خورشید: فقط اورژانس

شنبه تا چهارشنبه: 16 – 20

شماره تماس:

۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹، ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

مزایای لیزر زگیل تناسلی - اورولوژی در کرج - درمان بیماری های جنسی در کرج - درمان زگیل تناسلی در کرج - درمان ناباروری در کرج
مزایای لیزر زگیل تناسلی

ما در این مقاله به مبحث مزایای لیزر زگیل تناسلی می پردازیم. جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و وازکتومی در کرج  …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

لیزر زگیل تناسلی

زگیل تناسلی یک عفونت رایج مقاربتی می باشد که به واسطه ویروسی به اسم ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) ایجاد می گردد. این بیماری نواحی تناسلی مردان و زنان را درگیر می نماید.

شاید جالب باشد بدانید که این ویروس از بدن انسان خارج نمی شود. بنابراین، انتخاب بهترین درمان برای جلوگیری از عود زگیل تناسلی بسیار مهم است.

لیزر زگیل تناسلی یکی از درمان های قطعی این بیماری است. اگرچه روش های دیگری برای درمان این بیماری وجود دارد، اما درمان زگیل تناسلی با استفاده از لیزر پرقدرت، روشی بی خطر با دوره نقاهت بسیار کوتاه است.

مزایای لیزر زگیل تناسلی - اورولوژی در کرج - درمان بیماری های جنسی در کرج - درمان زگیل تناسلی در کرج - درمان ناباروری در کرج

درمان زگیل تناسلی با لیزر

بهترین درمان زگیل تناسلی، از بین بردن آنها با استفاده از لیزر پرقدرت است. لیزر زگیل تناسلی بیشتر برای از بین بردن زگیل های بزرگ استفاده می شود.

با این حال، بیماران به دلیل سهولت و کاربردی بودن این روش، علاقه بیشتری به حذف زگیل تناسلی با لیزر نشان می دهند. علاوه بر این، لیزر زگیل تناسلی را می توان در یک جلسه انجام داد.

بیشتر بخوانید: سرطان حالب 

مزایای لیزر زگیل تناسلی

لیزر زگیل تناسلی یکی از موثرترین و مطمئن ترین روش های درمانی برای این بیماری است. بعضی از مزیت های این شیوه به شرح زیر می باشد:

 • لیزر زگیل تناسلی روشی مناسب برای افراد با سیستم ایمنی ضعیف است
 • این روش می تواند تمام زگیل های ناحیه تناسلی را در یک جلسه از بین ببرد
 • لیزر CO2 بسیار کارآمدتر از دستگاه کرایوتراپی است
 • این روش خطر عود زگیل را به حداقل می رساند
 • لیزر زگیل تناسلی یک روش سرپایی است که نیازی به بیهوشی ندارد
 • این روش نیازی به پانسمان و مراقبت طولانی مدت زخم ندارد
 • لیزر زگیل تناسلی یک روش سرپایی با دوره نقاهت بسیار کوتاه است. بیماران می توانند به سرعت به زندگی عادی و محل کار خود بازگردند.
 • این روش باعث ایجاد عوارض موضعی و قابل کنترل می شود
 • این روش هیچ زخم یا جای زخم بر جای نمی گذارد
 • داده ها نشان می دهد که لیزر زگیل تناسلی رضایت بالایی از بیماران را به دست آورده است. حدود 90 درصد از بیمارانی که تحت لیزر زگیل تناسلی قرار گرفتند، از نتایج کاملا راضی بودند.

بیشتر بخوانید: درمان نعوظ دردناک 

مراقبت های بعد از لیزر زگیل تناسلی

ممکن است پس از لیزر زگیل تناسلی احساس سوزش یا درد خفیفی در ناحیه آسیب دیده داشته باشید. همچنین کمی احساس خستگی و بیماری یا گرگرفتگی طبیعی است.

برخی از بیماران ممکن است در روز اول پس از درمان متوجه مقدار بسیار کمی خون یا ترشح شوند. در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما در کاهش عوارض لیزر زگیل تناسلی کمک می کند.

 • بلافاصله پس از درمان به خانه رفته و به مدت دو روز از فعالیت های بدنی سنگین خودداری کنید.
 • داروهای تجویز گردیده به واسطه پزشک را سر وقت مصرف نمائید.
 • کرم های ترمیم کننده یا اسپری آلوئه ورا را روی ناحیه آسیب دیده بمالید تا بهبود زخم را تسهیل کند.
 • محل را خشک نگه دارید و حداقل چهار ساعت پس از درمان از رفتن به توالت خودداری کنید.
 • ناحیه آسیب دیده را با استفاده از کمپرس سرد یا کیسه یخ در 12 تا 24 ساعت اول خنک نگه دارید.
 • ناحیه آسیب دیده را با یک سرم شستشو تمیز کنید و سپس داروهای تجویز شده را روی آن ناحیه بمالید.

تمام عوارض پس از 3 تا 7 روز مراقبت های پس از درمان ناپدید می شوند. با این وجود، اگر تب دارید یا بعد از 6 ساعت قادر به اجابت مزاج نیستید، موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید.

زنان مبتلا به زگیل تناسلی باید هر ساله آزمایش پاپ اسمیر را انجام دهند و مردان مبتلا به این بیماری نیز باید به طور مرتب معاینه شوند تا در صورت بروز علائم سرطان دهانه رحم و تناسلی اقدامات پیشگیرانه انجام شود.

بیشتر بخوانید: عوامل ایجاد ناباروری در مردان 

مقایسه لیزر زگیل تناسلی با کرایوتراپی

شیوه های گوناگونی برای نابود کردن زگیل تناسلی موجود است. در مطالعه ای بر روی 106 بیمار مبتلا به زگیل تناسلی در دو گروه لیزر درمانی (لیزر CO2) و کرایوتراپی، نتایج نشان داد که کارایی و میزان موفقیت لیزر درمانی بیشتر از کرایوتراپی است.

حذف کامل زگیل تناسلی در 95 درصد بیماران گروه لیزر درمانی و تنها 37 درصد از بیماران در گروه کرایوتراپی مشاهده شد. همچنین برداشتن زگیل تناسلی در گروه لیزر درمانی یک جلسه و در گروه کرایوتراپی دو یا حتی سه جلسه طول کشید.

تزریق واکسن زگیل تناسلی بعد از لیزر

اگرچه توصیه می شود که همه افراد واکسن HPV تزریق کنند، اما بیماران مبتلا به زگیل تناسلی می توانند این واکسن را پس از لیزر درمانی مصرف کنند.

پس از برداشتن زگیل تناسلی، نمونه ای از آنها برای تعیین نوع زگیل تناسلی به آزمایشگاه پاتوبیولوژی فرستاده می شود. در برخی موارد، این آزمایش ممکن است قبل از درمان انجام شود.

گارداسیل یک واکسن HPV است که در حال حاضر در ایران موجود است.

این واکسن می تواند شما را در برابر چهار نوع زگیل تناسلی به شرح زیر محافظت کند: 16، 6، 11 و 8. اگر بیماران یک یا چند نوع زگیل تناسلی داشته باشند، می توانند واکسن را برای محافظت از خود در برابر انواع دیگر تزریق کنند.

Gardasil 9 نیز در برخی از کشورها موجود است. این می تواند افراد را در برابر 9 ژنوم خطرناک و نیمه خطرناک این بیماری محافظت کند.

مزایای لیزر زگیل تناسلی - اورولوژی در کرج - درمان بیماری های جنسی در کرج - درمان زگیل تناسلی در کرج - درمان ناباروری در کرج

هزینه لیزر زگیل تناسلی

عوامل متعددی هزینه لیزر زگیل تناسلی را تعیین می کند که برخی از آنها به شرح زیر است:

 • اندازه زگیل تناسلی
 • تعداد زگیل تناسلی در یک ناحیه
 • نوع ناحیه آسیب دیده و وسعت زگیل تناسلی
 • نوع تجهیزات لیزر و محل انجام عمل

اگرچه لیزر زگیل تناسلی ممکن است گرانتر از جراحی معمولی باشد، اما نتایج درمانی بهتری نسبت به جراحی معمولی دارد. به شما توصیه می شود برای درمان زگیل تناسلی خود در یک کلینیک یا مرکز پزشکی معتبر به متخصص جراحی لیزر مراجعه کنید.

برای به دست آوردن نتایج درمانی مطلوب، بهتر است قبل از انتخاب گزینه درمانی با یک متخصص مشورت کنید.

بیشتر بخوانید: ادرار دردناک 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، وازکتومی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج

جهت مشاوره و انجام تمامی خدمات در مرکز اورولوژی جهانشهر مانند: لیزر پروستات، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی، لیزر سنگ کلیه، جراحی زیبایی مردان در کرج، انجام نوار مثانه، شاک ویو نعوظ، شاک ویو پلاک پیرونی، شاک ویو پروستات، وازکتومی سرپایی در کرج، درمان ناباروری در کرج، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار، سیستوسکوپی فلکسیبل، درمان عفونت تناسلی و ادراری، جراحی ترمیمی تناسلی، بیماری جنسی و …. در جهانشهر کرج میتوانید جهت مشاوره و درخواست نوبت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید 

ارتباط با ما:

شماره تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه پنجم واحد ۱۱ 

مرکز اورولوژی جهانشهر: لیزر پروستات ، درمان زگیل تناسلی و اختلال نعوظ ، واریکوسل میکروسکوپی و درمان ناتوانی جنسی ، لیزر سنگ کلیه ، جراحی زیبایی مردان در کرج ، انجام نوار مثانه ، شاک ویو نعوظ ، شاک ویو پلاک پیرونی ، شاک ویو پروستات ، وازکتومی سرپایی در کرج ، درمان ناباروری در کرج ، درمان سرطان پروستات و بی اختیاری ادرار ، سیستوسکوپی فلکسیبل ، درمان عفونت تناسلی و ادراری ، جراحی ترمیمی تناسلی ، بیماری جنسی و درمان زگیل تناسلی و درمان ناباروری در کرج درمان سرطان پروستات -درمان ناتوانی جنسی – وازکتومی سرپایی در کرج …. در جهانشهر کرج

پست های اخیر

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اورولوژیست - واریکوسل میکروسکوپی - درمان ناتوانی جنسی - درمان عفونت تناسلی و ادراری - درمان سرطان پروستات - شماره تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

دکتر اورولوژی - درمان سرطان بیضه - درمان سرطان پروستات - درمان سرطان مثانه - مرکز اورولوژی در کرج - تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۶۳۴۹ - ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درمان ناتوانی جنسی -شاک ویو پروستات - شاک ویو پلاک پیرونی - جراحی زیبایی مردان در کرج - درمان ناتوانی جنسی در کرج - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

اسلینگ TVT - درمان بی اختیاری ادرار - نوار مثانه در کرج - انجام نوار مثانه در کرج - نوار واژینال - تماس: ۰۹۳۶۵۶۳۴۹۸۴

درباره ما

دکتر علی ناصر بخت، یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان اورولوژی در حوزه‌ی کلیه‌ها، مجاری ادرار، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی مردان است

ساعت کاری کلینیک

شنبه – یک شنبه – دو‌شنبه – سه شنبه – 16 -20


چهارشنبه – 16 -20


پنج شنبه – بسته


جمعه – بسته

ساخته شده توسط سی فایو