دیگری از کنترل بارداری. به عنوان مثال، کاندوم در حدود 1% مواقع یا از هر 100 بار استفاده، 1 مورد از کار می افتد.

بیشتر بخوانید: مرکز اورولوژی در کرج 

قبل از وازکتومی چه اتفاقی می افتد؟

قبل از انجام وازکتومی، موارد خاصی باید اتفاق بیفتد.

مشاوره

قبل از وازکتومی، باید با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود به طور جدی در مورد جراحی صحبت کنید. باید مطمئن باشید که نمی خواهید بچه یا بچه بیشتری داشته باشید.

شما می بایست وازکتومی را یک شکل دائمی جلوگیری از بارداری در نظر داشته باشید. اگرچه شیوه ای برای معکوس نمودن وازکتومی موجود است، ولی همواره موفقیت آمیز نمی باشد.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما همچنین در مورد موارد زیر با شما صحبت خواهد کرد:

سابقه خونریزی بیش از حد یا اختلالات خونی.

آلرژی یا حساسیت به بی حس کننده های موضعی، مانند داروهای “کائین” یا آنتی بیوتیک ها. داروهای “کائین” شامل بنزوکائین یا لیدوکائین یا پروکائین (Novocaine®) است.

بیماری پوستی که کیسه بیضه شما را درگیر می کند، به ویژه جوش های عفونی.

استفاده منظم از آسپرین یا داروهای حاوی آسپرین یا داروهایی که بر خونریزی تأثیر می گذارد.

سابقه آسیب یا جراحی قبلی در ناحیه تناسلی یا کیسه بیضه یا کشاله ران (مانند فتق).

سابقه عفونت های اخیر یا مکرر دستگاه ادراری یا تناسلی.

بیشتر بخوانید: درمان بیماری های اورولوژی 

فرم رضایت

از شما خواسته می شود که رضایت نامه ای را امضا کنید که بیان می کند وازکتومی و خطرات آن را درک می کنید. این شامل درک این است که این روش تضمینی نیست (چون هیچ روش پزشکی وجود ندارد یا نمی تواند باشد).

قبل از امضای این فرم، مطمئن شوید که همه این موارد را درک کرده اید و از تصمیم خود راحت هستید. مهم است که قبل از اقدام، هرگونه سوال یا نگرانی را حل کنید.

به یاد داشته باشید، وازکتومی یک روش انتخابی است. تا زمانی که مطمئن نشدید انتخاب مناسبی برای شماست، آن را ادامه ندهید.

رقیق کننده های خون

هیچ یک از این محصولات را به مدت هفت روز قبل از جراحی مصرف نکنید، مگر اینکه توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به شما گفته شده باشد.

مصر کردنف این داروها احتمال خطر خونریزی را بالا می برد. آن ها موارد زیر می باشند:

آسپرین یا داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) مانند ایبوپروفن (Advil®، Motrin®) یا ناپروکسن (Aleve®).

وارفارین (Coumadin®).

کلوپیدوگرل (Plavix®).

تیکلوپیدین (Ticlid®).

ضد انعقادهای خوراکی غیر ویتامین K مانند دابیگاتران (پراداکسا)، ریواروکسابان (Xarelto®)، آپیکسابان (Eliquis®) و ادوکسابان (Savaysa®، Lixiana®).

اصلاح و شستشو

شب قبل یا صبح وازکتومی، موهای کل کیسه بیضه خود را بتراشید. موها را تا بالای آلت تناسلی خود بردارید، از جمله موهای ناحیه تناسلی که به نظر می رسد روی کیسه بیضه شما می ریزد. از تیغ برقی روی کیسه بیضه خود استفاده نکنید. تیغ یکبار مصرف یک تیغه بهترین انتخاب است.

جهت کم شدن خطر عفونت، کیسه بیضه و کشاله ران خودتان را یک روز قبل و صبح پس از عمل کاملاً شستشو دهید.

بیشتر بخوانید: هماچوری 

سایر آماده سازی ها

چند ساعت قبل از جراحی، داروهای خاص قبل از عمل را طبق دستور مصرف کنید.

یک ساپورت ورزشی تمیز (بند بند) یا یک جفت شورت فشرده همراه داشته باشید.

قبل از وازکتومی به آرامی غذا بخورید یا به مایعات بچسبید. زیاد غذا نخورید، اما از غذا پرهیز نکنید.

مزایای وازکتومی - اورولوژی در کرج - درمان پروستات در کرج - لیزر زگیل تناسلی در کرج - تزریق بوتاکس آلت در کرج

خطرات وازکتومی چیست؟

عوارضی مانند التهاب (تورم)، خونریزی یا عفونت ممکن است رخ دهد، اما نسبتاً نادر هستند و جدی نیستند.

از خطرات جزئی می توان به درد اشاره کرد.

هر روشی می تواند بر اعصاب تأثیر بگذارد و به ندرت ممکن است درد باقیمانده وجود داشته باشد. بیضه‌های شما اندام‌های حساسی هستند، بنابراین درد در افرادی که بیضه دارند، چه وازکتومی کرده‌اند یا نه، ممکن است رخ دهد.

مشخص نیست که آیا وازکتومی این خطر درد بیضه را افزایش می دهد یا خیر. سندرم درد پس از وازکتومی پیچیده است و در 1٪ تا 2٪ از افراد پس از وازکتومی رخ میدهد.

محققان دقیقاً نمی دانند که چرا این علائم متنوع ایجاد می شود، اما برخی از افراد ممکن است درد بیضه، درد همراه با انزال و ناراحتی روانی را تجربه کنند.

بیشتر بخوانید: نعوظ دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری،تزریق بوتاکس آلت در کرج، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، تزریق بوتاکس آلت در کرج، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ،تزریق بوتاکس آلت در کرج، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو