خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

انواع مختلف فالوپلاستی - وازکتومی سرپایی در کرج - درمان ناباروری در کرج - جراحی ترمیمی تناسلی - شاک ویو نعوظ - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴
آیا فالوپلاستی انواع مختلفی دارد؟

فالوپلاستی جراحی برای مردانه کردن تایید جنسیت است. ما در این مقاله به مبحث آیا فالوپلاستی انواع مختلفی دارد می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

Contents

فالوپلاستی یک فرآیند چند مرحله ای است که ممکن است شامل روش های مختلفی باشد، از جمله:

  • ایجاد آلت تناسلی
  • دراز کردن مجرای ادرار تا بتوانید بایستید تا ادرار کنید
  • ایجاد نوک (گلن) آلت تناسلی
  • ایجاد کیسه بیضه
  • برداشتن واژن، رحم و تخمدان ها
  • قرار دادن ایمپلنت های نعوظ و بیضه
  • پیوند پوست از محل بافت دهنده

جراحی تایید جنسیت برای هر فرد سفارشی شده است. برنامه جراحی شما ممکن است بیشتر یا کمتر از این مراحل و روش ها را شامل شود.

آیا فالوپلاستی انواع مختلفی دارد؟

فالوپلاستی شامل استفاده از فلپ های پوستی است که قسمت هایی از پوست هستند که از یک ناحیه بدن به ناحیه دیگر منتقل می شوند. سپس فلپ پوست تغییر شکل داده، کانتور شده و دوباره به کشاله ران متصل می شود تا آلت تناسلی ایجاد شود. سه روش وجود دارد که جراح ممکن است برای ساختن آلت تناسلی از آن استفاده کند، با استفاده از پوست بازو (فلپ آزاد ساعد شعاعی)، ساق پا (فلپ قدامی جانبی ران) یا پهلو (فلپ latissimus dorsi).

بیشتر بخوانید: داروهای رایج برای BPH

انواع مختلف فالوپلاستی - وازکتومی سرپایی در کرج - درمان ناباروری در کرج - جراحی ترمیمی تناسلی - شاک ویو نعوظ - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

برای هر رویکرد مزایا و معایبی وجود دارد. فاکتورهای انتخاب محل فلپ پوستی شامل سلامت بیمار و توزیع چربی، عملکرد عصبی، جریان خون و نتایج مطلوب جراحی است.

فلپ آزاد ساعد شعاعی چیست؟

فلپ بدون ساعد شعاعی (RFFF) شامل برداشتن پوست، چربی، اعصاب، شریان‌ها و سیاهرگ‌ها از مچ دست تا نیمی از ساعد برای ایجاد آلت تناسلی است. به طور معمول، جراح از دست غیر غالب شما استفاده می کند، بنابراین بهبودی و بازگشت به فعالیت های روزانه برای شما آسان تر است.

در طول مشاوره جراحی، پزشک جریان خون بازو و دست شما را به صورت غیرتهاجمی بررسی می کند. این شامل فشار دادن موقت روی شریان ها و سپس آزاد کردن فشار برای آزمایش توزیع خون در بازو و دست است.

این روش سه مرحله دارد:

  • مرحله 1: اولین مرحله از رویکرد RFFF ایجاد آلت تناسلی با استفاده از بافت ساعد است. ناحیه ای که بافت ساعد برداشته می شود نیاز به پیوند پوست دارد. این ممکن است در زمان جراحی فالوپلاستی اولیه رخ دهد، یا ممکن است سه تا پنج هفته بعد از آن رخ دهد. اگر دیرتر رخ دهد، بیماران یک پوشش موقت پوست روی ساعد خواهند داشت تا به بهبود آن کمک کند.
  • مرحله 2: مرحله دوم که حدود 5 تا 6 ماه بعد برنامه ریزی می شود، ممکن است شامل طولانی کردن مجرای ادرار برای امکان ادرار کردن از نوک آلت تناسلی، ایجاد کیسه بیضه و برداشتن واژن و سایر روش ها بسته به برنامه فردی بیمار باشد.
  • مرحله 3: مرحله سوم جراحی شامل قرار دادن ایمپلنت های بیضه و یک دستگاه نعوظ برای کمک به بیمار برای رسیدن به نعوظ است. مرحله سوم معمولاً 12 ماه پس از مرحله دوم انجام می شود.

بیشتر بخوانید: جراحی آلت تناسلی

آیا در مورد نحوه انجام عمل فالوپلاستی و طرح جراحی نظری خواهم داشت؟

جراحی تایید جنسیت شما بسیار شخصی است. بسته به اینکه چه چیزی برای شما مهم است، تیم جراحی شما از قبل بر روی یک برنامه سفارشی با شما کار خواهد کرد. شما و جراح تان در مورد اولویت های خود صحبت می کنید و تصمیم می گیرید که کدام روش برای شما مناسب است. هر مرحله برای اطمینان از سلامت و ایمنی شما و ارائه بهترین شانس برای نتایج خوب برنامه ریزی می شود.

انواع مختلف فالوپلاستی - وازکتومی سرپایی در کرج - درمان ناباروری در کرج - جراحی ترمیمی تناسلی - شاک ویو نعوظ - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

چه مدت در بیمارستان خواهم بود؟

پس از جراحی مرحله 1، شما به مدت چهار تا پنج روز در بستری خواهید بود. تیم جراحی شما مکرراً جریان خون به بافتی را که برای ایجاد آلت تناسلی جدید استفاده شده است نظارت می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که می‌توانید از حمام استفاده کنید و بعد از جراحی راه بروید. رویه های مراحل 2 و 3 نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارند.

آیا به کاتتر نیاز خواهم داشت؟

در طول بستری شدن برای جراحی مرحله 1، یک لوله سوپراپوبیک که مستقیماً به مثانه شما می رود و یک کاتتر دیگر در مجرای ادراری مادری خود حداقل به مدت پنج روز خواهید داشت. معمولاً قبل از رفتن به خانه در بیمارستان برداشته می شود.

اگر تصمیم دارید که به عنوان بخشی از مرحله 2، طولانی شدن مجرای ادرار را انجام ندهید، یک کاتتر فولی را در اتاق عمل قرار می دهید و قبل از خروج از بیمارستان خارج می کنید. اگر تصمیم به افزایش طول مجرای ادرار دارید، با کاتتر فولی در مجرای ادرار جدید و لوله فوق عانه به خانه می روید. یک گیره تضمین می کند که مجرای ادرار نشت ادرار نمی کند.

لوله سوپراپوبیک چیست؟

لوله سوپراپوبیک (SPT) به ادرار اجازه می دهد تا از مثانه شما تخلیه شود. در قسمت پایین شکم، زیر ناف قرار می گیرد. SPT به مدت چهار تا پنج هفته بسته به بهبودی و بهبودی شما باقی می ماند.

بیشتر بخوانید: وازکتومی یا بستن لوله در مردان

چه زمانی SPT من حذف می شود؟

قبل از برداشتن SPT، حدود چهار هفته پس از جراحی، متخصص اورولوژی یک اورتروگرام رتروگراد را انجام می دهد. این شامل قرار دادن رنگ در مثانه از طریق مجرای ادرار جدید است. اشعه ایکس رنگ را ردیابی می کند تا ببیند آیا مجرای ادرار جدید باز و آماده برای ادرار است یا خیر. در این صورت، پزشک SPT را می بندد و به شما اجازه داده می شود که از مجرای ادرار جدید خود ادرار کنید. اگر بعد از چند روز همه چیز خوب به نظر برسد، SPT حذف می شود.

سایر فلپ های پوستی مورد استفاده در فالوپلاستی

فلپ قدامی جانبی ران چیست؟

در فلپ ران قدامی (ALT) از پوست، چربی، اعصاب، شریان‌ها و وریدهای پا برای ایجاد آلت تناسلی استفاده می‌شود. سی تی اسکن عروقی خاص می تواند به جراح کمک کند خونرسانی هر پا را بررسی کند تا مشخص کند کدام پا برای ایجاد فلپ پوست بهتر است.

مراحل فالوپلاستی ALT مشابه RFFF است. ناحیه ای که بافت ران برداشته می شود نیز به پیوند پوست نیاز دارد. جای زخم ایجاد شده روی ران را می توان با شلوارک پوشاند.

بیشتر بخوانید: سیستوسکوپی و یورتروسکوپی

فلپ لاتیسموس دورسی عضلانی و جلدی چیست؟

فلپ پوستی عضلانی لاتیسیموس پشتی (MLD) پوست، چربی، اعصاب، شریان‌ها و وریدها را از سمت پشت درگیر می‌کند تا آلت تناسلی ایجاد کند. جراح ممکن است یک سی تی اسکن ویژه را برای بررسی جریان خون در سراسر ناحیه اهداکننده درخواست کند.

مراحل فالوپلاستی MLD مشابه RFFF و ALT است. با این حال، ناحیه ای که بافت پشت از آن برداشته می شود معمولاً نیازی به پیوند پوست ندارد و می توان آن را بست. در یک خط مستقیم جای زخم را می توان با پیراهن پوشاند. بیماران ممکن است در هنگام بالا بردن بازوی خود دچار ضعف اولیه شوند، اما با گذشت زمان بهبود می یابد.

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو